Свеж
ВЕФСУ 4 Врски во Боја со Машнички За Мачки Еластични Еластики Симпатични Врски За Мачки Одговараат На Повеќето Јаки Вратоврски За Мачки За Мали до Средни Раси Кожна

ВЕФСУ 4 Врски во Боја со Машнички За Мачки Еластични Еластики Симпатични Врски За Мачки Одговараат На Повеќето Јаки Вратоврски За

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 884.80

Ексклузивни Дизајни Совршени За Секоја Пригода Машничките За Мачки Се Елегантни И Модерни Со Шармантни Детали И Забавни Дезени, Нашите Врски За Мачки Се Совршени За Свадби, Прослави, Празници, Забави Со Кучиња, Повеќе Патувања. Ткаенина Со врвен Квалитет и Светли Бои Нашите Машнички За Мачки Се Направени Со мешана Полиестер, Свиленкаста Мека, Издржлива Ткаенина. Овие Машки Машнички За Мачки Се Изработени Со Двојно Шиење За Дополнителна Издржливост И Квалитет. Лесно Лизгање Преку Двојни Еластични Ленти Овие Машнички За Мачки Се Направени За Да Одговараат На Повеќето Јаки За Кучиња. Оваа Машна Од 4x 8cm Со Лизгање Преку Еластични Ленти Е Лесна За Прицврстување и Ќе Остане Исправена Дури И за Време на Груба И Тркалачка Игра. Удобно За Носење Оваа Супер Симпатична Машна За Мачки Нема Да Го Иритира Или Изнервира Вашето Домашно Милениче. Вашата Мачка Може Да Игра, Верверички Или Да Дремне Без Оваа Вратоврска За Мачки Да Предизвика Непријатност Или Врева.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на ан

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

⭕Креветот за мачки за мачки во затворен простор е погоден за домашни миленици со тежина помала од 8 кило

Големина : 8inch x12inch (20cmx30cm) или 12inch x16inch (30cmx40cm) Може да се користи скоро насекаде Може да биде и ваш прв из�

СРЕЌЕН ПРСТЕН ЗА КЛУЧЕВИ ЗА МАЧКИ Јапонска Среќа Мачка Виси Декор Керамички Приврзок За Чанта За Телефо

Ткаениот Дизајн, Исто Така, Создава Секојдневна, Но Уметничка Привлечност Што Помага Да Се Земе Декор Од

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите Практичн�

Големина на производот( W x d x h) : 148 инчи (36 x 36 x 35 Тежина : 2,0 килограми (0,9 кг) Произведено Во Јапонија...

Секогаш свежо : Автоматски снабдувајте го вашето домашно милениче со свежа вода за пиење во водарот 【Ав

☁ €Квалитет€ : овој накит за кремирање е изработен од висококвалитетна легура држачот за пепел за печа

Ексклузивен луксуз за мачки : има широка платформа на секое ниво, па дури и големите мачки ќе се чувствув

☺ Направено од здравствена крпа во Терилен ☺ избрани дише, лесни, меки и удобни ткаенини донесуваат

Класичен дизајн на мебел во стилот на мачка ја покрива и крие кутијата за отпадоци додека помага да се и�

На вашите пријатели мачки им треба свој удобен дом за да играат, да дремнат или да скокаат наоколу; оваа �

Боја : Сив Материјал : Платнен Производ С изе : 20, 08х14, 17х14, 17 инчи (51 х 36 х 36 см) Големина На Пакување : 14, 17х14,

Дизајнирано да трае заштитната јака не е само мека и се мие, туку и има и отпорност на гребење и залак Ја�

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи..

Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагант

●ДИЗАЈН КОНЦЕПТ●веќе не покрај мене, но мојата љубов е секогаш со вас, се ќе биде подобро, овој спомен ѓ�

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

ЦЕЛОСНО И ТРАЈНО Го Отстранува Мирисот На Урината, Изметот, Повраќањето И Многу Повеќе ГАРАНТИРАНО ЗА О�

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држит

Може да се напише име и Контакт број можете рачно да напишете име или адреса или број за контакт на харти

€1000 парче сложувалкиизмерете 75 х 50см кога ќе завршите Одлично за Возрасни и идеални загатки за Деца...

Големина XS : Градите : 31cm / 122", Назад : 25cm / 9.8"; Вратот : 24cm / 9 (Тежина и Раса само за повикување, ве молиме изме

СПОМЕН ПЕПЕЛ ЃЕРДАН сѐ ќе биде подобро, никогаш нема да ја изгубите меморијата и да ја држите вашата сак

КВАЛИТЕТ Нашата рамна кофа е совршен додаток за вашиот кафез, одгледувачница, кафез или гајба Контурира

€ SДимензии : вратот 9 9 инчи / 23 см; Градите117" / 3040 см; Должина На Грбот 4 4.7 " / 12см (за домашни миленици 3...

И Кул : сендвичот дише воздушна мрежа одржувајќи го вашето домашно милениче ладно во топлите денови, ког

Кулата за мачки е модерна алатка за миленичиња за обезбедување пространа просторија каде што мачките м�

Полиестерска подлога за сушење садови со димензии 23" х 18" со дебелина од 0,125" Совршен за секоја кујнска пл

Функционален И Добар Дизајн : Широкиот Врв На Високите Кули За Мачки И Двете Ги Задоволуваат Мачките Тре

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Доволно За Употреба : има 12 парчиња самостојни чувари на мачки со торбичка за коча билка, завртки и лепли

Scroll