Свеж
Кадифени Лакови За Коса За Жени Девојчиња Назад Во Училиште Подароци Декор За Глава Симпатична Додатоци За Коса За Мали Деца Девојки Новогодишен Декор

Кадифени Лакови За Коса За Жени Девојчиња Назад Во Училиште Подароци Декор За Глава Симпатична Додатоци За Коса За Мали Деца Девојки Новогодишен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Уникатен дизајн : класична форма на лак, додајте забава на вашата коса Фиба користејќи чиста боја и класичен стил на дизајн, не само украс за коса, исто така, запознајте сладок елегантен темперамент, нека изгледате пошармантно и елегантно во нашиот секојдневен живот. Да ви донесе повеќе шарм. Пакување на производот : дамата биг боукнот има различни стилови, широк избор, може да ви одговара на сите видови облека, класичната боја на косата е во согласност со мнозинството луѓе. Носете попривлечно. Материјал на производот : кадифена машна девојка користете метален клип, кадифена ткаенина, долга опашка, мека, издржлива, носете удобно, мала тежина, издржлива, фиба е покриена со мек кадифе, така што нема да ја оштети косата на вашето мало девојче. Широко користена : косата со рачен лак за мало девојче е погодна за многу прилики, како што се училишни перформанси, фотографирање, враќање на училиште, самостојни активности, роденден, забава, свадба на плажа, канцеларија итн. Исто така, може да одговара на додатоците на лолита. Добри подароци : фиба со лак е роденденска забава, денот на вљубените, денот на мајката, Божиќ или други прилики совршен подарок. Како подарок за жените, тие се навистина добар избор. Тоа ќе го олесни управувањето со вашата фризура, многу погодно. Уникатен дизајн : класична форма на лак, додајте забава на вашата коса. Фиба користејќи чиста боја и класичен стил на дизајн, не само украс за коса, исто така, запознајте сладок елегантен темперамент, нека изгледате пошармантно и елегантно во нашиот секојдневен живот. Да ви донесе повеќе шарм. Пакување на производот : дамата биг боукнот има различни стилови, широк избор, може да ви одговара на сите видови облека, класичната боја на косата е во согласност со мнозинството луѓе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Донесен е природен процес на масло од бисер + Под плочата за природен сјај не згаснува Сјајно чешел за за

СОС Супервин Шампон Со Хидролизиран Кератин И Масло Од Моринга кој ја чисти и третира оштетената коса О�

[Висок квалитет] Damusy Straight Couble Comber може слободно да избере различни форми на главата и фризури за да ја ол�

Половина Перика Идеален за секојдневниот живот или канцеларија за мирен и опуштен стил Виткање Железо �

Нутрис Ултра Боја БЛ21 Рефлектирачко Сино Црно (Мохито Од Капина) постојаната боја на коса е една нијанса

Пакетот вклучува : ќе добиете 8 парчиња француски иглички за коса Во Форма На Буквата У, лесни за употреб�

Овој чешел е чешел за виткање Идеално за џебови со кошули, па дури и во вашиот паричник!...

●Симпатични и Уникатни Дизајни+ дизајн на лента За Глава на Вини обликот На Лак Со Вини на горниот дел о�

Едноставен и елегантен,модерен и издржлив Материјал : Изработен од легура, силен и елегантен...

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

}Креативни Клипови За Коса Синко Де Мајо} Дизајн со мексиканска шнола За Чили Пињата, симпатична мексика

[Одлична алатка за шипки на перм] : Оваа прачка за перми за коса ви овозможува да ја навивам косата на едн�

Исцрпното железо може брзо да се загрее за 2 мин и полесно е да ја исправите косата без никакви вештини Е�

Нежно ги раздвојува јазлите и прицврстувачите : Обичните четки за влакната се пробиваат и ја вади плете�

Ние обезбедуваме 30дневна гаранција за враќање на парите за проблеми со квалитетот Ве молиме контактира

име на продавачот : Дајун, 100% Монголска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, �

Помага да се создаде волумен во коренот Создава видлива дебелина без оптоварување на косата Помага во з

Ако ги оставите лентите да висат надолу, раширете ги зад вас на вашата перница за да не спиете над нив Др�

Се топи Ленон Чипка Пред Перика Изработени од Влакна отпорни на Топлина 100% Рачно врзани со фронтална чи�

Поделете ја косата над ушите и оставете ја над врвот Ставете ја продолжувањето на косата со жица што сед

Перика За Синтетичка Коса Отпорна на пламен : Кадравите Женски Перики се направени од канекалонски влак

Што Добивате : 12 парчиња мали клипови за нокти за коса поставени во 3 различни форми и 4 бои, неутралните б

Клешти големина : 128"), Закривената клешта е совршено погодна за продолжување на косата Должина на игла : 1

За само 12 минути, можете да направите целосна коса, мазна, исправена, навивам и да создадете убава коса и

®Премиум Материјал : оваа сива долга права перика е изработена од висококвалитетни влакна со висока тем

Професионална фризура, полирана површина, отпорна на абење, педантна изработка, добра острина, умерена �

Изработени Од Зачудувачки Сребрени Галванизација Над Основната Метална Легура Продавач Стил : Ба1211...

Производ на tresemme Производ на Тресемм За најсовремени информации, препорачуваме да ја посетите веб стра�

Применлива коса : влажна и сува 。 Не е потребна никаква техника и е лесна за употреба, исто како и чешлањ�

Јасен LCD дигитален приказ на температурата, лесен за препознавање на тековната температура Температура

Карактеристика : Брановидна Човечка Коса Перика 2 Тони Нагласи Боја Човечка Коса Перики Материјал : 100% Ч�

Автоматската француска шнола за жени е нагласена со цврста метална спојка, клучно парче што треба да се

Scroll