Свеж
Делумно блиски трепки за спиење на очите на очите мека ноќно слепење на сенката

Делумно блиски трепки за спиење на очите на очите мека ноќно слепење на сенката

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа Класификација : Маска за очи, ноќно слепило, спиење. Карактеристики : -добар ефект на засенчување.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. ; -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Погоден за различни видови на прилики. Материјал : полиестерски памук. Количина на пакет : 1 x маска за очи. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа.Класификација : маска за очи, ноќно слепило, засенчување на засенчување. , и не ја допирајте вашата шминка за очи. Подобна прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Негување пробиотик : како хидратантна крема за лице, кокосовата вода ги враќа антиоксидантните својств�

ДУРИ И ТОНОТ НА КОЖАТА : Моќните, Природни Состојки Ја Намалуваат Појавата на Старечки Дамки, Хиперпигме

Explove отстранете Ги Брчките : закрпите За Брчки На Лицето ги олеснуваат фините линии предизвикани од насм

Нега На Навлажнувачки креми за усни : Активниот колагенски Пептид Е Многу растворлив Во Вода и Брзо Се А�

ВИТАМИН Ц СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ како што стареете, кожата ја губи својата виталност, оставајќи ја досадна, сува �

Француски Лосион За Тело и Раце нашиот природен навлажнувач за раце и тело е направен со традиционален

Bootypeachy масло за кревање на колкот : Основа на растителна формула, ги храни мускулните клетки и го промови

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

пластика Предвремено затворање Масло За Навлажнување На телото Осветлување На Кожата И Омекнување Мас�

Откријте Го Вашето Најсјајно Јас : Доживејте вистинско осветлување на сапун од којична киселина што се �

Ја минимизира појавата на фини линии и брчки со стимулирање на растот на колагенот Идеален за сува кожа,

●Кора Од Маска За Кинење на мед● : лушпата од маска за кинење мед може да навлезе длабоко во порите, да ј�

Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден з

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

ШТО Е ТОЛКУ НЕВЕРОЈАТНО ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД? НАПОЛНЕТЕ ЈА УМОРНАТА и ОПУШТЕНА кожа со овој моќен дневен сер

3 во 1 комплет за патувања Содржи млеко плус Q10 Белење пена за лице, белење на крем за млеко за млеко Q10 и ло

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден з

Големина : 8,5*4,5 см / 3,3*1,8 инчи, пакетот вклучува : 1 x чаши закрпи, чашите не се вклучени Направено од мек сви

GoJO 518603 EA Пена за миење садови, навлажнувач, светло цветно, диспензерот FMX12, пумпа од 1250ml Полнење за Provo NR FMX

ОРГАНСКОТО Масло ОД СЕМЕ ОД БАОБАБ е богато со гама линолеинска киселина, ИЛИ ГЛА, која доаѓа од есенциј�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ ЗА СУПЕРХРАНАОсвежете ја и заживејте ја кожата со природни состојки како алое вера, м

Мирис : Мазна килибар, карамел лате и ванила бурбон Вклучува 2 од 8 шишиња со унца Помешана и помазна кожа

Заштита На Витамин Е : Нанесувањето витамин Е може да помогне да се заштити нашата кожа од загадувачи и д

Карактеристика на топла температура за ефективна апсорпција : оваа масажери за лице 45 € топлата темпер�

Убавината започнува со купување на нашите производи Донесете неочекувани изненадувања Ве молиме верув

Оваа компресор за маска за очи ја апсорбира влагата од воздухот, а кога микробрановата, апсорбираната в�

[Дневен Тонер За Пилинг] Зелениот Тонер За Сливи е идеален за употреба наутро и навечер за време на првио

Прозрачното Масло за Лице е трансформирано од досадно во сјајно Вклучува еден контејнер од 1,0 мл Прозра�

Женски Масажер за Очи : со мазна површина, подобрете ја микро циркулацијата на лицето Мини Масажер За Оч�

Allure Најдоброто од убавината 2022 Победник и како што се гледа во Newbeauty Грижете се за вашата кожа не го каз�

Scroll