Свеж
L'Oreal Paris Skincare Age Perfect Hydra Nutrition Eye Gel со мед од манука и масла за негување, гел за третман на очите за сува кожа, де-пукнати ролерболи за да се намалат подуени очи, без пара

L'Oreal Paris Skincare Age Perfect Hydra Nutrition Eye Gel со мед од манука и масла за негување, гел за третман на очите за сува кожа,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 751.84

Возраста совршена хидра-исхрана гел е ултра-гел, третман на гел за очи за зрела, многу сува кожа; Помага во зајакнувањето на способноста на кожата да ја задржи хранливата влага плус удобноста и да ги де-пуфтира изгледот на торбите околу пределот на очите Апликаторот е стапче за ролербол што работи заедно со формула за ладење до перница зрела, многу сува кожа со хранлива влага - го масира изгледот на подпухналост, торби и темни кругови. Веднаш по користењето на овој третман на очите, кожата се чувствува помазна, повеќе еластична; Областа на очите се чувствува поудобно; Кожата се чувствува негувана со намалена сувост. После 8 недели со употреба на третман на очите, подуени кесички се појавуваат, темните кругови се појавуваат посветли, а очите изгледаат помлад. Возраста совршена хидра-исхрана гел е без парабен, без минерално масло, не-лепливо, беше тестиран дерматолог за безбедност, офталмолог тестиран за безбедност и е погоден за чувствителна кожа. Возраста совршена хидра-исхрана гел е ултра-гел, третман на гел за очи за зрела, многу сува кожа; Помага во зајакнувањето на способноста на кожата да ја задржи хранливата влага плус удобноста и да ги де-пуфтира изгледот на торбите околу пределот на очите. Апликаторот е стапче за ролербол што работи заедно со формула за ладење до перница зрела, многу сува кожа со хранлива влага - го масира изгледот на подпухналост, торби и темни кругови. Веднаш по користењето на овој третман на очите, кожата се чувствува помазна, повеќе еластична; Областа на очите се чувствува поудобно; Кожата се чувствува негувана со намалена сувост. После 8 недели со употреба на третман на очите, подуени кесички се појавуваат, темните кругови се појавуваат посветли, а очите изгледаат помлад. Возраста совршена хидра-исхрана гел е без парабен, без минерално масло, не-лепливо, беше тестиран дерматолог за безбедност, офталмолог тестиран за безбедност и е погоден за чувствителна кожа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Воден Серум За Хијалуронски Сјај (5 мл / 0,17 фл оз) Воден Хијалуронски Облак Крем Хидратантен Крем (20 мл /

ПЕНЕЊЕ меурчиња тие се погодни за чистење на лицето, шампон, гел за туширање, сапун за раце, детергент, ПЕ

Комплет За Кревање Протеини против Брчки Комплет Против Стареење Фини Линии Подигнете Цврст Гел Белење

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

25 парчиња од 12 пина компатибилни со д р Пен Ултима А7 Користете на д р Пен Ултима А7 25 компјутери од 12 керт�

ТРЕТМАН НА БРЧКИ за природна ноќна поправка на ЛИЦЕТО повторно барате решение за длабоки брчки, фини ли�

Лесно се апсорбира навлажнувачки крем Овој хидратантен крем лесно се апсорбира, оставајќи ја површинат

100% путер од чисто тело : Природниот путер од шеа има богата, луксузна текстура која е добро апсорбирана о

Специјално формулирана козметика за намалување на фините линии и брчки околу очите без иритација со уп�

100% веган 0% претенциозен Ослободени од парабени, сулфати, минерално масло, бензиум и силикон Веган и овла

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

100% вегански растителен и органски навлажнувачки третман на лице, без нафта и парабени, сулфи и други про

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Што Е Тоа : нежно, освежувачко средство за чистење гел до пена со ботанички средства кои темелно ја отстр

Ексфолијација : честичките од розова сол во пилингот работат на нежно ексфолијација на кожата, отстрану

Вода / Пропилен Гликол / Цетил Алкохол / Масло Од Ланолин Хидратантна крема за раце и Тело CHG Компатиби

Овој Серум содржи 83% Лисја Од Дива Круша, што ја смирува и смирува кожата бидејќи формира заштитна барие�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Формулиран со природни масла Од Алое Олеј Чувствителни смирувачки вода за чистење на лицето, дерматоло�

Мешавина од хранливи растителни масла ДОЖИВЕЈТЕ ГИ СМИРУВАЧКИТЕ ЕФЕКТИ на лавандата со мирно, длабоко �

DHC чистење пена 2 пакет е миење на лице со вбризгување на цитрус, што се врти во кремаста мус на контакт со

Природни Состојки Суровост Слободен Веганска Нега На Кожата Јаглерод Исклучен Во Собата Пакување За Ре

ПРИРОДНИОТ природен тен Нашиот 100% активен серум ја подмладува вашата кожа и помага да се намалат линиит

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Екстрактот Од Роза Во Производот Има Добра Негување Функција За Белење, Што Може Да Ги Направи Усните По

ПОГЛЕДНЕТЕ МЛАДИ : нашиот богат Серум Со Витамин Ц прави да изгледате помлади Формула против стареење, о

Добро Шмркање на усните : Уживајте Во слаткиот вкус на мелем за усни за Усни инспириран од ликовите Од За

Легура на цинк, смола Во прачки за масажа на очите : Овие прекрасни стапчиња ја масираат пределот на очит

Веднаш Помалку Подуени : алатката за лице со Стругалка може совршено да одговара на брадата и под очите �

ИНТЕНЗИВНА ПОПРАВКА НА МАСКА за КОСА : Длабоко кондиционирајте и вратете ја силата на вашата коса со ова

Гулаб Негување Нега На Телото Богат Крем за Исхрана обезбедува 48 часа навлажнување без мрсно чувство Дл

Африканскиот Црн Сапун, древна тајна за нега на кожата, потекнува од Западна Африка и се пренесува низ г�

Дизајн На Гнездо со топена вода овој уникатен дизајн на воденото гнездо свртено кон ролерот за мраз мож

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Загарантирана Чистота Р В Есенцијално Чисто

Прекрасна мешавина од синергистичко масло дизајнирана да ја смири, негува и омекнува кожата Содржи црн�

✅ Природниот материјал : Покриената ткаенина од свилена маска за очи за спиење е 100% природна црница од д

Scroll