Свеж
Ванзаванзу четка за туширање за четка за грб на телото долга рачка за туш 15,4 во + 6 пакувања рачни крпи за бања мека памучна бања крпи за лице

Ванзаванзу четка за туширање за четка за грб на телото долга рачка за туш 15,4 во + 6 пакувања рачни крпи за бања мека памучна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 495.84

Сет вклучува - Секој сет содржи 1 премија пластична четка за бања и 6 крпи за памучни раце со мерка од 13 на 29 инчи секоја од нив Тие можат да ви обезбедат одлично искуство за капење, совршена комбинација. Подготвени крпи ткаени со 100 проценти прстен што се врти памук, не само што и дава на вашата кожа меко чувство, туку и обезбедува максимална апсорпција. Умерено и никогаш не влакнести влакна : Оваа четка за бања е изработена од умерена цврстина трајни влакната. Поради складирање и транспорт, влакната може да бидат во форма малку кога ќе ја добиете четката, можете да користите вентилатор за да ги вратите во нивната приближна форма. Нелични четките направени од дрво или бамбус, нашата четка за бања е направена од Пластика и миленичиња најлон, сè додека после употреба, го измивате чисто и го закачувате до суво воздух, никогаш нема да стане мувлосан. ? Освежете ја кожата : Користете ја ексфолирачката четка за туширање за да ги отстраните мртвите клетки на кожата, да ги отклучите порите и да ја освежите кожата, така што вашата кожа може да ја апсорбира влагата подобро и да изгледа во однос. Како да се лизга : Повеќето четки ќе се лизгаат во зафатот кога ќе ја сфатите рачката за бања или гел за туширање. Така направете ги нашите четки. Препорачуваме да ве молиме ветер на јажето на прстите и да ја држите рачката во туш. Тоа нема да биде толку лизгаво како порано. Секоја четка исто така доаѓа со силна кука без престој, која е разноврсна и удобна за складирање. ? Светли бои кои трајни и издржливи - прво обоени и потоа ткаени, што во голема мерка ја зголемуваат чистотата на бојата и брзината на бојата на крпите за рацете. Владени на високо -технолошки разбои и засилени со добро зашиен раб, овие рачни крпи се истакнуваат со голема издржливост. Сет вклучува - Секој сет содржи 1 премија пластична четка за бања и 6 крпи за памучни раце со мерка од 13 на 29 инчи секоја од нив. Тие можат да ви обезбедат одлично искуство за капење, совршена комбинација. Подготвени крпи ткаени со 100 проценти прстен што се врти памук, не само што и дава на вашата кожа меко чувство, туку и обезбедува максимална апсорпција. Умерено и никогаш не влакнести влакна : Оваа четка за бања е изработена од умерена цврстина трајни влакната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Силиконска ексфолирачка четка : Светли бои и Loveубов мачка шема ви даваат добро расположение кога се ист�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Мешавина од есенцијални масла од Бела Мајчина Душица, кедрово Дрво И бергамот создаваат смирувачко иск�

Четка за туширање Материјал : ПП пластика, 9*36см Достапно во најразлични бои, мултифункционалната четка �

Затворање на копчето [Количина И Големина] Пакетот вклучува 120 парчиња силиконски јасен пирсинг диск Ја

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

●Материјал●нашето водоотпорно малтерско проѕирно лепило е изработено од пет филм и стп филм, лепак чу�

Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте перница Совршено изработени од квалификуван�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење  Материјал] Хируршкото капаче е изработено од Полиест

Епошта : овие пигменти чаши се лесни за чистење и чување Совршено за држење пигмент или мастило за тетов�

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

Хаубата секогаш исчезнува додека ги отворате очите? Еве една Нелизгачка Хауба за да го решите овој проб�

Она што ќе го добиете : ќе добиете 2 парчиња силиконски стапала за туширање, достапни во сива боја, што мо�

Хилдбрант Спартан Напојување во Сребро518В, 2 ЗАСИЛУВАЧ Влез : 110230В Ултра одговорно 10 копче за прилагодув�

Јапонски Бања Сол Одлично За : Замор Закрепнување Студ, Вкочането Рамо, Бледнее, Стурн, Груб, Акни, Болки �

ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : Комплет За Проширување На Увото : 9 Пара (18 Парчиња) Акрилни Приклучоци Со Еден Одблесок,

Голема област за контакт : Exfoliating Washcloth е дизајниран со долга, голема површина за контакт, што ви овозможу

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Штефтер за туширање : Направено од материјал, мултибањата е за употреба при туширање Задна четка за туши

Име на производот : меридијански четки; материјал : пластика Вкупна големина : 14,5 x 9,5 x 5cm / 2 Содржина на п�

Полиестер / кадифе / памук Направено во нас 100 проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 проценти пр

100% полиестер Затворање на влечење Полиестерската ткаенина е и лесна за удобност и цврсто ткаена за издр

?????? ???? ????? : Ако сакате вкусни задоволства за капење за вашата кожа, нашите луксузни бомби за капење се на

Уживајте во овој сунѓер од лофутот по напорниот ден; Користете со омилениот сапун или гел за туширање и �

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Нано Микроблејдинг Ножеви У24 Големина : 0,15 мм нано сечилото у форма прави повеќе деликатна фризура, им п�

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Пакет Вклучувајќи : 200 Еез исчистете го капакот на увото за еднократна употреба во голема кеса,нормална �

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Scroll