Свеж
Комплет За Секачи За Колачиња, 4 Еез. Комплет, Со Димензии 1,5, 2,5, 3,5 и 4,5, Тркалезни Метални Прстени За Печење За Пециво, Бисквити и Сечење Тесто, Тешки И Повеќекратни Го

Комплет За Секачи За Колачиња, 4 Еез. Комплет, Со Димензии 1,5, 2,5, 3,5 и 4,5, Тркалезни Метални Прстени За Печење За Пециво, Бисквити и Сечење

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

4-Пакет Популарни Големини - вашата нарачка вклучува 4 секачи за колачиња со дијаметар од 1,5, 2,5, 3,5 и 4,5 инчи Повисоки Секачи За Колачиња - овие се високи 1,5 инчи за правење колачиња, бисквити, палачинки, пециво и сите ваши омилени рецепти. Квалитет 304 Нерѓосувачки Челик-Прецизно обликуван од висококвалитетен нерѓосувачки Челик 304 со дебелина од 0,3 мм. Тие нема да ' рѓосуваат или кородираат. Овие се лесни за чистење и безбедни за миење садови во горната решетка. Доживотна Издржливост - овие повисоки секачи за колачиња/бисквити се издржливо конструирани за домашна или комерцијална употреба на печење. Тие се издржливи и ќе работат многу години. Одлична Идеја За Подарок - прави прекрасен подарок за роденден, Денот на Мајките, Божиќ и Празници. Многу луѓе купуваат неколку комплети за целосно опремување на нивната кујна и споделување со пријателите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

【Отстранлив, водоотпорен, нема оштетување на површините】 Оваа декоративна wallидна хартија од розова ле

Декорациите за куќи за дома прстените од салфетка се мали по големина, светло во тежина, лесни за склади�

Цврст од урбан шопинг до патување на пазарот на вашиот локален земјоделец Дополнителни додатоци вклучу

Материјал : решетката за садови, водоотпорен и искривен, здрав и трајлен капацитет на носење Број на гол�

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Лесно е да се оди во торба, преносен за патување и добар подарок за патување Заоблената текстура со висо�

Цел на прикажување или складирање за кујнски бројач, масичка за кафе или кабинет Овој држач за дренажа н

Маифанит камен нелеплив слој за лесно ослободување, рамномерна и брза спроводливост на топлина Нелизга

Емајлираното леано железо обезбедува супериорна дистрибуција и задржување на топлина Подготвен за упо

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Дизајн : Уникатен стил со дизајн привлекуваат очите на сите и додајте го невообичаениот вкус Откријте ј�

Мултифункција Ова е сет што вклучува торба за тота и торба за ручек Екстериерите на обете торби се изра�

Чувајте го вашиот производител на кафе и контра чист !!! Нема повеќе хаос !!! Направено во САД Чувајте го в�

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Тенка, но елегантна и мазна површина го прави различен од обичниот порцелан Го исполнува кинескиот наци

Сертифициран SCA Доживејте бариста квалитетна кафе, веднаш од вашиот сопствен бројач со овој стилски, SCA

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Саутот за готвење и садот ќе ги задржи предметите уредни во рамките на кабинетот или на countertop, а ungирките

【Најдобар пријател за подароци за пријателство】 : Совршен подарок за кригла со далечина за секој роден

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

Едноставно во структурата, лесен за Декорацијата во кујната, дневната соба или забавата и прикажете го �

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив Дизајн на капаче

Чајот може да се подготви / сет на чај / лесен за употреба Teacups : Мазни венчиња што одговараат на обликот

Процес на обложување на обликување на линија, едноставен дизајн не е лесен за губење на бојата Лесно е д�

Декор на петелки : Тема на петел за да ја направите вашата домашна кујна повеќе привлечна и удобна Исто т

Не ткаена ткаенина Пакетот вклучува 40 пакувања со сјајни кесички за намирници со широка рачка, сребрена

Производител : Шрев Состав : Стерлинг сребро Тип : Служење лажица Производител : Шрев Состав : Стерлинг ср

Овој производ е едноставен, практичен, отпорен на дамки и ви обезбедува погодност Има целосни функции и

Големина на производот : приближно φ2,5 x 3,9 инчи (6,4 x 10 см), максимален дијаметар : приближно...

[Одлична идеја за подароци] Уникатен дизајн применет со рака со loveубов и грижа [Премиум квалитет] Нашите

● Оваа решетка за одвод од не'рѓосувачки челик е изработен од висококвалитетни материјали, безбедни и н

Scroll