Свеж
1000 милји мажи кои работат со глужд

1000 милји мажи кои работат со глужд

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

58% полиамид, 39% полиестер, 3% еластан Анекетот од 1000 милји го задржува нозете заштитени и поддржани за време на трчање и други интензивни спортски активности, како што се спортски рекет и салата. Подложните зони нудат додадена утеха и апсорпција на шок за петицата, прстите и топката на стапалото : Подложната пета се протега за да ја заштити тетивата на Ахил. Специјално избраната мешавина од ткаенини помага во намалување на триењето, влагата на фитил и брзо да се исуши. Вентилациска мрежа за супериорна дишеност, заграда за лак за дополнителна цврста зафат и y потпетица за точно вклопување : Сите овие карактеристики го прават овој кул избор, без оглед на вашиот спорт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% полиестер Повлечете го затворањето Редовно вклопување Направено со Drycell : ткаенини ја плеќаат влагат

Затворање на врвка за жени фустани за жени свадба гости девојки партиски фустани сина деверуша фустани

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Официјално Лиценциран од Американската Војска Прода

Памук и Полиестер, 5,4 унца 100% памук (претходно пуштен)4унца 100% памук Етикета без ознаки 1х1 ребро плете јак

Спандекс, Најлон Повлечете го затворањето Миење Раце Само 80% Најлон, 20% Спандекс Лизгање боди, одличен до

80% Полиестер, 10% спандекс, 10% памук Забелешка : големината На оваа ставка Е азиска големина, при купување, �

Памук, полиестер Затворање на двојно прстен Премиум квалитет : Нашите персонализирани маици за баба и т�

100% полиестер Продажба на дозвола за летни кошули за мажи, голема промоција денес се занимава со ефтини п

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 82% Памук, 18% Полиестер; Оксфорд Греј :

63% памук, 36% полиестер, 1% еластан Затворање на копчињата Само миење на рацете Директно вклопување со паке

Гумен ѓон +Висина на петицата на петицата (35СМ) ● НЕЛИЗГАЧКИ ѓон ЕВА ● Вамп со врвки за централизирана п�

94% полиестер, 5% најлон, 1% ликра спандекс Повлечете го затворањето Мекиот дел што не се врзува за врвот не�

Увезени Пластична рамка Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 60 милиметри Висина на објективот : 45

Достапно е за прилагодено вашето корпоративно лого, овој елек ќе обезбеди вие и вашата компанија лесно �

100% полиестер Продажба на дозвола за летни кошули за мажи, голема промоција денес се занимава со ефтини п

1930 Дастроничен Автоматски Часовник : Стауер 1930 Дастроничен автоматски часовник за мажи вешто ја спојув�

Произведено во САД или Увезено Фудбалски штипки за цврсто тло Унисекс производот е машка големина...

Машки стебла долна облека Направени во САД или увезени Белешки за големина !!! : Ве молиме, изберете ја го�

80% полиестер, 20% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Мажи долна облека со долги ракави со д�

Затворање на врвка Машинско Перење Менс џогер одговара на комплети изработени од мека ткаенина, удобни

100% Полиестер Повлечете го затворањето Ткаенината е малку растеглива, но е мека и издржлива, ја прави лес

Полиестер Материјал : Памук Складирање на џеб : Јакна има повеќе џебови, можете да чувате дневни потреби,

Направени во САД или увезени Направени во САД или увезени Направете го секој избор на чекор, облечен во �

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење ЛАБАВО ВКЛОПУВАЊЕ Дизајнирани со лабаво вклопување низ с

100% памук Затворање на врвка Машинско Перење Капка меѓуножје и малку тенок фит борбен товарен џогер обич

100% Плете Ултра меко руно со памук со средна тежина со четкана внатрешност за дополнителна топлина...

100% спандекс Повлечете го затворањето ☼◐terylene 95% Spandex 5%, резервоар за вежбање, потапсорбит, дишење, лесен �

100% памук Затворање на повлекување Миење Раце Само ® ВОДИЧ ЗА ГОЛЕМИНА сите Големини Се Азија Големина, Т

Затворање на копчето Внатрешна Исчезна Со Полиестерска Обвивка Два Предни Странични Џебови Со Огромен

100% лен Произведено ВО САД и Увезено Забележете дека големината на шорцевите е мала, можете да изберете г

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на влечење Ултра ткаенина за дише мрежи : Оваа машка активни шорцеви �

Увезени Добијте супериорни перформанси без да го загрозите стилот со носење Водоотпорни Чевли На Патек

мраз свила ткаенина Миење Раце Само Низок пораст, торбичка за подобрување на испакнатоста, тенок дизајн

Scroll