Свеж
Игра за куглање, буфан капа со лак за коса, смачкана со една големина

Игра за куглање, буфан капа со лак за коса, смачкана со една големина

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека за допир, дишење, лесен и брзо суво. Fellе паднеш удобно долго време облечена. Скрушката за коса од лак е изработен од полиестер, гумена лента. Прилагодлива големина : Дијаметарот на горниот дел од медицинската сестра е 18 см/7in, висината е 13,5 см/5,3 ин. Хируршкото капаче може да се прилагоди за да одговара на големината на главата, без оглед на долгата коса или кратка коса, хируршкото капаче за чистење ќе ве одржува чисти и уредно за време на долго време. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Работно капаче со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, кои можат да ги постават лентите на лицето на лицето за да ги олеснат ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат обвивка за лице долго време долго време . Работно капаче со џемпери : Заштитени шами за заштита на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува главата сува. Носењето на тоа цел ден ќе ве направи удобно. Печатеното работно капаче не само што е естетски пријатно, туку и ве штити од мириси на нечистотија и готвење. Апликација : Овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарати за точност, електрони и други различни полиња. Големина : Една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Боја : Единствена колекција на шемата и vabriant бои. Ги доловува духовите на имагинацијата и модата за вашите loveубовни девојки или wifematerial : Полиестерска ткаенина машина за перење : 1 Работна HAP и 1 лак за коса Скручна работна капа со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може Поставете ги лентите на лицето на лицето за да ги олесните ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат покритие на лицето долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

100% полиестер Еластично затворање Цврст еластичен опсег : Еластичниот опсег на задниот дел има засилено

Нашиот грб на грбот е избор за ексфолијација на кожата, со мека најлон лоф, дури и чувствителната кожа мо

Може да ги запечати влагата на косата во најголема мерка и да ги зголеми сјајот и сјајот Може да спречи к

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Примарен Комплет За Боја на Шишето 14 НА МАМА 100% Автентично Мастило За Тетоважа на МАЈКАТА Сосема Нова Ст

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Едноставна Операција : тенката жица на линијата ЗА клипови RCA е долга 1,8 метри, што обезбедува доволно пр�

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

【Мекиот силикон】 Силиконски крпи за бања е изработена од висококвалитетен силиконски материјал, тој е

Mitchum Power Gel Нецентриран анти персипрант и дезодоранс од Revlon за мажи 2,25 мл дезодоранс стап Mitchum Power Gel Нецен

Силиконски материјал : Ексфолирачката четка е изработена од висококвалитетен силиконски материјал, ек�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

☆ Големина и материјал : 14,6 x 14,6 инчи Направено од сатенска полиестерска ткаенина, реверзибилна со двоен

Изберете ја рогови на нечистотија без да му наштетите на деликатна кожа, многу безбедна и удобна за упот

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акце

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Луксузно искуство со ароматерапија : Запуштете се во спатуш, со пароброд на туш за туширање засекогаш, о�

Нема Штета – Нема Непријатни Мирисиисфрлете го капакот и исфрлете го мирисот со природен кристален дез

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

4 Про тетоважа машина гус за лагер и шејдер 28 популарни бои за мастило за тетовирање 5мл шише, светло и бе�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Брзина, 10v1w r / min, моќен, може да се користи за засенчување и поставата Поврзан по линија структура на пар�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Ова Не е капа за туширање на вашите баби! Нашата функционална водоотпорна капа за тушир�

Пластични заштитници на ушите : Пластичното уво ги покрива ушите од бојата на косата или водата додека к

Синџирот на тело на плажа има продолжен ланец Бесплатна големина за жени и девојчиња Вие сте слободни д�

Се состои од подлога за потпирач за раце и цврста рамка од нерѓосувачки челик, густата и мека перница за

Scroll