Свеж
Неапол Сапун Компанија Осветлување И Хидратација Витамин Ц Серум За Лице со 20% Аскорбинска Киселина – 98% Природно Добиен, Лесен Серум-Вегански, Без Глутен, Без Пара?

Неапол Сапун Компанија Осветлување И Хидратација Витамин Ц Серум За Лице со 20% Аскорбинска Киселина – 98% Природно Добиен, Лесен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Еликсир за Кожата : оваа концентрирана формула обезбедува највисока форма на активен Витамин Ц-20% - за да помогне во борбата против слободните радикали, да ги осветли старечките дамки, да го поправи оштетувањето од сонцето, да го осветли и измазне тонот на кожата, да ги затегне порите и да ја подготви кожата за навлажнувачки крем; природно го стимулира производството на колаген за младешки, природен сјај Моќен Дневен Третман : Овој лесен, немрсен серум ја подготвува кожата за навлажнувачки крем и помага во борбата против слободните радикали; само мала количина од нашиот моќен Серум Со Витамин Ц третира хиперпигментација, досада и дехидрација; безбеден и ефикасен за сите типови кожа, вклучително и склони кон акни. Доверлива Нега На Кожа : Клучните состојки како органски екстракт од алое и глуварче се преполни со антиоксиданси кои помагаат во навлажнување, заштита и смирување на кожата; формулирани со 98% природно добиени, состојки кои ја сакаат кожата како хијалуронска киселина добиена од растенија, екстракт од портокал и масло од јојоба за хидратација, заштита и рамнотежа на кожата. Освежувачки Цитрус : Се Одликува со лесен, подмладувачки цитрус и цветен мирис; природното овошје од лимон, слатката кора од портокал и цветното масло од камилица нудат возбудлив и природно луксузен допир на вашата рутина за нега на кожата; обезбедува ароматично собирање без вештачки мирис или парфем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ЗАПОЗНАЈТЕ КАРДОН : Напредна Корејска Нега на Кожа За Мажи личен бренд за нега на кожа кој нуди модерен �

сува, оштетена коса Состојки : Аква / Вода, Цетеарил Алкохол, Бехентримониум Хлорид, Глицерин, Амодиметик

Хипоалергична, Неиритирачка Формула Нема Вкус, Нема Мирис, Нема Боја Содржи Само Шест Состојки Хидрира �

100% природно сетот за ролери Jade е добро изработен со вистински оригинален виолетова кварц камен со ултр�

Неткаен материјал Произведено во САД Или Увезено Еластично затворање ♛ Материјал : маски за Еднократна

Полиестер, Спандекс ?БЕЛЕШКА ЗА ГОЛЕМИНА ве Молиме погледнете ја ДЕТАЛНАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на наша

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Материјал : Агат Големина : 6 / 8 / 10мм трансферот Количини : 6мм околу 61 парчиња / влакно, 8мм околу 46 парчиња

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : Витаминот Ц се меша Со Витамин Е, Глутатион, Кофеин и Ergотионеин за да ја п

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Маска за детоксикацијаОткријте Го Вистинскиот, Природен Сјај На Вашата Кожа : Нашата навлажнувачка мас�

Удобно и дишење материјал направен од птици крпа за очи (100% полиестер), црната страна е направена од 87% н�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

● АФРИКАНСКИ ЦРН САПУН Нашата Африканска Црна Боја е рачно изработена во Гана Африка, користејќи тради

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

А до z раствор за кожа склона кон акни : едношалтерска грижа 1 чистење на пори 2 Пори за нега на акни 3...

Неткаен материјал Произведено во САД Или Увезено Еластично затворање ♛ Материјал : маски за Еднократна

Нов изглед, истата одлична формула; пакувањето може да варира Прочистувачка маска од активен јаглен...

МУЛТИФУНКЦИИ И НАДГРАДЕН ДИЗАЈН : Погоден За различни ситуации, може масажа на лицето, очите, чистење на

Кофеинеите поправаат и креваат крем за очи : Затегнете ја кожата на очите, нежна грижа за деликатната ко�

Кој е грижа за роса : Сериозно забавна нега на кожата Ние ги забавуваме формулите кои сериозно работат с

ПУТЕРОТ ОД МАСЛО ОД КАКАЈ е еден од најдобрите најнови путер против стареење против брчки 100% Чиста без а

Крем за туширање За Жени : уживајте во целиот природен сапун за тело за капење течни жени кои ја хранат в�

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од по�

Единствена Формула : оваа уникатна формула базирана на органска Алое Вера е производ за стилизирање и к�

Ксинхуи кора од мандарина, Кора од мандарина, рачно избрана кора од мандарина Производи за здравствена �

Користи Активни Состојки : Витамин Ц, Арбутин, Глутатион, Витамин Е, Хондрус Криспус ❁ Негувајте ја кожа�

Оваа маска ја чисти кожата длабоко и нежно Мртвите честички на кожата, наслагите на себум и нечистотија�

Универзален Ц Софилектор на окото : Ние го формулиравме овој крем за очи со витамин Ц за веднаш да се оме�

НЕГУВАЊЕбогато негување сапун за раце за чистење на нечистотијата без сушење на кожата Маслиново МАСЛО

Scroll