Свеж
Ориентиран Фуџи 5.0 Круг Тенџере , 6.3 х 2.0 инчи, Ресторан, Јапонски Садови, Ресторан, Комерцијална Употреба

Ориентиран Фуџи 5.0 Круг Тенџере , 6.3 х 2.0 инчи, Ресторан, Јапонски Садови, Ресторан, Комерцијална Употреба

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

6,3 х 2,0 инчи (16 х 5 см) 400гр во Зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето на испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме бидете свесни за. Оваа ставка е параметар, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Елегантните рамни садови прават одличен подарок. Може да се користи како посебен подарок за свадбена услуга, подарок за саканата личност, затоплување на куќата, прослава на отворање, Фенг Шуи, Среќа, Злобен Амајлија, Денот на Вљубените, Белиот Ден, Роденденот, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Денот На Средната Година, Почитувањето На Стариот Ден, прославата На Шеесеттиот Роденден, Божиќ и Нова година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Транспарентен дизајн : Шише за еднократно вода е цврсто и транспарентно, со дизајн на коцка и елегантен �

Мрежа Постава за мрежи Затворање на влечење Торбите мерат 18 ”високи и широки 11” Карактеристики : 6 ”шир

Дизајн на повеќе слоеви, погоден за вашата кујна, канцеларија, гаража, итн Може да ви помогне да чувате с�

Кинескиот комплет чај Кунгфу уникатно дизајниран чајниот сет е елегантен и шик, и удобен за вкус на чај �

✅ Големина на кригла на кафе : 26x6,7 cm / 10 ✅ Термос материјал : 304 не'рѓосувачки челик ✅ Изолирана чаша за ма

Облик : Неправилна рунда Боја : повеќебојно Сет за вино, 1 колба на колкот, 2 чаши, ретро стил, класична уме�

Бела керамичка кригла со црн ентериер и рачка Слика отпечатена од обете страни Достапно само во 11oz...

Произведено од неверојатниот термосиф полимер кој е побезбеден и поразновиден од меламин пластика Без�

● [Висококвалитетна тава] оригиналниот стил целосно ја користи најдобрата технологија за готвење за да

Задебелениот вселенски алуминиум е издржлив, отпорен на корозија и издржлив, погоден за влажни околини

Американски партии за забави со знаме : 150 компјутери x мали чепкалки за заби на американско знаме Големи

Големина (приближно) : 7,5 x 2,4 инчи (19 x 6 Тежина : приближно 0,6 мл (18 g) Материјал : ABS (акрилонитрил бутадиен ст�

(*Користете само ако предметот има дизајн како цвеќиња, итн)> Елегантен дизајн : Ова има посебен графички

Користете мало чајник за да направите чај, да уживате и да се опуштите, да помогнете да го намалите стрес

Зачинета тава од леано железо / тава Идеален за внатрешно готвење на шпорет или рерна и на отворено со к

Тавата со сос од аркадија е идеална за мешање, матење или правење сос, сосови и житарки Изработен од 3000 а�

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Диспензерот за чаша чај чашата за чај е изработена од задебелно стакло, со пошумена рачка, лесна за упот�

Производ : држач за чаши Материјал : железо Површински третман : боја на спреј Боја : Црно / бело Употреби :

Трајно : Изградено за секојдневно користење, оваа практична решетка за зачини за wallsидови доаѓа во цврст

Пакет вклучуваат : 4 мл 24 празно квадратни стакло зачини со зачини, 24 капаци на врвот на трепет, 24 отстран�

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Рачка од нерѓосувачки челик, силна и издржлива Задебелување тенџере ѕид, брза спроводливост на топлина

Услуги за клиенти : Ако не сте задоволни од која било причина, само вратете се за враќање на цената на Purdha

Овој диспензер за сок од партии е погоден за складирање на течност како вода, вино, чај, сокови или други

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

Оваа патна кригла има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дн

Мерки приближно 4 "широки Совршено за чаши за патувања од 20oz и 32 мл Умираат винил со висок квалитет...

★ Овие мали лажици на еспресо се изработени од не'рѓосувачки челик, висококвалитетен, издржлив и безбед

Совршено и за лето или за зима тоа е совршен избор или за жешките летни месеци или за ладни зимски клими

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Оваа смешна кригла за патување со кафето за кафе, држете течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рач�

Погодно за складирање на садови, стапчиња за јадење и лажици во кујни и ресторани и складирање на мали а�

Преклопете во сопствените мали торбички со еластично затворање и пластичен затка за лесно складирање и

Чајот може да се подготви / сет на чај / лесен за употреба Teacups : Мазни венчиња што одговараат на обликот

Должината на бумот на овој држач за вино од вино може да се прилагоди Ширината на чашата е околу 3 см, мож�

Убав подарок за домаќинство, свадба или годишнина подарок за teубител на чајот Овој керамички чајник мож

Висококвалитетната арбитрална кригла го прави совршен подарок за кои студираат работа и ја сакаат свој

метал ? Создадете повеќе простор во кујнските ормани, одржувајќи ја вашата кујна да изгледа организиран

Scroll