Свеж
Изрази 24 парчиња Големи Еластични Врски За Коса Со Колекција На Топчиња, Еластични Ленти За Коса Со Светло Обоена Мермерна Завршница За Девојки Додатоци За Коса, Др

Изрази 24 парчиња Големи Еластични Врски За Коса Со Колекција На Топчиња, Еластични Ленти За Коса Со Светло Обоена Мермерна Завршница

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1336.00

24 Парче Коса Вратоврска Сет-Изрази симпатична коса додатоци за девојки вредност пакет вклучува 16 меур носителите опашка за девојки; овие издржливи двојна мушка опашка топки доаѓаат во стилски светли бои, вклучувајќи розова, виолетова, сина, бела, портокалова, зелена, и жолта боја Врски За Коса Со Меурчиња - овие забавни клакери за коса за девојки се одлични за секоја фризура; можете да ги користите како алатки за стилизирање на косата за опашки, плетенки или за пигтили за да додадете дополнителен стил на вашата фризура. Безбедно Држење - нашите силни врски за коса нудат сигурно држење за да ја одржувате косата на место цел ден; тие се погодни за сите типови коса и потреби за стилизирање, обезбедувајќи стил на коса без оштетување што избегнува заглавување и влечење на косата. Додатоци За Коса-забавувајте се украсувајќи ја фризурата со шарени топчиња од опашка за секоја пригода; Одлично За секојдневно носење или специјални настани, дајте му на ансамблот на вашето малечко некоја личност со нашите празнични топчиња од опашка од двојна мушка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

НАВИВАЈТЕ ДОДАТОЦИ ЗА КОСА Навивајте Без Врски За Коса НАВИВАЧКА ЕЛАСТИКА ЗА КОСАНавивајте Ги Држачит�

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

110 А Одделение Европски девица човечка коса парчиња тупи за мажи, тенка мека коса немаат заплеткување и �

【Што ќе добиете】 сет за ролери за коса вклучува ролери за коса од 6 парчиња и цврсти клипови за коса од 2

Направено од 100% природно лежерно мед и органски негување растенија и есенцијални масла убав мирис на ѓ�

П ПАРТНЕР за ВИТКАЊЕ .мајката или сопругата на користење на старомоден виткање ролери и четка виткање р�

МАТЕРИЈАЛ : Футролата За Фризери ИКАС е изработена од Високо Квалитетна Увезена стп кожа Издржлив и теж�

Четката за шампон за масажер на скалпот е изработена од силиконски влакна на еластичност, тие се исто та

100% Рачно изработени Оваа ставка е чипка цвет Со Бисер лента За Глава Партија Вечер Фустан Според вашите

`+Се однесуваат на полот : Жените Една големина се вклопуваат најмногу и модерен ●Многу удобна Ткаенина

€Премиум Материјал Q : синтетичката кадрава перика е изработена од Висококвалитетни Увезени Синтетичк�

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена, а срц�

ПРЕМИУМ КЛИПОВИ ЗА КОСАПакет од 6 Висококвалитетни Алигаторски Клипови за Коса изработени од специјале

Материјал : Пластика / Смола Големина : околу 10, 5Х4Х5, 5см Боја : Темносина, зелена, црвена вино, портокалова

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Со прозорец за перспектива, течната медицина е јасен и точен, што може да ја зачува течната медицина Доб�

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Ќе добиете : 100 шноли со мини канџи во случајни бои, различни бои се доволни за вашата дневна замена и сов�

Јаки Врвка За Влечење Опашка : 5 боја може да се избере Јаки Врвка За Влечење Продолжување На Косата На Оп

За употреба на сува коса Користете секојдневно за омекнување, навлажнување и заштита на косата...

●Материјал} овој Производ е Изработен од Висококвалитетна Пластика, Издржлив, Лесен, Сефови и Еколошки

Изработка на стариот свет Еколошки паметни Природни влакна Направено со не загрозено дрво...

Бојата што ја носи моделот Е 26 ЧАСА бојата што ја добивате може да варира од примерокот прикажан поради �

Добијте Волумен во еден момент Прашокот исчезнува, но сепак делува Лесно за нанесување...

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Стегач Додатоци За Коса Клипови За Коса За Жени Погоден за забави, свечени прилики и секојдневие...

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

Тип На Производ : Убавина Точка Пакет Димензија : 1 Точка Пакет Тежина : 3 Земја На Потекло : Сад Опис На про

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не директно преку епошта, ние ќе го решиме за вас 24

Независно пакување : секоја спа лента за еднократна употреба е индивидуално спакувана, што е чисто и пог

Нето Тежина : 100 Грама (3,5 Унци) Тип : Човечка Коса Екстензии, Реми Човечка Коса КОСА 4А4Б 4б4с...

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова прекрасно инстант парче коса додава инстант ст�

Коса Бухти Коса парче направени од синтетички коса, но многу мека Воопшто не изгледа или не се чувствува

Легиран Материјал : зрната од Дредови не се лесни за ' рѓа, може да се користат некое време без да бидат ош

Екстремно Остри Сечила : Нашите ножици за сечење коса имаат дополнителни супер остри сечила што можат н�

Голема Еластичност : дијаметарот НА ЗШАРМАНТНИТЕ црни врски за коса е 1,55 инчи и може да се протега до мак

Високи перформанси : Зачувано во квалитетно пластично шише, безбедно, еколошко и издржливо за долгорочн

1 13х4 613 Перика Предности : русокоса чипка предна перика лесно се избелува и многу добро ја зема бојата, мо

Направени со јасни кристали од кристал и вештачки бисери во сребрена оцрнување отпорни на родиум позла�

Чешлите за коса се совршено решение за многу стилски дилеми Користете ги за да ги задржите удирањата на�

Scroll