Свеж
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, животинска розова лисица беспрекорна пурпурна шема

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, животинска розова лисица беспрекорна пурпурна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 606.40

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Боја : Градиент сино розова виолетова и сива не'рѓосувачка челик, букви : црно гориво Димензии : дијамета�

W10337248 Микробрановски стаклен спојник на стакло висококвалитетен точен еквивалент за броеви на дел AP56310

Силен PP материјал и може да оптовари најмалку 5 10 кг стока, без паѓање Удавање бесплатно, со инсталирање

Материјали : висококвалитетни пластични матирили оваа решетката за производители на кафе е дизајниран

Со долга рачка, лесно се држи и удобно се допира и се одликува со ефективна топлинска изолација и против

Крафт хартија Практична торба за хартија Крафт : Заштита на прибор за пикник за пикник, кујна во рестора�

2 пакет X во во големина тортила топол чувар доаѓа во пакет од 2 со дијаметар од 12 инчи, поголем од стандар

Подарок од лажица поставена 3 Ние исто така преземаме сопствени пораки на вашите лажици! Ова лажира уник

Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на чаши со највисок квалитет..

Бамбус дрво зачини за зачини ☑ 【Еколошки бамбус】 Коогу кујнски countertop Организатор Спајс решетката е из

Свежа и удобна боја Модерна и шик, исклучителна изработка Парови убаво со деликатни чинии за вечера...

★ Материјал : Абс ★ Големина : 37*27*11см ★ Направено од високо квалитетен материјал ★ Преносна замена на х

Ги одржува исечените домати свежи подолго Доматите остануваат свежи и цврсти Забава за сервирање исече

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со вода е изработено од 304

3,1 x 5,5 инчи (8 x 14 cm), 8,5 fl Oz (250 кубици), 7,5 мл (21 Во зависност од производот, бојата и формата на производот мож�

2 Поголемата рачка е лесна за држење и лесно се прелива Совршена големина, може да се подготви до чаши со

Должината на бумот на овој држач за вино од вино може да се прилагоди Ширината на чашата е околу 3 см, мож�

【Современ дизајн】 држач за црна хартиена крпа изработена од не'рѓосувачки челик, прооден и водоотпор�

Дизајн на тројно раздвојување : Нашиот риммер за стакло од шипка има троен дизајн за раздвојување што ви

Германски Шот Стакловисококвалитетен, отпорен на термички удари Мекиот капак за отворање полека ослоб�

Овој сет од 8 крајбрежни страни има огледало на огледалото на надворешниот плоштад и мелениот стаклен е�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Капацитет од 16 мл Капакот отпорен на истурање Внатрешни работи од не'рѓосувачки челик...

1 За Бревил / Sage / La Spaziale S1 Dream Della Corte (53,4 mm) Sцврста мултислој мрежа Поради цврстата метална мрежа што треб�

Полици за складирање на зачини Оваа практична решетка може да се стави во тесен простор за подобрување �

Материјали со висок квалитет : Изработено е од висококвалитетно цврсто дрво од бука без никаква боја на

Рае Дан од Магента vestетва llо кригла Има приближно 16 унци од вашата омилена течност Криглата е дизајнира�

10 парчиња во 1 сет : вклучително и 10 парчиња држачи за прибор за јадење, може да се користи за складирање н

Стил : Од забавни и необични до традиционални форми, овие пловни објекти можат да послужат низа пржени с�

Нераспределени се направени вкусно : без разлика дали сте обожавател на вкусни сендвичи од џем од боров�

Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната страна Стилски дизајн

Лесно за чистење : Покрај тоа што е одлична опција за складирање на тава, оваа решетка за тенџере е исто т

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал со висок квалитет : Направено од водоотпорна крп�

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Направено од издржлив железен материјал обложен со прав Вашиот штанд за корпи ќе има модерен дизајн, он�

Оставете Ја Вашата Кригла Да Зборува За Вас : Нашата необична најдобра шолја За Тато Ева е доволно духов�

Ги чува вашите сунѓери, чистачи чисти и блиски при рака и надвор од шанкот Дизајнот на отворена мрежа ов�

Одличен подарок за Tumbler : Изолирани патувања за патувања во живот, се совршени за жени, мажи, семејство, м�

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Карактеристики : Помалку чад од масло, не е лесно да се држи до тенџерето Големина : дијаметар 32см(12,59 Инч�

Scroll