Свеж
Haieshop Мачка Дрво Кондо Гребење Пост Мачка Кула Миленичиња Играчка Мачка Гребење Одбор Мачка Дрво Активност Алпинист Кула Со Кадифен Костур И Сисал Пост 713

Haieshop Мачка Дрво Кондо Гребење Пост Мачка Кула Миленичиња Играчка Мачка Гребење Одбор Мачка Дрво Активност Алпинист Кула Со Кадифен Костур

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Висока и ниска комбинација, крпеница повеќеслојна рамка за качување мачки, така што вашето домашно милениче може да се користи долго време, за да ја запознае љубовта на мачката кон играта Тивок и простран стан : доволно издржлив, основата е стабилна и нема да се превртува за поголема безбедност и поддршка, лесен за склопување и расклопување. Занаетчијата ткае рачно ткаени, а стебленцата се чешлаат и се вткаени во сисална колона и куќа за мачки со ефект на кршење, што е отпорно на гребење и не ги повредува канџите на мачката. Софата на куќата за мачки е нежна и мека, а допирот е удобен. Кадифената висечка играчка со топка и дава на мачката позабавна. Дизајнот на дрвото мачка е погоден за мачките да гребеат, да се искачуваат на планини, да спијат и да вежбаат. Дрвото мачка може подобро да ја разликува областа на активност помеѓу вас и мачката. Тој е многу цврст и може да трае подолго од обичните мачкини дрвја. Не е лесно за тресење или превртување. Нашата продавница има многу стилови, можете да одите во продавницата за да пребарувате, добредојдовте во нашата продавница! Име : мачка качување Рамка Боја : Беж Материјал : Сисал / влакна памук / е1 композитен одбор / Хардвер додатоци Големина : 73х40х122см Тежина : 9,8 кг Забелешка : овој производ треба да се состави рачно по добивањето на стоката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Направено од памук и полнети кадифен, тоа е меко и нема да му наштети на шепите на мачките Направено од п�

МАЧКА ГРЕБЕЊЕ одбор Чувајте ја забавата со часови МАЧЕ АКТИВНОСТ мат Избегнувајте ја вашата мачка да го

Бравата за брзо ослободување, овозможувајќи јаката веднаш да се откачи Лесно за ставање и прилагодувањ�

Дизајн на Панорамско тркало шаторот за скокање мачки обезбедува прекрасно игралиште за мачки со привле

Квалитетна Конструкција : нерѓосувачки челик без Врвен квалитет и нега, се спротивставува на ' рѓа, коро�

1 Брановидна хартија таблата за гребење мачки може да се користи како легло за мачки, а исто така може да

* Карактеристика : Додадената рамка за висина спречува фрлање ѓубре од мачки од послужавникот * Преносли

Кадифен Топли Пространи Дамки : со кратка кадифена покривка погодна за кожата за да ги одржите вашите ма

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Ⓐ①Висококвалитетен Материјал】 големина На Приврзок : 0,86 инчи * 0,82 инчи Ѓерданот е изработен ОД НЕРЃОСУ

Мачка дрво со висока платформа за набљудување Кулата за мачки има пријатно дувло со коцки со два влеза з

Големина : 0,9*1,6 инчи, должината на ланецот е 27,6 инчи Срцето урн ѓердан за пепел со печатење, што ја симбол�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

КОМПЛЕТ ЈАКА и Поводник, Кожа Од Стадо / Велур, Многу мек допир, го прави вашето домашно милениче да се чу�

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА100% мазни и не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КО

Водич за големина : малиот ремен и поводник за мачиња доаѓа во две големини : Мали и Екстра Мали● XS : Обем

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Прилагодлива големина : Нашата јака за мачки може да се прилагоди од 7 инчи на 11 инчи и е широка 3 / 8 инчи П�

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Колекција за животни Artdog Animal Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите...

●12 Парчиња Комплет За Стартување Мачиња●Комплетот За Стартување Мачки вклучува 1 Еез Кутија За Отпадо�

Голема големина : 12 "(l) x 4,8" (w) x 23 "(t); (1" = 2,54 см) Изборен материјал : Надворешен полиестерски материјал+внатр

[Компатибилност] Само Компатибилен Со catit бренд фонтана, НЕ ќе одговара на други брендови (Проверете ја ф

Свеж мирис Убива и одбива болви, крлежи, јајца од болви и ларви од болви, плус спречува јајца од болви да �

Дрвен знак за врата, отпечатен од двете страни Висококвалитетно дрво Со АнтиУВ и водоотпорно печатење...

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите...

Американска Компанија За Снабдување Со Миленичиња Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесување...

Кадифен, отпорен на дамки, тепих од станбено одделение за лежење, плус издржливи сисални влакна за гребе

легура Произведено во САД Или Увезено Големинаприврзокот за домашно милениче во форма на срце има диме�

●Мултифункционален● Нашето куќиште за кутии за отпадоци може да се користи и како скриена кутија за от

Повлечете го затворањето E1 Syndicate висококвалитетна облека за улична облека Ултра издржлива состојба на �

Сафари Професионалниот тример за нокти е изработен од најквалитетен Нерѓосувачки Челик кој ќе даде дол

Доволно За Употреба : има 12 парчиња самостојни чувари на мачки со торбичка за коча билка, завртки и лепли

?●Удобен и Подвижен Q Надграден конус за мачки како удобна заштитна бариера што му овозможува на вашето

Вашите мачки можат слободно да играат, да им обезбедат дополнителна забава Проширената и задебелена ос�

Scroll