Свеж
Медицински Капачиња Прилагодливо Работно Капаче Со Копчиња И Лак Коса Крцкава Сива Светло Мермерна Камена Шема

Медицински Капачиња Прилагодливо Работно Капаче Со Копчиња И Лак Коса Крцкава Сива Светло Мермерна Камена Шема

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

100% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Конска Торбичка И Дизајн На Копчиња-за долга коса, торбичката за опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве прави да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу страната на увото што можете да ги избегнете ремените маски за да ги повредите ушите или да добиете брчки на лицето. Премиум Материјал-хируршко капаче изработено од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за долго носење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот комплет капа за медицинска сестра содржи 1 капаче за буфант и 1 еластичен држач за опашка од јажиња, што е погодно за менување и миење секојдневно. Дизајн На Памучна Лента за Пот - не само капи со копчиња со дизајн на копчиња, туку и вградена лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време работа, никогаш не влијае на работите, супер удобно особено во лето или долго време носење. Прилагодливи и Перат - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на обликот на главата и стилот на косата. Колку и да е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се одзади без да ја стискате главата. Широко Се Користи-погоден е за здравствена заштита, домашна работа, работа во дворот, сликање, дограма, нега на лице, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното задно капаче за самоврзување дизајнирано за секојдневниот живот. Оваа шапка за медицинска сестра е идеален производ за сите. Муум прилагодливи медицински капи со Копчиња и Вратоврска Со Лента За Жени Долгата Коса Ја Апсорбира потта Лесно ја апсорбира потта за време на вашето работно време и го одржува челото свежо. Торбичка за опашка-капачињата за чистење на опашката се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни Чувајте ја вашата долга, густа коса под обвивки со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на опашката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ШВАЈЦАРСКАТА УБАВИНА МРТВОТО МОРЕ ЛИНИЈА Пилингот за тело комбинира соли од мртво море со луксузни мас�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Биоразградлива и еколошка Нашите природни ловори за бања се направени од органски растителни влакна на

Меур ПоџОставете ги вашите деца да се распрснат и прскаат во пенеста, природна бања со меурчиња Од Труки

Ексфолирајќи ја нараквицата за ракавици за туширање на ракавици за бања, бања мит, чистач за тело за туш,

Долгата долга должина обезбедува целосна покриеност и заштита за сите должини и типови на коса Направе�

Материјал : Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, двослоен водоотпорен, кој е пријателс

Исполнете Ги Стандардите : Секоја игла е строго проверена со микроскоп од 200x Секоја игла е поединечно сп

ЗАШТИТА од МИРИС : Антиперспирантен Дезодоранс кој има до 72часовна заштита од мирис; Цели загадувачи шт�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Ефективно чистење на кожата : Суперпелер Отстранете ја мртвата кожа, влакната на сунѓер нежно може да ја

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

12 ДЕТСКИ БОМБИ ЗА КАПЕЊЕ СО ИЗНЕНАДУВАЧКИ ДИНО ИГРАЧКИ ВНАТРЕ Играчки за диносауруси открива кога овие

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и уд�

100% Полиестер Затворање на вратоврската Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга кос

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

95% полиестер + 5% ликра сатен наредени внатрешен и памучен надворешен слој Еластично затворање Само миењ�

100% полиестер Затворање на копчињата Дишењето на вградената џемпери може да ја апсорбира потта брзо и да

Капчиња за туширање погодни за секого, особено девојки со долга коса, долги плетенки, долга кадрава коса

Долга коса свилена ноќна капа природна кадрава коса плетенка мека еластична долга капа капа за туширањ�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Одлична вредност доаѓа во сет од 4 капачиња за туширање на животински филмови, како што е прикажано на с�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Димензии (во инчи) : 3,5 H x 3,5 W x 1 / 4 D Доаѓа во збир од 4иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите изблед

100% полиестер Затворање на вратоврска Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се ди

Иглите може да се користат со паста пигмент од различни бои Погоден за професионален салон за убавина, п

Ексфолирајќи го чистачот LOOFAHвисоки материјали за квалитет, мека, деликатна и моќ за чистење Пушењето за

Материјал : Оваа ноќница е изработена од сатенска ткаенина со добар квалитет, која е мека и мазна, обезбе

Мека четка за мека силиконска тело пријателска со кожа е погодна за сите видови на кожа, особено чувстви

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Силикон 【Висококвалитетен материјал】 : Овој производ е изработен од висококвалитетен силикон, кој е з�

Пластичната капа за туширање е погодна за бањата, домот, хотелот, салата и така натаму Недисперзибилно, �

●Биоразградлив Материјал●тие капачиња за тетовирање се направени од природни влакна од слама од пчен�

Добитник на наградата за пронајдок во јапонија, уникатен патентиран дизајн, во пријатни пастелни бои Ле

Ставете топчиња за дезодорирање во патиките преку ноќ и разбудете се со свеж мирис Тоа може да го отстра

материјал : топката за бања за пилинг е изработена од издржлив и безбеден јп материјал, можете да ја кор�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка...

Еукалиптусот ги стимулира сетилата, А Нането Е ресторативно за телото Есенцијалното масло од камилица �

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте перница Совршено изработени од квалификуван�

Scroll