Свеж
Jconly F1X Ротациона Машина со 80 Линија Магнум И Машински Делови Комплетен Сет

Jconly F1X Ротациона Машина со 80 Линија Магнум И Машински Делови Комплетен Сет

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2159.68

Про Комплетен Пакет Вредност На Комплетот : пакетот содржи 1 ротирачка машина за пенкало за тетовирање и rca кабел, 1 Напојување Со Машина За Тетовирање, 80 парчиња игли за касети за тетовирање, 200 парчиња ракави за пенкало за тетовирање, 1 Кохезивен Завој, 100 капачиња за мастило за тетоважа, 5 хартија за пренос на тетоважа, 7 мастило за тетоважа во боја,1 педала за тетоважа, 1 Вежбајте Кожа ПЕНКАЛО ЗА Тетоважа F1 X-ПРОФЕСИОНАЛНО Ротирачко Пенкало За Машина за Тетовирање, работи одлично и се чувствува многу удобно во вашата рака,со Висококвалитетен Јапонски Мотор,силна моќност, супер стабилна,Прилично тивка, низок шум, сосема е лесно да се совлада. Лцд Напојување - овој лцд-дисплеј за напојување со тетоважа вграден магнет за лесно монтирање на метална површина. Ова напојување со тетоважа е 110-240v за светска употреба, напон што може да се избере од 0-18v корисник, лесно прилагодување На напонот погодно за корисниците и промена на напонот. Совршено се користи за почетници за тетовирање или професионални уметници за тетовирање. Јконли Кертриџ Игли-СЕ сертификација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Луксузно искуство со ароматерапија : Запуштете се во спатуш, со пароброд на туш за туширање засекогаш, о�

Четки за сунѓер на тело : Високоефикасната и издржлива алатка за чистење на loofah ќе ви помогне длабоко чи�

Полиестер, кадифе, памук Направено во нас 100% мека кадифена полиестерска обвивка 100% премиум полиестер по

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●Работно Капаче со Копчиња и Лента за Потење : работнит

Ексфолирајќи ја нараквицата за ракавици за туширање на ракавици за бања, бања мит, чистач за тело за туш,

☛За Инсталирање, Може Да се Чуваат И Користат На Друго Место Кога Не Го Користите Стапалата На ушите Го �

95% полиестер + 5% ликра сатен наредени внатрешен и памучен надворешен слој Еластично затворање...

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Материјал : Овој сунѓер за туширање е изработен од квалитетен PVA материјал, мек и пријателски за кожата и

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Мини ЈАС! Сладолед за капење се 2оз верзии На Нашите Сладоледи за Бања со целосна големина содржи уникат�

Силиконска четка за када за бања, долго излачување на масиво за местење на грбот, ексфолирачки лента за �

95%памук 5%спандекс плетење еластичен дресвнатрешен 35%свила 65%полиестер Повлекување на затворање...

Само За Професионална Употреба СертифициранДерматест одделение : Одлично, СГС, ТР за тест за безбедност

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Терапевтско Одделение Загарантирана Чистот�

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Измијте ги и исушете ги прицврстувачите за кука и јамка затворени Измијте ја бањарката одделно од облек

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Увезени Затворање на бравата Миење Раце Само МЕКА И УДОБНА : Оваа хауба за спиење е направена од сатенск�

Старбрит мастило за тетоважа Со Папилон Снабдување И Производство На Тетоважи е направено Во Енфилд Ко�

100% полиестер Затворање на копчињата Материјал за миење на машини Затегнатиот материјал нема да ви даде

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

Пенкаломашинското пенкало е направено од премиум алуминиумска легура, Извонредна изработка,Има моќен �

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

[Удобен и врвен полиестерски материјал]Направено од висококвалитетен полиестер, кој е дише, силна еласт

Сатен Прилагодлив мек еластичен опсег : Омраза главоболки или ознаки на главата? Нашата мека еластичнос

1 Х Туш Пароброд Алтернатива И Грижа За Себе : Ќе Ви Се Допаднат Паробродите За Туширање Само Ставете Ги В

Scroll