Свеж
Работно капаче за жени со 2 пакети со копчиња лента вратете ја ладната вода и оган раката долга коса за коса

Работно капаче за жени со 2 пакети со копчиња лента вратете ја ладната вода и оган раката долга коса за коса

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 239.68

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на влечење. 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаенина, дишење, лесна и брза суво, со вградена абсорбента памучна џемпери, толку удобно за целодневно носење. Машинско миење на располагање. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. 【Копчиња и дизајн на џемпери】 Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од увото, ефикасно избегнувајте ги лентите на лицето на лицето да ги повредуваат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат обвивка за лице долго време. Вградената џемпери низ челото може брзо да ја апсорбира потта за да ве одржи суви и свежи за време на работното време. 【Копачка за опашка】 Овие капачиња за чистење со проширена торбичка за конска опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја содржите вашата долга коса и да ја одржувате фризурата и главата чиста и уредна. Лентата може да се врзува во лак или друг стил за да изгледате повеќе стилски и елегантно. 【Повеќенаменски】 Овие прилагодливи работни капачиња се погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи. Може да дејствува како различни капи за да ви го задржи најдобриот статус, како што е капа на медицинска сестра, капа за туширање, капа за готвачи, капа за чистање, санитарна капа, лекари капа, медицинска капа, спа -капа за убавина, салата за теретани, итн. 【Моден дизајн】 Вклучен 2 пакет. Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привлечна, отпечатена со разни живописни обрасци, со што вашата работна капа е деликатен додаток за вас, исто така, додавајќи свежина во вашиот живот. Затворање на влечење. 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаенина, дишење, лесна и брза суво, со вградена абсорбента памучна џемпери, толку удобно за целодневно носење. Машинско миење на располагање. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. 【Копчиња и дизајн на џемпери】 Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од увото, ефикасно избегнувајте ги лентите на лицето на лицето да ги повредуваат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат обвивка за лице долго време. Вградената џемпери низ челото може брзо да ја апсорбира потта за да ве одржи суви и свежи за време на работното време. 【Копачка за опашка】 Овие капачиња за чистење со проширена торбичка за конска опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја содржите вашата долга коса и да ја одржувате фризурата и главата чиста и уредна. Лентата може да се врзува во лак или друг стил за да изгледате повеќе стилски и елегантно. 【Повеќенаменски】 Овие прилагодливи работни капачиња се погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Здравје и мулти функција : Може да се користи и за туширање и за сува четка за кожа, да се отстрани мртват�

100% Полиестер Затворање на врвка Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торбичката за опашка �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Аура Качија Направете го времето за капење пријатно газирано со Аура Качија Деца Расчистување На Газир�

1ВИСОК КВАЛИТЕТ : 5 RL е изработен ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, здрав и издржлив за работа,имаат подобра видл�

ЗАВРШЕТЕ ГО ДЕНОТ СО ЗЕН! Името кажува се, завршете го денот Со Зен со додавање на еден од нашите паробро�

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Deluxe 60gram густина PE луксузни пуфси за долготрајни Чиста, мазна чистачка кожа плус долга рачка со лента за �

сатен Материјал : сатенска крпа Егзотична долга шапка за шал, свиленкаста боја j сатен, сјајна и се чувст�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

Шапка : Погодно и нема товар на главата, лесен за поправање или држење на косата со оваа капа за коса за к�

Добра Комбинацијакомплетот за машина вклучува машина за пенкало од 1 парчиња, напојување од 1 парче, игл�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

[Супер меко и безболно] Овој сунѓер за бања мек без да ја повреди кожата, да се грижи за нежен приморски м�

Драгонхок ротари пенкало тетоважа Машина Јапонија мотор, континуирано работење, Низок шум, Долготрајна

Луфа сунѓер за бања Масирајте ја кожата, длабоко чистете ја површината на кожата, ефикасно чистете ја ко

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Шминка Вршење Домашни Работи Заштитете Ја Косата Насекаде Минимизирајте го кршењето и губењето на коса

Го подобрува вашето искуство со топла када ја подобрува хидратацијата на кожатапомага во ублажување н�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Капа за туширање со симпатични дизајни на Bowknot, може да одговара на вашето секојдневно облекување и да в�

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Природно ја ексфолира и чисти кожата без иритација за посветла и зрачен тен Изработено од коренот влакн

Сет за четки за туширање : четка за тело и четка за шампон Двострана грб за туширање се користи за суво ил

Ротирачко чистење од 360 степени Со моќна и брза глава за четка за вртење, ефикасно го ексфолира целото т�

полиестер и памук Затворање на влечење Со копче Ако растојанието е премногу далеку, каишот нема да биде

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

95% полиестер + 5% ликра сатен обложен внатрешен и памучен надворешен слој Еластично затворање Миење Раце

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

полиестер и памук Затворање на влечење Со копче Ако растојанието е премногу далеку, каишот нема да биде

100% Мрежа [Мека и Удобна] Потпрете ја главата удобно На мекото перниче додека се одморате од бурните дено�

Scroll