Свеж
Памучна Крпа За Лице Крпа За Чистење На Лицето Крпа За Миење Вафли Ткаат Лице Отстранување КРПА 6 ПАРЧИЊА Крпа ЗА Лице

Памучна Крпа За Лице Крпа За Чистење На Лицето Крпа За Миење Вафли Ткаат Лице Отстранување КРПА 6 ПАРЧИЊА Крпа ЗА Лице

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 779.20

Материјал : Крпата за Лице е изработена од памучни влакна кои обезбедуваат елегантна и кадифна удобност на чувствителната и нежна кожа од сите возрасти Нежна За Кожата : облеката за чистење На Лицето е погодна за сите типови кожа : чувствителна, сува или мрсна кожа. Тие можат темелно да го исчистат и нежно да го ексфолираат вашето лице, може да се користат за жени, мажи, деца и вашите бебиња. Перење и Еднократно : крпите за ткаење вафли може да се перат, брзо да се сушат, толку повеќе да се мијат помеките, може повторно да се користат многу пати. Еко-пријателска алтернатива на марамчињата за еднократна употреба. Пакетот Вклучува : ќе добиете 6 парчиња 34х34 см/13, 39х13, 39 инчен пешкир за лице, доволно за да ги задоволите вашите потреби. Мека : памучната крпа е доволно мека за употреба на лицето и доволно силна за општо чистење во домаќинството. Опис : овие повеќенаменски памучни крпи за перење се погодни за бебиња, како и за возрасни и може да се користат како средство за отстранување шминка, крпи за лице, мали крпи за раце, детски фланели, крпа за чистење и крпа за подригнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Користењето алое вера на лицето може да помогне во навлажнување на кожата Редовното нанесување на мала

Направено од медицински влакна, обезбедувајќи супериорна издржливост, мекост и цврстина Без влакненца

Растителна Основа Парабен, Фталат И Сулфат Слободен Суровост Слободен / Не Тестирани На Животни...

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Добивате ЧЕТИРИ (4) Нежни Сапуни За Раце за Пенење од 8,75 долари секој од нив Лимонада Од Лубеница, Белини

F71 T12 BL БиPin 100w Бронзирање Сонце Плус Сончање Светилка (НеРефлектор) Номинален Век на траење од 800 ЧасаОце�

100% Чешлан Памук Повлечете го затворањето Машинско Перење., 100% чешлан прстеноткачи памучна фина маичка...

Свр Сонце Безбедна Течност За Сув Допир ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50+ 50мл со лесна текстура и невидлива завршница и

Нежно Чистење на лицето : Користењето течни лосиони со груби состојки за отстранување на шминката може �

Ефикасно ја навлажнува и ја храни кожата Богата Со Витамин Е, Протеини, Масни Киселини И Минерали...

1) ТонНагоре Доживејте посветол тен! Свилената лента ја поддржува кожата да има природно јасен изглед 2)

Органското алое ја смирува и негува нежната кожа Леска од вештерки и ботанички екстракти нежно чистат и

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

6,5 унца конзерва Неутрогена Спреј За Заштита од Сонце За Одбрана на Плажа За тело со ЗАШТИТЕН ФАКТОР со Ш

Формула Базирана на растенија : Нашата Ултра Смирувачка Бања Со Меурчиња од Лаванда Со Природно Добиени

Розовата хималајска Сол помага во надополнување на минералите на вашето тело, додека подигнувањето на �

Крем За Отстранување На Линии на вратот : е многу лесен за употреба! Серумот е густ, без мирис и потребна �

Нашиот ЛУКС Број 9 е средна мешавина на бои со виолетова и алкохолна формулација Ова решение е идеално з�

ЈА ХРАНИ КОЖАТА : алодерма чистиот гел од алое веднаш ја внесува кожата со длабока хидратација и есенциј

Дермарит Индустрии Производител # 0056 Бренд Дермараин Производител Дермарит Индустрии Примена Шампон И

Миењето На Телото За Смирување На Кожата на Еуцерин нуди уникатна, нежна формула која ја чисти, условува

Аргановото Масло ја храни кожата со есенцијални хранливи материи Шеа путерот, маслото од авокадо и екст

Темните Дха, Природните И Козметичките Бронзери обезбедуваат длабок, темен и долготраен бронзен резулт

ПРЕКРАСНО МЕКА, СВИЛЕНКАСТА МАЗНА КОЖАЈа Ублажува сувоста и ја надополнува влагата за убаво мека, свиле

Пакт за сонце со силен ефект на заштита од сонце за ефикасно спречување НА U и УВБ Апсорбира пот и себум п

Ја штити кожата од УВ зраци, инфрацрвени зраци и ултрафина прашина Навлажнувачки лосион тип сончева пер

Блесок Многу фини честички бел сјај што трепка мултикром сјајот што создава ефект на сјај на високо нив�

100% Сапун Слободен Практично кука стил пакет Тоа е особено направено за да се грижи за дури и чувствителн

Едно шише Од 2 мл Алба Ботаника Од Ден на Ден Одбрана Поставување Магла, ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Формулиран со �

Напредната Про Формула На Нутриглоу Природно Папаја Крема За Сончање Е револуционерен производ кој сод

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Кади со сребрен тон што го држи нашиот популарен сапун за раце за пенење и богат лосион за раце заедно на

Хипоалергично, идеално за чувствителна кожа Неговата формула е близу до рн на кожата, па затоа не е ирит�

Ледена Свила, Мрежа Земја Како Што Е Означено Мраз свила кул чувство, специјализирана за заштита од сонц

ЛОСИОН И ТЕЛО САПУН, ВО СОБАТА НА ДВЕ Нашето миење на косата и телото комбинира одлично чистење со состо�

Пилингот за Лице од Кајсија и Шеќер ја остава кожата мазна и чиста Комбинацијата на кајсија и природен ш

Тип на кожа : Погоден За Нормален До Сув Тип На Кожа Големина Количина : 100 гр Листа на вклучени предмети :

10 Пакет Белезници за Миење На Телото : ракавиците за ракавици се направени од микрофибер со јамка за лес�

● ОТСТРАНУВАЧ на ЦРНИ ТОЧКИ и ЛЕНТИ за ПОРИ 30гр Крем За Отстранување На Црни Точки Со подобрена формула

●СПФ 50 Навлажнувачки Спреј За Сончање ● Оваа Крема За Сончање За Лице и Тело Ја Храни, Хидрира и Ревитал

Мултизадачи 3во1 миење на телото за мажи Миење на телото по тренингот збогатено со хидратантни состојки.

ПОПРАВКА и СМИРУВАЊЕ : лисјата на растението Алое Вера се преполни со хранливи материи, активни амино ки

НАМАЛЕТЕ ја ИРИТАЦИЈАТА НА ОЧИТЕ Отстранете ги маслото и остатоците од очните капаци што може да преди�

ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 СПРЕЈ ЗА СОНЧАЊЕ ГЕЛ Со Сончогледово Масло, маслиново Овошно Масло и временски тестир

Нашиот пакет содржи 2 шишиња Суров Шеќер Зелен Чај, Краставица и Алоа Вера Чувствително Миење На Телото �

Scroll