Свеж
БЕСТОЈАРД Симпатична Роденденска Капа Со Број Партија Бебе Розова Круна Партија Принцеза Партија Капа Момчиња Девојки Цена Круна Број Лента За Глава

БЕСТОЈАРД Симпатична Роденденска Капа Со Број Партија Бебе Розова Круна Партија Принцеза Партија Капа Момчиња Девојки Цена Круна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 154.88

Ова е совршена големина за 9-годишно дете, не премногу мало или преголемо, со сјајна површина и прецизно дизајнирано да ја направи совршено да одговара на главата на бебето! Толку убава и светкава, изработена од Ткаенина со сјајна површина. Капите се опремени со ремен може да ја направат совршено да одговара на главата на сите бебиња без да го натера вашето бебе да се чувствува непријатно. не е лесно да паднете. Добра големина за 1-годишна возраст, Користете за роденденска забава, Специјален додаток за вашето дете совршен за роденденски фотосесии. Ова беше толку одличен додаток на фотосесијата на вашите деца!!Беше одлично за облекување дури и по роденденските фотографии!. Сјајната роденденска круна е совршен додаток за роденденска прослава, Незаборавни фотосесии и секој ден забава за облекување, Таквата боја може да го направи вашето дете поентата на оваа роденденска забава, што ги импресионира нивните гости. Оваа круна на лентата за глава е многу убава и симпатична, ако оставите скапоцена фотографија, ако е Значајна и скапоцена, заштедувајќи и начин бебето да знае да биде благодарно, направете секој момент да вреди спомени кога ќе пораснат тие го отворија фото албумот може да се чувствуваат полни со. Опис ова е совршена големина за 9-годишно дете, не премногу мало или преголемо, со сјајна површина и прецизно дизајнирано за совршено да одговара на главата на бебето! изработени Од Ткаенина со сјајна површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кога ќе дојде летото, децата повеќе се потат, а децата кои не сакаат влажна коса да се држат до челата, ра�

Информациите подолу се само по пакет Проширете го знаењето со четири различни текстури за да го олеснит

Лесен за Држење И Никогаш Не Паѓа Олеснување на Бебешките Заби Повеќе Точки За Џвакање...

Круна Лента за Глава, сјајна круна со цвеќиња лента за Глава За Новороденчиња, Доенчиња,Мали Деца, Девој�

Оваа сребрена дијадема со проѕирни кристали е убава и би ја направила совршената глава за Квинчанера (15�

Ве молиме внимателно проверете дали има некаков проблем со производот пред да го користите за прв пат Б�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

БЕБЕ ПОМИРНА АКТИВНОСТ ИГРАЧКА : збрчкајте заби е 6 х 6инчи; вклучува флексибилна јамка за прицврстување

Рачно зашиени штипки за коса, погодни за коса подолга од 1 см Сеопфатна крпа притиснете клип за коса над 3

Големина : Обем : 30см / 118", Ширина : 9см / 3.Погоден за Секое Бебе Девојче Новороденчиња и Мали Деца ,Сугерира

не Рачно изработен описвисококвалитетни силиконски монистра!Големина : 26ммх27мм овие се направени со 100%

Најлон ЛЕНТИ За ГЛАВА За БЕБИЊА Дизајнирани И рачно сошиени со љубов од жени во САД од 2005 година; поради

Ледениот прстен за залак, крофна и прстен за заби за сладолед обезбедува нежно олеснување на ладењето з�

Силикон за храна : Секој од нашите заби е внимателно направен со силикон за мека храна Безбеден и сигуре�

1 Квалитет : оваа бебешка коса се поклонува, ја правиме од висококвалитетна лента ,платнените материјали

Пакетот Вклучува : пакетот доаѓа со 1 пинцета за чистење на бугери и 100 парчиња филтри за аспиратор за беб

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

95% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење СТИЛ [НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ] : Тикви, пајаци и

Вшмукувањето може рачно да се контролира силикон Лесно може да го исчисти носот, нека бебето не се спрот

Кутии за Цуцла за бебиња садот За Цуцла може да складира до две цуцли истовремено Кожен Сад За Складирањ

ШТО Е ВКЛУЧЕНО : Каловин ви носи нова силиконска играчка за заби,"Штракаат Бебешки Гира" Соодветна тежин�

Далечински Управувач Заби За Бебе,Силиконски Доенчиња Почетнички Играчки, Бебе Лажни Далечински Заби И

Произведено во САД Или Увезено Материјал : акрилна волна Меки материјали за да не им биде непријатно на �

100% Полиестер Произведено во САД Печатени Справи Рак На Дојка Фудбал Гросгреин Лента Лак со Јазол Врзани

Апс Клип за чистење на носот Клипчиња за чистење на носот за чистење на носот, чистачот за чистење на пин

Играчката За Новороденчиња И заби Ици пал вклучува мек, кадифен карактер на пингвин и нежен силиконски �

Филтер за аспиратор на носот со голема количина, доволно за да го користите долго време, чувајте го носо�

Пакетот вклучува 2 парчиња розова лента за глава, убаво одговара на роденден или дневна облека МЕКИ и Бе�

Околу 3,1 инчи (8 см) во ширина, 20 шноли со лак со точки тој светла и шарени коса лак клипови се погодни за де

Тип На Шема : Печатење Поради Разликата Во Светлината и Екранот,Бојата На Предметот Може Да биде Малку П�

Супер меко и удобно, нема да остави траги на главата на вашите бебиња Различни стилови во секое пакување

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Штракаат и заби во едно! Јасен врв со шарени штракаат монистра внатре Побарајте внатре мало огледало "ум

Тип На Ставка : Тип На Облека За Глава : Ленти За Глава Материјал : Полиестер Пол : Девојки Име На Одделот :

Scroll