Свеж
Американски Природни Лицето Жад Ролери

Американски Природни Лицето Жад Ролери

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 191.52

100% Природен Жад Вклучува Инструкции. Ролерот од жад е лесен за употреба и има непречено чувство. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од 100% вистински премиум лековит жад камен, бојата на ролки се многу транспарентни и убави. Овој производ ќе обезбеди прекрасен подарок или за себе или за пријател. Поради карактеристиките на природните жади, секој е уникатен и различен. Големината на сите ќе има малку грешки. Стружењето е еден вид зелен третман, може Да Ја Промовира циркулацијата на крвта. Промовирање на клеточниот метаболизам. Спречување и подобрување на високиот крвен притисок.It Е многу убав кинески масажер за лице од зелен жад. Масажерот За Лице Од Жад Најчесто Го користеле Кинеските жени Со векови за да ги намалат брчките. Најпознатата жена која користела таков уред била Царицата Си Кси во доцната Династија Кинг. Беше кажано дека нејзиното лице е многу меко и мазно кога почина на 75-годишна возраст. Кога користите, држете ја рачката од жад и движете го тркалото нагоре или надолу по лицето околу 10-15 минути секој ден. Тоа му помага на вашето лице да се релаксира и со тоа да ја намали појавата на брчки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

●Збогатен Со Уникатни Состојки : Нашата волшебна мешавина од сапун за мажи Од Џамила во бар за тело за ч�

ДИВЕРЗИФИЦИРАНО ГОСТОПРИМСТВО Аква Органика 1 Мл Бар Сапун, идеално дизајниран и спакуван за Употреба В

100% природни т имаат време заврткајте се со надмоќни спрејови што ги оставаат да мирисаат на парфемската

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Разновидно решение за сите возрасти Нашето пиратско око за очи е разноврсно решение дизајнирано за шир

1 Ние брод преку забрзана превозот услуга Обучени членови на медицинската професија користат само...

чипка Затворање на ушната Јамка Миење Раце Само Мјофи Бренд Елегантна Чипка Маска За Лице со ПРИЛАГОДЛИ

? ПУТЕР МАЗНА КОЖА Овој кремаст, хидратантен лосион помага во негување и заштита на сувата кожа, оставај�

Лосионот за капење нуди брза апсорпција и немрсна формула која се чувствува добро за вашата кожа и ви об

Бројачи тен и иритирана кожа оштетена од сонце формулирана за борба против штетното оштетување на сонц

Вазелин Вазелин Помага во заштита на помали исеченици, гребнатини и изгореници Вазелин 100% чист Вазелин

ОВА Е НАВИСТИНА ТРАДИЦИОНАЛЕН САПУН направен на стариот начин користејќи го методот на ладен процес Лу�

Што прави : ја остава вашата кожа да се чувствува мека, мазна и надополнета, исто како и вашиот омилен кре

ФОРМУЛАТА ЗА КОЖА ЛИНДИ : Комплексот ЛСА содржи внимателно избрани, луксузни состојки за заштита на кож�

Природен МатеријалНашата торба за пенење сапун е произведена со природни сисални влакна со извонредна

Затегнете ја опуштената кожа и намалете ги стриите Елиминирајте ја појавата на целулит и грутки под кож

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Подигнете ги И Затегнете Ги Линиите на Лицето : долготрајната употреба на овој уред за слабеење на лицет

Овој производ има еколошки пакет (НЕ супер тврда хартиена кутија), може да биде малку СТУТКАН за време на

ЦЕЛНИ ФЛЕКИ и ИЗБИВАЊА : Прифатете ја новооткриената доверба Со Кремот За Гел За Разјаснување БХА форму�

​Исчистете ја мртвата кожа на усните, намалете ги линиите на усните и може да се користи како дневна и н�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

1 Една чаша за очи со каиш 2 Четири Инстанции за повторна употреба на термоеи XL 3 Еден сет на џебови од бел�

`+Навлажнувачки, зајакнување На Еластичноста, сјај За Коса, Луксузен мирис `+Арганово масло за коса созда

Кога вашата кожа е среќна и изгледа младешка, и вие се чувствувате поздраво и посреќно! Регенерација на �

Од креаторите на бајките производи за коса, тбх детско миење на телото е бујна формула која хидрира, ожи�

16течно унца пумпа шише Подмачкувач Менс 3Во1 Навлажнувачки Дневен Лосион За Тело со Смирувачки Алое Пом�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Цврсто ги држи долните трепки Секој пар е индивидуално завиткан Количина : 50 пара Цврсто ги држи долните

Неткаен материјал Произведено во САД Или Увезено Еластично затворање ♛ Материјал : маски за Еднократна

● Верзија за надградба : новата верзија свилената маска за спиење е дизајнирана да биде поширока, има по

Можете да ги испратите на вашите семејства и пријатели како подароци, тие ќе бидат среќни За подигнувањ�

Изгледајте исто како рози, мирисајте на рози, но без трње, овенување или полен! Ова е одлична алтернатива

Нашиот Серум За Змии Убијци Од Брчки за Мажи 4% има за цел да го хидрира и рафинира изгледот на кожата за д

Уникатната текстура на водаellели се чувствува свежа, брзо продира Формулата без нафта е нелеплива, не ос

Што Е Тоа : нежно, освежувачко средство за чистење гел до пена со ботанички средства кои темелно ја отстр

Димензии (во инчи) : 6,3 L x 4 Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја пол

Биостриите се немрсен крем гел кој спречува појава на потенцијални стрии и видливо го намалува појавув�

ЕПОШТА : избегнувајте НОВИ ЛИНИИ,Избегнувајте нови линии предизвикани од изрази на лицето, изгореници о

Estée lauder Прекрасен парфимен лосион за тело Луксузен, но сепак лесен лосион што апсорбира веднаш, ја остав

ДЛАБОКА ИСХРАНА : длабоко ја храни и поправа кожата, ја подобрува сувата кожа, освежувачка, но не и мрсна,

Овој навлажнувач обезбедува природна зрачна кожа Овој производ 2in1 комбинира грижа и шминка, обезбедува

Земја на потекло е Сад Овој Производ Е Лесен за употреба Овој производ е Произведен во Соединетите држа�

Scroll