Свеж
Пожари 切子 kiki kuwaietto ・ naito guinomi kk - 04gn1

Пожари 切子 kiki kuwaietto ・ naito guinomi kk - 04gn1

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Големина на производот : приближно Дијаметар : 2,6 инчи (6,5 см) x Висина : 2,0 инчи (5. Материјал : сода стакло. Земја на производство : Јапонија. Капацитет : приближно 6,8 fl oz (200 ml). Ве молиме, имајте предвид дека може да има мали варијации во бојата и големина и мали меури во овој рачно изработен производ. Големина на производот : приближно дијаметар : 2,6 инчи (6,5 см) x Висина : 2,0 инчи (5. Материјал : сода стакло. Земја на производство : Јапонија. Капацитет : приближно 6,8 fl Oz ( 200 мл). Ве молиме, имајте предвид дека може да има мали варијации во боја и големина и мали меурчиња во овој рачно изработен производ. Традиционален занает, само Едокири без Гуми, исечокот е во ред, финишот е јасен и прекрасен. Елегантно јапонско модерно стакло што се препорачува и како подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долга рачка вклучува 6 парчиња, совршени за шопинг, плажа, играчки, складирање итн, Може да носи на рамо...

Разновидна кујна полица со куки : Доаѓа со дрвена железница за кујнски крпи и 8 отстранливи метални куки

Чашата е изработена од не'рѓосувачки челик за подобро зачувување на топлината, отпорност на оксидација

Мултифункционален контејнер за храна : Проширете ги опциите за складирање со овој сет за заштеда на хра�

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

ПРЕМИУМ СИЛИКОН ЗА ХРАНА, 100% БПА БЕСПЛАТНО НЕМА МЕТАЛЕН ВКУС ПОГОДЕН ЗА СЕМЕЈНА ЗАБАВА, ИЗЛЕТИ НА ОТВОРЕ

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА Нашата шолја за кафе од 15 метри има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, с

Оваа смешна кригла за патување со кафето за кафе, држете течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рач�

Вакуум изолиран кафуле Тумблер : Нашата чаша од 20oz кафетумб е со двојна вакуумска технологија која може

1 сет на преносен чај за патувања сет кинески виолетова глинена чајник чај канистер Направено од високо

Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, шт

【Идеални подароци】 Нашата чаша за loversубители на книги е одличен книжен подарок за мама, баби и дедовци,

Youeon 2 пакувања со сирена кафе чаши сирена чаша има градиент на сини до розови бои, мери 3,5 (г) x 41 (ж) со капа�

Полиестер Направени во САД или увезени Направено од полиестер Ткаенината е рипстоп и водоотпорна за из�

[Повеќенаменска кујна полица] Theидот поставен зачини за зачини се состои од полица за складирање и 5 куки

Направено од висококвалитетна мика Отпорност на висока температура, изолација, заштита на микробранов�

✔ Двајца нивоа со дополнителен капацитет, уредна кујна можат да го подобрат искористувањето на простор

Искрено и водоотпорен, чист и хигиенски Дизајн со шест кутии, една лажичка по кутија, без мирис кога се к�

Совршена идеја за подароци : Среќно наоѓајќи подобри соработници од нас криглата за кафе е прекрасна ид�

【4 во 1 Шакер со сол и бибер】 : Шајкерите за зачини на одделот усвојуваат 4во1 дизајн на школка може да одр

Внатрешно јадро на капакот на чашата : 304 не'рѓосувачки челик Пластични делови : оценка на храна стр Мате�

✅ Подарок за нечистотија за син на син : Убава керамичка кригла со смешна порака е навистина смешни уник

ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : Направен Со притиснат алуминиумски метал и инженерски силиконски слој, можете да бид�

Решетка за складирањеодличен помошник за кујна со модерен стил на дизајн Организирање на кујната за ор�

100 % памук, платно Елен со бела опашка, сликарство со масло (100% памучно платно торбичка за тотали), големин

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени...

Испратете пријатели, старешини, препорачан избор Дизајн на капакот, изолацијата на топлина не е топла...

Послужете навистина златна чинија : Нашите цврсти златни пластични ленти совршено одговараат на повеќе

Кумпер кригла : Уживајте во утринското кафе или чај во оваа прекрасна принцеза Дизни 20oz Керамички кампе�

Осигурете се дека вашите чаши за вино се и добро складирани! Виси решетката за чаша со вино под кабинето�

Нерѓосувачки челик, алуминиум, алуминиумска легура, електромагнетен нерѓосувачки челик Големина( Х х х

Клуглата за патувања во Бојкин Спаниел е стилска, може да држи течност во вредност од 14 мл и да дојде со р

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

Scroll