Свеж
Колекција Clear Creative Sware Acrylic Hotel Hotel Holder Prine Train

Колекција Clear Creative Sware Acrylic Hotel Hotel Holder Prine Train

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 338.72

100% акрилик Екстремно издржлив и отпорен на гребење акрилик. Направено во САД. Креативен софтвер чиста акрилна хотелска колекција гостин држач за пешкири. Креативната бања разбира дека убавината е во деталите; Нашите производи се дизајнирани и изработени за да одговараат на сите денешни трендови за украсување, додека вклучуваат издржливост и разноврсност во секој креативен производ за бања. Постојат многу предизвици што американските производители мора да ги издржат за да останат успешни денес. Creative Bath Products, Inc. инвестираше голем број на финансиски и човечки капитал што градат најнапредни производствени капацитети лоциран во Централниот Ислип, Newујорк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1 Ова е многу практична и решетка за сушење на садови со голем капацитет ; Направено од 304 не'рѓосувачки ч�

Капацитет : 0,5 L Големина : Дијаметар 2,7 x 10,4 инчи (6,9 x 26,5 см) Материјал : Главна единица : 18 / 8 не'рѓосувачки ч�

【Дизајн на симпатични животни Силиконски ручек Поделена чинија】 : QTeclor Silicone Поделени плочи поставени с

1 Ironелезна боја на спреј, не е лесна за 'рѓа, дизајн со двоен ред Може да се користи хоризонтална вертикал�

Торба за складирање на оддели : Преносна торба за складирање на зачини има 9 индивидуални дупки со еласт�

Сет од четири чаши од 15,5 унца со метални чаши за каменување од столбови 5,5 во широк (со рачка) x 3,9 во дијам�

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

【Премиум Пластични тегли со миленичиња】 Овие лигите контејнери се изработени од висококвалитетен мат

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

Добијте го ова елегантно, но стилски парче чај и џез по временските часови! Материјал : стакло Капацитет

Пилерка за пилешко зелкаБезбедна употреба : За разлика од другите топка за третирање на пилешкото пилеш

Направено од висококвалитетен безбеден челик од не'рѓосувачки челик од храна, затоа е здрав, лесен, анти

❀ 【Доволно количество】 : receiveе добиете 9 парчиња држачи за хартија за завиткување, кои се достапни во цр

Доволно за употреба : ќе добиете 12 парчиња Божиќни прстени за салфетки, количината е доволна за формални

Материјали : бор дрво Функција : решетката за зачини, решетката за приказ Карактеристики : Заштеда на про

Копачка решетка за одводнување : Бамбус сад за сушење на садови дрвени садови за садови, 3 Ниво голем држ�

Tervis Tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржува пијалоците топло или ладно подо�

Изработена е од ковано железо и обложена со природен медицински камен Нелепливите тави што моментално �

Mingei Sake Carafe базирана боја е бела Материјалот е порцелан Големината е W3 Кога сакате други карафе за добро :

Платно Нашата торба за тота? Мерки 17,7 "x17.7", дизајн на миленичиња Материја : Платно торбички торби, печате�

Сет од 24 реверзибилни прстени со салфетка РИНСКИ РАБОТНИЦИ ЗА БЕЗБЕДНИЦИ МЕРКИ 2,25 ”широки до 2,25” висок

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Мали парчиња : Ножиците можат ефикасно да ја намалат храната на мали парчиња, што го олеснува сечење хра�

Yixing Clay Ware / Tea Pot е уникатен занаетчиски занаетчиски производи во Кина Материјалот е јишан глина и песок, �

Силиконски капациОва е топлоизолиран капа на чајник, кој е изработен од врвен материјал, кој ужива во до

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Прилагодена лажица, персонализирана лажица Ова е одлична идеја за подарок за љубителот на храна за ваше

Синтетички материјал Држач за дрвена тегла Дрвена полица дом, ресторан, вклучена, хотел и многу повеќе...

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

300d Оксфордска крпа Нема затворање на затворање ❀ висок квалитет : Оваа прекрасна торба за торбичка за к�

ИЗРАБОТЕН ОД ИЗДРЖЛИВ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : овој квалитетен тенџере е изработен од нерѓосувачки челик о�

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

Иконскиот стил на Доли : Овие прекрасно дизајнирани чаши додаваат живописен стил на Доли Партон во ваша�

Официјално лиценциран Оваа кригла Хантер Х Хантер Кируа е официјално лиценцирана стока и прави одличе�

Решетката за зачини од 20те : Дефвеј зачини содржи 20 тегли за зачинување од 130 мл за дневна употреба на сол

Платно Затворање на влечење Микробранова безбедна Висок квалитет : Нашата торба за складирање е израбо�

100% природна торба за памук Ова е одличен начин да се заштити природата и да се подигне социјалната свест

【Рустикална природна послужавник】 Оваа дрвена лента за сервирање на фармата, направена од цврсто дрво

Материјал за синтеза Градите на садот за јадење : многу погодни за складирање лажици, вилушки, стапчиња �

★ Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик + акрилен материјал, отпорен на корозија, лесен за �

Садот За Мешање од нерѓосувачки Челик од 5 Литри Има Димензии 10"В х 4,75" Ч и Тежи Помалку од 1 Килограм Напр�

Висок квалитет : Црната површина на е задебелена и задебелена со печење со висока температура на 'рѓа, ко

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : Tokui 12,8 fl Oz (380 ml), дијаметар 2,4 x висина 1,5 и

Карактеристики : Конструиран од висок квалитетен цврст нерѓосувачки челик за трајни координати за издр

Scroll