Свеж
Бебе Блинг Лакови Новороденче На Девојчиња Коса Лак-Излитена Точка И Класичен Јазол Ленти За Глава Мали Деца Додатоци За Коса, Една Големина

Бебе Блинг Лакови Новороденче На Девојчиња Коса Лак-Излитена Точка И Класичен Јазол Ленти За Глава Мали Деца Додатоци За Коса, Една Големина

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1352.00

Најлон ЛЕНТИ За ГЛАВА За БЕБИЊА - Дизајнирани И рачно сошиени со љубов од жени во САД од 2005 година; поради природата на производството на мали серии, бојата и големината може малку да се разликуваат. ИЗРАБОТЕНИ ЗА УДОБНОСТ-растегливоста и мекоста на нашите лакови за коса се толку удобни што повеќето бебиња дури и не сфаќаат дека носат обвивка за глава; препорачуваме рачно перење и сушење на воздухот на лаковите за да се одржи оригиналната облека со големина со скапоцен додаток за коса, додавајќи завршен допир на нивниот стил; Лентите за глава на Лакови за Бебиња доаѓаат во широк спектар на бои, украси, дезени и отпечатоци за да одговараат на секоја облека. РАСТЕТЕ СО ВАШИОТ ЛАК-Нашите Меки и еластични најлонски ленти за глава со една големина се дизајнирани да одговараат на повеќето новороденчиња и удобно се протегаат додека расте од бебе до мало дете до мало девојче; Носете ја истата лента за глава од фотографии од новороденчиња до нејзиниот прв врвен јазол.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

БЕБЕ ОБУКА ЧЕТКА За ЗАБИ, AULEGE силиконски четка за заби заби играчка е направена со супер меки влакна кои

Машинско Перење ?Материјал : Супер Мек, Мазен За Жени и Јуниори ?Сакаме да го носиме овој фустан со сандал

Пакет од 2 цуцли (пастелно сива и беж) погоден за бебиња на возраст од 06 Месеци; Нашите цуцли се без БПА и с

За Ники и сите нејзини обожаватели : Долната лента е широка 3" (Лак ќе дојде како на сликата Со Пони О Коса

НАШАТА најлонска лента за бебиња доаѓа во 16 различни бои, вклучувајќи основни бои како бела, црна, зелен

Мора да имате предмети за бебиња 2022 и совршени подароци за туширање за бебиња : Нашата када за мијалник з

72 Парчиња Чисти Цуцли За Бебиња : ќе добиете 72 парчиња чисти цуцли за бебиња, доволната количина и дизајн

Материјал : Изработен од Шифон ,Ткаенина , Светки , удобен и убав за носење Еластичната лента за глава е м�

Лакови Ленти За Коса Се Еластични : многу лесно се закачуваат за косата, заштедувајќи ви време да се гриж

Име на предметот : бебешка перика шнола за коса / Новогодишна глава Материјал : Легура, Кадифена Крпа...

100% сосема нов и висок квалитет Големина : 120 * 40см (Л * В) Супер меко и растегливо, отворено ткаење со буцкас

РАЗВИЈТЕ ОДЛИЧНИ НАВИКИ : Користењето шуплива играчка за заби го спречува вашето бебе да си ги цица прст

мулти боја изберете одговара за девојче 4 години8 години мулти стил за избор секоја девојка ќе го сака Пр

Опис 1 парчиња Лента За Коса (без Малопродажен Пакет) Поради Разликата Во Светлината и Екранот,Бојата На

Едноставно и слатко за одење со која било облека висококвалитетен материјал за да бидете сигурни дека е

1, силно вшмукување : Дизајн на рачна пумпа, силно вшмукување и контролирано, лесен за употреба 2, Безбеде�

? ЧУВСТВО НА ГРАДИТЕ НА ПРИРОДНА МАЈКА : форма на брадавица на Градите со супер мек силикон сличен на кож�

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Уникатниот и убав изглед ги прави попривлечни во толпата Забавни костими за деца за создавање супер Бож

Производ на производи за производи во светот ширум светот 1423 дена може да го провери следењето : USPS UPSот D

Мабетен материјал : БПА бесплатни и нетоксични ПВЦ материјали, дебелината е 0,35мм Безбедност, практична,

Дизајниран Со Божиќна тема и традиционален лак Одлични се за девојчиња, мали девојчиња, мали деца и детс

Назад Од Популарната Побарувачка Нејзиниот Лак Е Толку Голем Затоа Што Е Полн Со Тајни Навиваат Лак : ...

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детергент...

АМЕРИКАНСКИ Продавач Бесплатен превозот за сите дополнителни предмети Големина на цвет( прибл) : 4" (10см)

Премиум Материјал : ѓерданот За Џвакање е изработен од силиконски материјал со врвен квалитет и со изво�

Фенси Клипови За Коса за Мало Дете Ленти За Глава За Девојки Лента За Коса Со Лак Девојка Цвет Клипови...

?Врвен квалитет : Лентите За бебиња Со лакови се направени од 95% памук+5% еластична Одвојуваме време да из�

Избрани материјали : Торбата за мерење е изработена од висококвалитетен најлон материјал, кој е контраа

Слатка Симпатична Девојки 1 Роденден Партија Глава Оваа прва роденденска круна" 1 " додава посебен и маги

Количина : 1 парче Зелена Лента За Глава Бебешки Работи За Бебиња Девојчиња Васаби Лента За Глава Бебешк�

НОСЕТЕ НА ЗГЛОБОТ : Се Носи на бебешкиот зглоб, што е поудобно од белезниците Нема потреба да користите к

Широка Апликација Погодна за дневна, секојдневна, надворешна, забава, фотографија за бебиња, летен одм

Големина : Обем : 30см / 118", Ширина : 9см / 3.Погоден за Секое Бебе Девојче Новороденчиња и Мали Деца ,Сугерира

Finejewelers е Реномирана Американска Семејна Деловна Активност од 1955 година и сега со седиште во Њујорк, ние

материјал : 100% мек памукОдговара за обемот на главата на бебето : 40см53см, возраст околу 6 месец 3 години б�

Рачно изработен Црвен И Црн Биволски Кариран Лак за Печатење со Контрастна Црна Лента Од Гросгрин Лак И

75% Полиестер, 25% Најлон Произведено во САД и Увезено Предвремено затворање Доаѓа на клип за алигатор од 13

? Дебела за максимална поддршка, мека и удобна? Трговија со тргување со хидранга, копродукции, колена и с�

2018 прекрасна цветна лента за коса за девојчиња 8 елегантни бои за избор Една големина одговара на повеќе

Предвремено затворање Главен Материјал : Шифон,најлон,памук, еластична лента Пакетот вклучува : 4 парчињ

Вештачка Кожа Симпатична блескаво блескавоеден или 1 / 2 што останува вклучен Шапката надвор од работ со

крпа Оваа платнена лента за глава е исклучително нежна за главата на вашето малечко Користете со доверб

Изработени од еластика и материјал, тие нема да остават траги на главата на бебето, лесни и удобни за нос

✍СЕРТИФИКАТ сите наши производи имаат извештаи за сертификација и тестирање НА КЗК Го бараме душевнио

Scroll