Свеж
Sewacc 1 пар

Sewacc 1 пар

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Опфаќа црвено вино- идеално како покривка за шише со вино, држач за шампањ, торба за пијалоци и така натаму Chambongs- направени со материјал, нашите капаци за шишиња се цврсти и сигурни. Торба за шише-Со оваа торба за шише, вашето вино ќе биде попривлечно и привлечно. Организаторски торби- Донесете силна Божиќна атмосфера за вашето семејство, Божиќна декорација. Торба за складирање на шампањ- може да биде многу пати. Карактеристики на списокот со шишиња со пакувања 1 x - како капаче за шише со вино, држач за шампањ, торба за пијалоци и така натаму торби за шишиња. - Направени со материјал, нашите капаци за шишиња се цврсти и сигурни капаци на црвено вино. - Донесете силна божиќна атмосфера за вашето семејство, Божиќна декорација за шише со вино. - Големина : приближно. 34 x 12x 12cm торба за складирање на шампањ. - Може да биде многу пати Божиќна торба за вино. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : крпа + сунѓер. - Со оваа торба за шише, вашето вино ќе биде попривлечно и привлечно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Домашна декорација Суштински домаќинства Декорација на дневни потреби Прекрасно завиткан подарок...

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Не

1 Направено од 304 не'рѓосувачки челик Капакот е цврсто запечатен Материјал од не'рѓосувачки челик од хра�

Големина : приближно Дијаметар 2,8 инчи (7 см) x Висина 5 Материјал : порцелан Земја на производство : Јапони�

Алуминиумска легура за храна : материјал од легура на алуминиуммангантитаниум за храна, едноделно тело

【Прилагодлива ширина】 Решетката за сушење на садот може да се прилагоди од 33,5 ”до 42,5” во ширина, соврш

Убави, стилски, деликатни и нежни копчиња за салфетки за елки Алуминиумски материјал, издржлив Вечера

●Модерна Торба За Ручек ● стилска, пренослива и издржлива торба за ручек е совршен подарок за семејств�

ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ФРИТЕЗА ЧИСТАдали сакате печење, но мразите чистење? ОБЛОГАТА ЗА пржење СО ВОЗДУХ ОРИ�

ПЕРСОНАЛИЗИРАНО И ПРИЛАГОДЕНО ПЕЧАТЕЊЕСоздадете одличен дизајн за вашата сопствена магична кригла де�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

и ладно, погодно за употреба на домови и канцеларии и обезбедува погодност за вас Лесно е да користите, �

Неплетено [Тешка конструкција] Додека другите торби за намирници што можат да се користат, користат тен�

Комплет тенџере Од 2комплетот се состои од тенџере од 1 литар и тенџере од 2 литри, што е функционална куј�

Диспензерот 4 литар / 8 литар / 12 литар / 16 литар Направено од чист бакар Tumbler 275 ml Испорака : ќе го добие�

Процес на обложување на обликување на линија, едноставен дизајн не е лесен за губење на бојата Лесно е д�

се чувствуваше Тешки зачудувачки алиштаДизајнот за складирање со голем капацитет ги задоволува дневни

КЕРАМИЧКИ ТЕНЏЕРЕ што ВРИЕ користи Млечен Путер Потопло Мини Тенџере За Готвење Лесно И Удобно За Чисте

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

✅ Уреден организатор Чувајте го вашиот бар сапун, сунѓери, чистач и други предмети организирани со ово�

Не'рѓосувачки челик Масала Даба зачини за зачини, која служи како индиски сад за зачин со лажица зачини �

… Најдобар подарок за мајка, татко, сестра, брат, пријатели, колеги и loversубители на чај во какви било при�

Комплетот вклучува 12 парчиња торбички торбички за намирници во боја Овие торби за намирници се изработ�

Материјал : порцелан Земја на потекло : Јапонија (Васами) Големина на производот : Дијаметар 3,7 x 2,4 инчи (9,5

Димензии на производот : 7 Материјал : Не'рѓосувачки челик 【Соодветен држач за сунѓер со големина】 Мерк�

1x Едноставна кутија за ткиво Тесен сад за сушење решетка за мијалник за мијалник Решетката за сушење на

Калди кафе филтер за кафе, виетнамски кафе е направен со не'рѓосувачки челик со висок степен Не зазема м�

[Висококвалитетен материјал] : Направено со природен бамбус материјал, нашите садови за маси за кафе за �

Димензија на производи : 52x52x67 cm Детали : Овој капак на цилиндерот е отворен на дното за да се стави на цил�

Погоден за секој шпорет, брза спроводливост на топлина, долго време на зачувување на топлина, греење со �

Минимализам Минимализмот е алатка која може да ви помогне да пронајдете слобода Слобода од страв Смета

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Ефективно проток на прав, транспарентно со висока дефиниција Лесно за чистење без да оставите дамки, од�

Трајни и силни Нашата карпеста цврста керамичка кригла со керамички кафе е совршена за сите видови на а

Scroll