Свеж
Капаче за спиење Симпатична насмевка starsвезди сатенски обложен капа памук слабиот череп капа за череп капа за ноќна коса капа за жени розови

Капаче за спиење Симпатична насмевка starsвезди сатенски обложен капа памук слабиот череп капа за череп капа за ноќна коса капа

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 207.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. 95% полиестер + 5% ликра сатен наредени внатрешен и памучен надворешен слој. Еластично затворање. Само миење на рацете. Design Дизајн на шик на глава : Овие капачиња за спиење можат да ја завиткаат косата подобро без напнатост и да се лекуваат против лекувањето, симпатичното гравче за жени со проблематично во опаѓање на косата или некој што сака да ја одржи својата фризура. Air Денот и ноќта на нега : Внатрешната свилена ткаенина ја намалува фризурата и абразијата на косата кога спиете ноќе. Покрај тоа, сатенските капачиња за спиење ја одржуваат вашата коса без прашина кога миете лице, количка на кожа, шминка и чиста куќа, облечени во овие капаци на черепот. ❤ ❤ ❤ lights heads snugly & удобно : vvfelixl женските слабини бели се изработени од квалитетна памучна ткаенина, може да се протегаат од 20 инчи до 23 инчи, што може да се протега удобно за главите на повеќето жени. Мека сатенска обвивка, врвот на капачето е изработено од шестоаголна обвивка и спојување, со повеќе слободен простор за да ја задржите косата и да ги завиткате ушите. ❤ ПРОКТИКТИЧКИ И разноврсни : Како лесен, дише и лесен допир сатен, наречен капаче за спиење, доволно удобно да се носи низ куќата, исто така доволно стилски за да се носи секогаш кога е можно без разлика дали е во хотел, канцеларија зграда или надвор од шопинг. Тие можат да се носат во секое време. Capsатин наредени капачиња за спиење за : плетенки, dreadlocks природна кадрава коса. Тие одговараат на повеќето луѓе, што значи дека тие би можеле да се лизгаат под стрес, силен ветер или да се караат со ушни јамки на маска. Ако тоа е случај, ве молиме експериментирајте со иглички од Боби или клипови за да ги обезбедите. 95% полиестер + 5% ликра сатен наредени внатрешен и памучен надворешен слој. Еластично затворање. Само миење на рацете. Design Дизајн на шик на глава : Овие капачиња за спиење можат да ја завиткаат косата подобро без напнатост и да се лекуваат против лекувањето, симпатичното гравче за жени со проблематично во опаѓање на косата или некој што сака да ја одржи својата фризура. Air Денот и ноќта на нега : Внатрешната свилена ткаенина ја намалува фризурата и абразијата на косата кога спиете ноќе. Покрај тоа, сатенските капачиња за спиење ја одржуваат вашата коса без прашина кога миете лице, количка на кожа, шминка и чиста куќа, облечени во овие капаци на черепот. ❤ ❤ ❤ lights heads snugly & удобно : vvfelixl женските слабини бели се изработени од квалитетна памучна ткаенина, може да се протегаат од 20 инчи до 23 инчи, што може да се протега удобно за главите на повеќето жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Изработен од висококвалитетен пол

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Фасцинантен мирис и меур : Елка, Божиќно порибување, ѕвезди, снегулки, со четири атрактивни овошни вкусо�

Нашите влакната беа дизајнирани да ја кренат и одвојат нечистотијата од површината, наместо само да ја �

Свиткано антилизгачко пенкало со нежен сјај, лесна и мала големина, удобно за држење Дизајн на рамен врв

Стилско складирање : Современиот дизајн додава допир на стил и лесно се вклопува во кој било декор на ба�

Про Комплетен Пакет Вредност На Комплетот : пакетот содржи 1 ротирачка машина за пенкало за тетовирање и

Полиестер / Кадифе / Памук Направено во НАС 100 Проценти мека кадифена полиестерска обвивка 100 Проценти Пр

Игли Тип : 3 Круг Лагер Дијаметар на иглата : #12 (0,35 мм) Игла Поени 3 поени на 18 поени Гас од етилен Оксид сте�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

?????? ???? ????? : Ако сакате вкусни задоволства за капење за вашата кожа, нашите луксузни бомби за капење се на

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Материјалот за обетка е Кубна Цирконија се додека нежно ја притискате алатката, дупката за уво може да б

АНТИПОТЕЊЕ ДЕЗОДОРАНС РОЛНАНА, 24 ЧАСОВНА ЗАШТИТА УБАВА И СУВА КОЖА, ЕКСТРАКТИ ОД БИСЕР ДЕРМАТОЛОШКА ОДО

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛмашината за мешање мастило за тетовирање е изработена со висококвалитетен �

?ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВОЗемете 250 ПАРЧИЊА вреќи за миење шишиња, уредно спакувани во кутија за диспензерот С�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Построг јазолОвие сунѓери од луфа усвојуваат нова техника на јазли, што го прави секое јадро од сунѓер з

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Материјал : пластика; боја : чиста; пакет вклучуваат : 100 парчиња За еднократна употреба ушите се водоотпо

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Само За Професионална Употреба СертифициранДерматест одделение : Одлично, СГС, ТР за тест за безбедност

СПА ИЗДУВАМ ЧИСТАЧ топката телото, заштедете време и енергија, погодни за секојдневно длабоко чистење н

Спандекс 20% Поли 80% Затворање на повлекување Миење Раце Само ● ЕДНА ГОЛЕМИНА ЗА ДА ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО �

Повеќе пиштоли за пирсинг : ќе добиете 6 парчиња алатки за пирсинг на бело уво, 6 кристални ушни столпчиња

Силикон Силиконско тело loofah : силиконски туш loofah Малата големина го прават погодно за носење и полесно з

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Тешко е за пот, а не за кожа 48часовна моќна заштита од пот и мирис Технологијата на навлажнувачки крем по

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

сатен Еластично затворање Машинско Перење ●ДОПОЛНИТЕЛЕН ДОПОЛНИТЕЛЕН ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ без разлика кол

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Недопрена : Магнезиум хлорид од античкото Морско Дно Зехштајн, еден од најчистите извори во светот Лукс�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●Работни Капачиња За дишење ● Изработени од врвна пол�

【Премиум африкански нето сунѓер】 Во споредба со повеќето полиестерски мрежи за бања на пазарот, нашит�

?100% Сосема нов и висок квалитет ?Висококвалитетна услуга за клиенти, бесплатно враќање ?Лесен за употреб

Чистиот антиперспирантен Дезодоранс За туширање трае 24 часа, што го прави нивниот најдобар дезодоранс �

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Scroll