Свеж
Пчелите На Барт Бебешки Крпи, Абсорбента Плетен Тери, Супер Мек Органски Памук

Пчелите На Барт Бебешки Крпи, Абсорбента Плетен Тери, Супер Мек Органски Памук

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Направено со 100% органски памук Нежно за бебињата потенка, порозна кожа. Направено за да ја задржи чувствителната иритација на кожата слободна. Дизајниран да остане мек и да стане уште помек по повеќекратно перење. Чешлани и прстен-спин за издржливост И Пчели Бебе Крпа Сетови. Мека и абсорбента плете тери. Мазна од едната страна, јамка од другата страна. Димензии : 9 "Х 9". Уредно завршено со 100% органска памучна облога. Направено со 100% органски памук што дише-едно од најапсорбентните влакна што постојат. Пчелите На Барт Бебешки Крпи - Овие плетени тери крпи за перење се меки и абсорбента. Нашата крпа за перење е совршен сеопфатен додаток! Без разлика дали се чисти после неуреден оброк или станува пискливо чисто во кадата, и за секој неред помеѓу нив, овие практични крпи за перење се совршена големина за чистење на вашата мала пчела! Секогаш чувајте при рака во торбата за пелени и бидете подготвени на се.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Коса Лакови Пакет Вклучува 20 парчиња симпатична коса лакови клипови за девојки, 3 цврсти бои и 9 шарени е

Пакетот бебешки Лакови Вклучува40 ПАРЧИЊА (20 пара) клипови За лакови За Бебиња Добар избор за вашето бебе

Сосема Ново И Висококвалитетно Виножито Боја На Коса Коса Креда Подарок Велигденски Идеи За Девојки Ск�

Голема Количина : пакетот вклучува 36 парчиња пластични цуцли за туш за бебиња за вас, секој е прикачен на

●Сигурна Опција За Сите Членови На Семејството ● инфрацрвениот термометар на челото и увото е дизајни�

€Шарени Гумени Ленти●Силните Мини Гумени Ленти се Добри За Мали Дредови, Дизајн На Коса, Плетење Коса, �

Свети Патрикс Ден Бебе Скари Лента За Коса Клипови Игла Пакет : 1* Коса Бенд, 1*КосаПин Материјал : Гросгри�

€100% БЕЗБЕДНО q нашите колибри за овошје за бебиња се направени со сертифициран премиум силикон Од 100% Хр�

ленти за коса за женска коса црни ленти за коса за женска коса тенки ленти за коса за женска коса спортск

Сезона За Пролет, Лето и Aut Ленти За Глава За Девојчиња Преголеми Лакови За Бебиња Нане Бебешки Чевли Беб

Новороденче Девојче Ленти За Глава И Лакови Бебешки Работи За Девојчиња Крштевање Цуцла Клип Нилски Ко�

крпа, чипка ДЕВОЈКИ ФОТОГРАФИЈА КОСА бенд Цвет Девојка Лента За Глава ЧипкаУбава И симпатична изглед мо

МАТЕРИЈАЛматеријалот е изработен од растеглив и мек најлон Овие најлонски ленти се толку меки и лесни ш

Повеќебоен Зелен Шевронен Печатење Гросгрин Лак со Јазол Центар Лак Мери Приближно 3" на 2,5 "Повеќебоен З

Обем На Главата : 14,6"; Должина : 7,28"; Ширина : 2,95" Супер слатки и прекрасни детски ленти за глава, Стил На Лак

Волна Овие Ленти За Глава Се Меки И Мала Тежина Тие Се Многу Растегливи Еластичноста На Овие Ленти За Бе�

Акрилик, Долари Е Креда За Коса Природни Бои Мали Додатоци Скринчи 60 Пакети Скринши Голем Пакет 6 Инчни Л

1 Бебе Сина Жирафа Датотека за Нокти Во Сина Боја сите природни супер меки влакна за коса од коза; сите пр

ДИЈАДЕМИ ЗА ДЕВОЈЧИЊА Мала тежина, мала големина, шнолите за девојчиња се лесни за носење, нема да ја пов

Направено од мека плетена ткаенина, истегнување и многу удобно за носење Светлите лакови се направени о

МАТЕРИЈАЛматеријалот е изработен од растеглив и мек најлон Овие најлонски ленти се толку меки и лесни ш

€Шарени Гумени Ленти●Силните Мини Гумени Ленти се Добри За Мали Дредови, Дизајн На Коса, Плетење Коса, �

ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Боите и Моделите се Случајни! Боите Може Да Постојат Мала Разл�

МЕКА ЛЕНТА нашите меки ленти за глава за девојчиња се безбедно прикачени на најлонска лента со една гол

● Разновидни ткаенини и бои за повеќе избори нудиме 24 ПАРЧИЊА лакови за коса за девојчиња, 12 различни Б�

Тоа може да се ротира 360 степени, аголот е поставен слободно, и тоа е попрактично LED дисплејот, водоотпорн

Безбедност 1ви : Олабаби тримерот за нокти на Полнење има нежни ротирачки влошки за поднесување, спречув

Смирете Ја Нежната Бебешка Кожа Намалете Ја Појавата на Трнлива Кожа Ги чисти Снегулките и Ја Навлажнув

Пакетот вклучува : 5 парчиња ленти за глава со лак Големина : 6 х 3,5 инчи, Должината може да се протега до 8 и

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll