Свеж
Фен За коса Дифузер Домашен Салон Универзален Додаток За Фен За Коса За Кадрава Или Брановидна Фризерска Салонска Алатка Црна, Внатрешен Дијаметар на Конекторот 6с

Фен За коса Дифузер Домашен Салон Универзален Додаток За Фен За Коса За Кадрава Или Брановидна Фризерска Салонска Алатка Црна, Внатрешен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 130.08

Тоа коса од концентрирана топлина оштетување со дистрибуција на топлина и воздух рамномерно од фен за коса Премиум силиконски, отпорен на висока температура, безбеден и издржлив. Директно инсталирајте го во предниот дел на фен за коса, едноставен и удобен. Погоден за професионална употреба во салонот и домашна употреба. Го користи во различна насока за да ја дува косата, брзо и тивко ја суши косата. Спецификација : Материјал : Абсколор : Прикажан Како Сликаконектор Внатрешен Дијаметар : Прибл.36 инчи Големина на пакетот : Прибл. 15 х 15 х 14см / 5.51 инчи тежина : 207гтип : Стајлинг Додатоципакувана Листа : 1 х Фен Дифузор.

Основни својства

Material:
ABS
Color:
Shown As Picture
Connector Inner Diameter:
Approx. 6cm / 2.36inch
Package Size:
Approx. 15 x 15 x 14cm / 5.90 x 5.90 x 5.51inch
Weight:
207g
Type:
Styling Accessories
Package List:
1 x Hairdryer Diffuser:

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

1Материјал за перика : мека коса од синтетички влакна, нерефлектирачка, природна како вистинска коса,цел

6 Дизајн На Заби : клипот за коса ја стабилизира перика, силиконскиот стап спречува влечење на косата и л�

► Забиените заби го олеснуваат заплетканата коса да зрачат без болка и да уживаат во пријатно и удобно �

ГОЛЕМИНА НА ЛАК ЗА КОСА : 8 инчи СУРОВИНА : 2 инчен брутозрнеста лента Дали сте загрижени дека немате удоб�

Реална фиба за пеперутка изработена од висококвалитетна хартиена пеперутка и метална легура,удобна за

Големина : 8, 8х9см / 3,5"*3,5" Боја : Сина,Виолетова,Роза, Шампањ Материјал : Легура, Кристал Користете Со Други

Држач За Маска за лицеБез Болка : Меки Ленти за Глава со 2 копчиња Задолжителна Добра Лента За Коса : Дише,

€ Висококвалитетни Материјали qllhyf роденденски круни се изработени од висококвалитетни легирани матер

Нашата цел е да обезбедиме извонредност и квалитетно продолжување на косата Имаме сопствена фабрика и �

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ нашите клипови за коса со канџи се изработени од висококвалитетна легура, бисерен м

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА КОСАНашата Пикси Кадрава Перика е изработена од 100% необработена 10а браз�

Направени во САД или увезени 1 : Температурата што ја регулира автоматската шипка за виткање на косата, л

Ввајт, Косата Го Подобрува Секој Стил На Коса Користете Со Други Додатоци за Коса Боја : Виолетова,Зелен�

Материјал За Коса : 100% Необработена Бразилска Човечка Коса Косата Исечена Од Млади Донатори, Без Заплет�

Нема обид за имитација Е имитирана, никогаш не била подалеку Фокусирајте се на решенија за проблеми со и

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

Тип на производ : Чешел ¡Si Quieres Mejorar tu Imagen y Realzar la belleza de tu Cabelo, Peine Y Парк Артеро Те Сери де Гран Ајуда Пара Ло

Привремен Спреј За Покривање На Коренот : Скријте сиви за неколку секунди за беспрекорни корени Добијте

Периката е 100% девствена бразилска перика, природна и здрава, минимално пролевање и без заплеткување со �

Можете да изберете метални штипки за коса од три различни стилови на дизајни Погоден за различни форми �

●Лента За Миење лице За Миење На Глава€ : Оваа лента за перење на лицето е супер абсорбента, непилинг и л

Стилски дизајн, исклучителен стил, ниска цена и високи перформанси на трошоците Запознајте ги модните в

Материјал На Клиповите За КосаИзработени од метална легура, овие клипови за стилизирање на косата се из

ЗА КОГО Е : коса третирана Во Боја од сите видови и текстури Што Е ТОА : шампон кој ја штити обоената коса �

Сладок дама стил Стилови што одговараат на млади вкусови Кадифена златна исечена ткаенина со еден прол�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие клипови за коса се изработени од висококвалитетен метал, потоа покри�

Големи бранови во корејски стил, виткање и зацрвстување, постојаната температура не ја повредува вашат�

Quage вклучува : 6 Пакувања Кратка Боб Кутија Плетенка Капчиња Коса Со Кадрава Крај + 1 Капчиња Игла + 2 Клипо�

100% сатенски скринчи за коса се комбинираат со модата и основните Разновидни скринши за коса се вклопува

Уникатен дизајн Работи особено добро на детали и околу линијата на косата Осигурајте се дека не се лизг�

7 парчиња метални иглички за коса со различни стилови за да ги задоволат вашите различни потреби Одличн�

Тоа не е само зацрвнувач, тоа е виткање железо Мултифункционалниот професионален директор ви заштедува

Лесно за прицврстување на страната, или задниот делна косата Совршен подарок за оние кои сакаат да носа�

●Елегантни Клипови За Канџи За Коса Со Голем Бисер, Можете да изберете клип за фаќање коса од три стилов

Scroll