Свеж
Работна Површина За Држач За Хартиени Крпи во близина На Месечината,Цврст Диспензер За Држач За Кујнски Хартиени Крпи-Целиот Метал, Стандардна Или Џамбо Големина З

Работна Површина За Држач За Хартиени Крпи во близина На Месечината,Цврст Диспензер За Држач За Кујнски Хартиени Крпи-Целиот Метал, Стандардна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 111.84

●ОТПОРЕН на ' рѓа ● држач за хартиена крпа Во Близина на месечината стоењето е направено од супериорен железен материјал Цврст и издржлив. Елегантна површина за обложување е изградена за да се спротивстави на секојдневните гребнатини. ●ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА●има кратка лента на дното на шипката за хартиени крпи, што ја прави лентата за хартиени крпи да не се деформира. Тркалезната основа не е лесна за потпирање. Држачот за хартиена крпа од цврсто железо со тешка пондерирана основа е постабилен и добро избалансиран. ●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ ● држачот за ролна хартиена крпа со полукружен дизајн ви помага лесно да го држите предметот и лесно да го преместите каде сакате. Погоден е за повеќето стандардни и ролни хартиени крпи со големина на џамбо. ●ФАРМА И МОДЕРЕН СТИЛ ● држач За хартиени крпи со Тешка должност стоењето свети рустикален и елегантен моден стил. Погоден за сите стилови на домашен декор, во голема мера го подобрува квалитетот на животот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Божиќни салфетки прстени, Божиќни насликани ригистони на салфетки, сет, дрвја елк снегулка, ангелска фо�

Одвојување : Може да се користи како посебен организатор на две парчиња или организатор на едно парче за

Тело : Чист бакар (калај позлатен) Големина : Димензии на производот : 2,2 инчи (5,5 см) x 1,8 инчи (4,5 см) Тело : Чи

Стилски дизајн : Tission Box е модерен и стилски дизајн, совршена декорација за дома, хотел или канцеларија Ра

Материјали : бор дрво Функција : решетката за зачини, решетката за приказ Карактеристики : Заштеда на про

Комплет Зен Гарден : Испраќање на овој уникатен декор на луѓе кои да пијат чај, правејќи ги среќни Greenеле�

Материјал : Внатрешно шише / тело : не'рѓосувачки челик; Затка : Полипропилен Големина на производот (W X D X

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Предметот прикажан на сликата е збир од 10...

Пластика Држач на ткива Широка употреба Чувајте ја вашата бања, кујна или друго место поорганизирано...

【Поголем простор за складирање Нивото на послужавник за сервирање е тркалезен дизајн, кој обезбедува �

Вклучува 12 куки, 6 директно и 6 аголни повеќенаменски 4 75 "куки за тенџере Цврста рамка за бакар, професион

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Увезени Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за ош

Топлината на почвата ќе ве направи топли и смирувачки моменти дома Поради природата на керамиката, може

Полиран непречено без закопчиња, заварени цврсто и безбедно без да повреди раце Основата е цврсто поддр

Лесно за инсталирање : Инсталирајте за неколку минути со вклучените алатки Ние сме опремени со нокти и л

За производот : Материјалите се метални и стакло Бојата на чиниите, држачите се злато Висина на стаклото

Термос : Термос со тело од не'рѓосувачки челик, што значи дека вашите пијалоци сè уште можат да останат т�

Не'рѓосувачки челик има добра функција на анти'рѓа, и нема да се грижите за' рѓа да влијае на неговите пер

【Премиум квалитетен ултраостра живина од живина】 Висококвалитетната кујна живина од живина, фалсифик

Пластичните вртења на грамофон се погодни за различни предмети, како што се уметност и занаетчиство, ек�

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

● Висококвалитетни материјали : Нашата решетка за садови е изработено од обоен јаглероден челик, кој им

Спајтот на плунката се истура слободно Дизајн на капакот, изолацијата на топлина не е топла...

Овие торби за влечење памук се направени со 100% чист органски природен памук, тие се еднократно, еколошки

100% рипстоп најлон Најлонска обвивка Затворање на влечење Избришете со влажна крпа Исклучително издржл�

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

Земја на потекло : Италија Должината на пакетот на производот е 3 Ширината на пакетот на производот е 3 Ви

Квалитетно занаетчиство и едноставен дизајн за свеж, резолутен изглед Не само корисно, туку и совршена w

[Материјал] Материјал од не'рѓосувачки челик, држачот на капакот на тенџере има голема издржливост, спре

Scroll