Свеж
Wionc Rhinestone Ангел Крилја Фиба Женски Грб Главата Коса Додатоци Хоризонтална Клип Еден Збор Клип Пролет

Wionc Rhinestone Ангел Крилја Фиба Женски Грб Главата Коса Додатоци Хоризонтална Клип Еден Збор Клип Пролет

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1267.20

По прецизен процес на сечење, како и повеќеаголни сјајни и прекршувачки површини, секоја исечена површина одразува светла сјај Додатоците за коса се обложени, со вистинско злато, полирани во форма, даваат благороден сјај, мазен допир, не е лесен за ' рѓа; останува уште долго време. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. По прецизен процес на сечење, како и повеќеаголни сјајни и прекршувачки површини, секоја исечена површина одразува светла сјај. Додатоците за коса се обложени, со вистинско злато, полирани во форма, даваат благороден сјај, мазен допир, не е лесен за ' рѓа; останува уште долго време. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. По прецизен процес на сечење, како и повеќеаголни сјајни и прекршувачки површини, секоја исечена површина одразува светла сјај.Додатоците за коса се обложени, со вистинско злато, полирани во форма, даваат благороден сјај, мазен допир, не е лесен за ' рѓа; останува уште долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Врските на лентата за коса содржат, 13 Парчиња различни бои на шамии за коса Овој Крцкав Лак издржлива гу�

①Снопови За коса Материјал : 8А Бразилски Снопови За Девствена Коса,Меки и Мазни и Живи , Снопови За Чове�

Може да помогне во подобрувањето на вашата нега на косата работејќи како сув масло за масло од скалп, ек�

Изработен од висококвалитетен материјал, кој е безбеден за ставање на косата и без оштетување на косата

Изработени се од ткаенина и метални материјали, издржливи и лесни без да ја повредите косата Достапно в�

Декоративниот цвет на мали клипови е врзан со пенливи кристални камења за да изгледа посјајно на сонце �

Добијте постојана, свиленкаста, природна боја на коса Со Клерол Ница, Лесна 6 СветлоКафеава Боја Создава

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7

Материјали : 100% Премиум Синтетички Влакна Се Чувствува Како Вистинска Коса Стил на коса : Клип Во Продол�

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Пакетот Вклучува 36 парчиња сунѓер флексибилни пена коса ролки, прибл 7,0 см / 2,8 инчи во должина и 2,5 см / 0,

● Пакет ●ќе добиете 4 парчиња клипови за коса од пеперутка € Големина} оваа канџа за коса е околу 11,5 см /

Овој пински брош е прилагоден и секоја имиња е уникатен има свое значење секое име е до 14 карактери без п

✨ Обезбедува исхрана и хидратација на косата ✨ Избегнувајте фриз и чувајте ги кадрици дефинирани и уба

Материјал за коса : 100% Необработена девствена бразилска човечка коса, исечена од еден донатор Мек и густ

Шампон без мирис и подлабок кондиционер со интензивна хидратација за посилна, помазна, поздрава коса Deta

Капа За Меморија Вибралитна Синтетичка Коса Лесен За Одржување Големина На Капачето : Мал Просек Прикаж

Четката за заби за заби со висока густина на косата ја дава вашата коса мазен, свилен, природен сјаен изг

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

●Пријателски Користете штипки за Коса● : овие клипови за канџи се безбедни и лесни Удобни се и лесни за

Лесен за Употреба : апликаторот за влакна за коса совршено се вклопува со влакната за коса и лесно може д

НАЈДОБРАТА ВРАТОВРСКА ЗА КОСА за ВАШАТА КОСА : кич мега калемите за коса се совршени за секоја боја на ко

5 во 1 професионално железо за виткање овој комплет за железо за виткање вклучува 0,61,25 инчи зашилен со дв

Држач за перика што се преклопува, идеален за професионална или домашна употреба Лажниот дисплеј за раз

Додадете дополнителна важност во четката за завршна коса Allegro Combs 6000 Combs за жени, задевање и кревање чешл

✅ 【Обратното сиво ја интензивира бојата на косата и ја зачувува нејзината осветленост ✅ 【Погодно за с

Зури Сис Надвор ОД Хд Чипка Пред Перика LFFiat 4" Рачно Врзан Дел Топлина Безбедно 400 F Зури Сис Надвор HD Чипк�

★ 3во1 виткање железо и заменливо сет на железо за виткање обезбедува 3 различни керамички ролери со раз�

Прави четкање безболно со употреба на многу точки на контакт за да се минимизира притисокот Повеќе приј

●Предности На перика : Кратки Кадрави Афро Перики користејќи 100% Бразилска човечка коса, чисто рачно изр

Врска на главата за виткање на косата【Како да користите】 спреј мала количина вода на косата за да ги на

? Материјал За лента За глава Од ирваси Рогови : Цвеќиња, бобинки,природен боров конус, лист, со посебен д�

Безбедни и остри ножици за ножици, машинката за коса е опремена со прецизни ножеви од челик со висока со�

Природен лак,модна лента за намалување на возраста, Вграден клип за обликување, невидлив и цврст Боја : з

Остави сув спреј за коса : Подигање на корен за коса и текстурирање без мрсно или лепливо чувство со упот

Fit MODELS®Компатибилен Со Filips BT3200 QT3300 QT4000 QT4003 QT4007 QT4008 QT4012 QT4013 QT4014 QT4015 QT4018 XA4003 Коса Брада Тример Делови €ПОВЕ

Оваа ставка нема да ја раскине косата Нема остри краеви Димензија на пакетот : 2 l x4 W x13 H (сантиметри) Прои�

Големи бранови во корејски стил, виткање и зацрвстување, постојаната температура не ја повредува вашат�

Тоа Што Го Добивате е 4 парчиња клип за коса изработен од квалитетна пластика, силен и издржлив, не е лесе

Scroll