Свеж
Машка Пуфер Јакна Со Качулка Томи Хилфигер

Машка Пуфер Јакна Со Качулка Томи Хилфигер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1279.84

100% Најлон Повлечете го затворањето. Машинско Перење. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ЗАТОПЛУВАЊЕ : оваа најлонска пуфер јакна има улога да го блокира студот; содржи поволни карактеристики како што се ребро плетени манжетни за бура и јака на штандот обложена со руно; Секоја карактеристика додава на изолацијата на јакната. ФУНКЦИОНАЛНОСТ : централен преден патент заедно со два странични џебови дава одржливо складирање; јаката обложена со руно содржи прилагодливи жици за влечење за изолација и топлина. СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : јакната го демонстрира потписниот изглед На Томи Хилфигер со извезено знаме на левиот граден кош; манжетните исто така ја зголемуваат автентичноста со Знамето На Томи поставено на внатрешната страна на манжетната. Ажурирани две џеб мода ултра мансарда полифил изолирани ватиран средна тежина пуфер јакна со прикачен хауба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање...

Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да ја купите Произведено во САД или Увезено...

Менски шорцеви материјал : 85%полиестер+15%памук Кога шетате на улица, шетате по кампусот, можете полека да

Куполен Минерален Кристал Отворено Срце Бирање Јапонскиавтоматско Движење Дневната точност е +25 сек...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката кожа / текстил / синтетички...

100% Полиестер Затворање на врвка Миење Раце Само Лесна Ткаенина100% лесен полиестер, 5 инчи кратки шорцеви

4насочна ткаенина за истегнување, обезбедете поддршка на мускулите на бутот Мрежести отвори за воздух в

100% Волна Повлечете го затворањето Машинско Перење Екстра Меко И Топло : Долгиот Ракав Од 185 Карпи Е израб

Затворање на патент Водоотпорни панталони работат панталони салата панталони, работи панталони за маж

◕‿◕ 【Белешка】 Пред нарачката, проверете ја табелата со големина за да ја изберете вистинската големи

Ацетат, Метални Рамки Направено во НАС НеПоларизирани Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 49 мили

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

92% Полиестер, 8% Спандекс Предвремено затворање Миење Раце Само ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН харли : машка бејз�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 87% Полиестер, 13% Еластан Повлечете г�

88% Полиестер / 12% Спандекс Дизајниран ВО САД, Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ПАКЕТ од

100% памук Затворање на копчето Миење Раце Само Ткаенина Ткаена Во Јапонија Произведено Во Канада Кимоно

Рачно изработени Со Гордост Во Шебојган, Висконсин, САД од 1905 година 92% памук, 7% Најлон За Истегнување, 1% �

60% памук, 40% полиестер Затворање на копчињата Висококвалитетна конструкција на ткаенини овој поло е нап

95% полиестер, 5% спандекс Белешки за големина !!! : Ве молиме, проверете ја табелата со големина за да нарач�

100% Кожа Произведено во САД и Увезено ВОДООТПОРЕН : ЗАИНТЕРЕСИРАН.СУВАТА водоотпорна мембрана што дише г

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Машината за миење Краток ракав кош

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Машки хулахопки над коленото за тренинг и спорт...

Ѓон на поливинил хлорид ★ Лесен и дише нашите чевли за патики, изработени од ткаенина од премија за диш�

92% Полиестер, 8% Спандекс Произведено во САД и Увезено Бидете горди и поддржете го вашиот омилен колеџ ти�

100% полиестер Затворање на копчињата Ткаенина : Неистегнување, лесен и дише Дизајн : Копче пред, печатење,

100% памук Повлечете го затворањето Класичен стил исполнува удобност Оваа маичка за машка ракав е израбо�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

Material : Cotton and Polyester, ◕‿◕【ABOUT SHIPPING】Expedited Shipping : 47 Days Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорака...

Цврсто Вклопување за поддршка и удобност Не е потребно повеќе прилагодување Се останува на место...

Зајакнете Го Вашиот Стил Материјал Со Врвен Квалитет Рафинирана Изработка Одличен Избор За Подарок...

Синтетички ѓон Флексибилна надворешна плоча Лесна надворешна плоча Подлога под влошката Мек горен мат�

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето ★ Ткаенина : Машка тексас јакна користи тексас со висока

55% памук45% полиестер Затворање на поштенски патент Топла зимска худи : 55% памук / 45% полиестер, густата и м�

100% Полиестер Машинско Перење Материјал : Тоа Е Удобно И Дише, Доволно Издржливо За Вашето Секојдневно Но

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење ОмниЗамрзнување нула потактивиран супер ладење пота

Повлечете го затворањето ПАКЕТ од 12 : Дајте му на тој куп клучеви некој уберкул карактер Овие уникатни с�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака Менс летни маици со кратки ракави кошул

100% Акрилик Затворање на копчето Миење Раце Само Структуриран Преден Панел 6 отворени дупки за ладна цир�

Руно Затворање на патент Парка палто дами палто деца жолто дожд палто дами мечето палта парка палто мас�

Повлечете го затворањето Машинско Перење Осветлете ја ноќта со овие чорапи "Среќна Чанука"! Се одликува

Scroll