Свеж
Didiseaon 30pcs Цвет Фиба Дете Дијадема Струже Постави Цвет Коса Додатоци Девојка Коса Додаток Симпатична Цвет Барети Божиќ Коса Додатоци Крстот Коса Клип Крстот Фиба Кр?

Didiseaon 30pcs Цвет Фиба Дете Дијадема Струже Постави Цвет Коса Додатоци Девојка Коса Додаток Симпатична Цвет Барети Божиќ Коса Додатоци

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Облека За глава За Девојки : со изработка осигурајте се дека е квалитетна и практична Боби Во боја За Коса : Клипови За Коса За Девојчиња : Лесно уредување на косата. Задолжителен додаток за коса за девојче. Барети : постојат 30 клипови за коса. Бојата и обликот се многу симпатични. Мала Вкрстена Фиба : Одличната изработка обезбедува таа да биде, издржлива и практична. Лак Коса Барети : Испратете Го како подарок за девојката или вашите женски пријатели, ќе им се допадне. Облека За глава За Девојки : со изработка осигурајте се дека е квалитетна и практична. Боби Во боја За Коса : Клипови За Коса За Девојчиња : Лесно уредување на косата. Задолжителен додаток за коса за девојче. Барети : постојат 30 клипови за коса. Бојата и обликот се многу симпатични. Мала Вкрстена Фиба : Одличната изработка обезбедува таа да биде, издржлива и практична. Лак Коса Барети : Испратете Го како подарок за девојката или вашите женски пријатели, ќе им се допадне. Пакетот Вклучува 30 х Карактеристики На шноли-Боја : избрана боја пластична боби . - Испратете го како подарок за девојката или вашите женски пријатели, ќе им се допадне боби . - Лесен е за употреба, дизајнот на клипот за прицврстување го прави поудобно за Фаќање На Шнолите За Коса. - Одличната изработка гарантира дека ќе биде , издржливи и практични странични шноли за прицврстување на косата. - Материјал : Пластика, Легура Девојка Коса Додаток.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

€Премиум Материјал Q : перики од средниот дел изработени од висококвалитетни синтетички влакна отпорни

●Премиум Материјал●Женските Штипки за Коса со Плетенка се изработени од врвна пластична смола, клипот

Без лизгачки пружински шарки со неколку заби без лизгање за цврсто фаќање на косата Без разлика дали ва�

Надворешна Синтетичка Претходно Испружена Плетенка 3Х БЕБЕ 54" Боја Без Крварење, Лесна Брави И Држете, А

Линијата на чешел назад одговара на искривување на дланката за удобен зафат Мазни и заоблени совети за �

Минималистички стил темперамент зграби клип Кристали искра и сјај Користење на легура технологија...

Одличен Материјал : за да ја направиме русата кадрава перика за жени повеќе како вистинската човечка ко�

Коса Со целосен Сјај Изработена Од Бразилска Коса Која Е Издржлива, Густа, Мека и Добро Се Вклопува Со Мн

[ XL Клипови За Канџи] : овој комплет за клипови за коса има екстра големи димензии 5,7*2,4 инчи, дизајниран за

Материјал : Нерѓосувачки Челик Тема : Черепот Пол : Унисекс Боја : како што е прикажано на сликата...

€onomономски Дизајн●Удобен зафат, лесен и луксузен дизајн, мазна текстура, удобен стисок и стилски изгле

Користење на тековните модерни цветни елементи, имитација на бисер разубавување, класичен ретро, но не �

ОБЛИКУВАЊЕ И ЗАВРШНА ОБРАБОТКА ????? Оваа коса сјае ????? е градежен, обработлив и флексибилен спреј за коса

ТРЕНДОВСКИ МОРА ДА ИМА : две големини на штипки за коса за проверка можат брзо да ви дадат секојдневен ст

Шампонот против Остатоци ја подготвува косата да прима третмани и хемикалии со ресторативно дејство За

●Елегантни Свадбени Додатоци Клипови За Коса : 2 X НЕВЕСТА2 ПАРЧИЊА Мода" НЕВЕСТА " Писма Клипови за Коса �

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

До 99 проценти природно добиени со потписна мешавина од заштитни растителни масла, вклучувајќи масла од

Големина : 20,5x7cm (L*W); Дебелина : 0,59 см; Боја : Амбер Направено од висококвалитетна пластика, издржлива и сиг

Американскиот Приклучок Префесионална алатка за коса за продолжување на косата доаѓа со прилагодлива �

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

●Висококвалитетни материјали●Овие никнувачки штипки за коса се изработени од висококвалитетна пласт

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

СВЕТЛА И ЗАБАВНА Оваа симпатична лента за глава ќе додаде жив допир на секоја облека во секоја пригода! �

Детска миди detangler : The Wet Detangler со влажни четки е специјално дизајниран за да го охрабри забавата за да се з

Овој неверојатен спреј е отпорен на влажност Витамин А и Е за заштита на слободните радикали...

Ќе добиете Пакет Од (12) Пантен ПроПротив Дневно Обновување На Влага Пена Регенератор, 6 Унца Ја навлажнув

КЛИПОВИ ЗА КОСА ЗА ЖЕНИ овој моден клип за коса може да се примени во многу прилики, како што се патување,

Прилагодлив Држач За Држач За Глава На Перика : Професионална алатка специјална дизајнирана за фиксира�

ПАТУВАЊЕ ВО СТИЛ : нашата четка за отплеткување погодна за патување, Компактниот Стајлер За Заплеткувањ

УБАВА БУРГУНДСКА ВИНО ЦРВЕНА БЕРБЕРСКА ПАЛТО Јакна Ултра Лесен Поплин, 3 Џебови, дебел патент, живописна

Добар Квалитет : Оваа ножици за сечење коса е рачно полирана, линијата на сечилото е рамномерна и мазна з

Тресем Про Напредни Максимални Должини Шампонот е шампон за коса кој помага да се добие податлива, долг�

●Предности На перика : Кратки Кадрави Афро Перики користејќи 100% Бразилска човечка коса, чисто рачно изр

Неговото дејство промовира усогласување на косата, мазност и рамнотежа на влакна кои и даваат живот на �

Руно, Микрофибер ОДГОВАРА НА сите ГОЛЕМИНИ НА ГЛАВАТА ја Одржува вашата коса уредна и подалеку од лицет

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е

€Премиум Материјал Q : нашите перики изработени од висококвалитетна синтетичка коса и можат да бидат об

Scroll