Свеж
S&засилувач;CW-5000 DG Индустриски Вода Чилер 7L 1.14 КС 2.64 gpm Вода Систем За Ладење ЗА 40W 50W 60W 70W 80W 90W 100W CO2 Ласерско Гравирање &засилувач; Машини За Сечење, Лади 3868 BTU/Час

S&засилувач;CW-5000 DG Индустриски Вода Чилер 7L 1.14 КС 2.64 gpm Вода Систем За Ладење ЗА 40W 50W 60W 70W 80W 90W 100W CO2 Ласерско

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 4159.84

€Моќно Ладење Quiniel SIts 264 gpm проток и 1.1 кс компресор лади до 3868 Btu на час. ●Резервоар за Вода со голем Капацитет ® резервоар за вода од 1,85 литри (7 ЛИТРИ) има затворен дизајн за да се намали испарувањето на водата и да се обезбеди долга услуга помеѓу полнењата; прецизната скала го покажува нивото на водата; Лесно се набудува и знае кога е потребно полнење вода. ●Висококвалитетни Материјали●влезни и излезни порти за Вода изработени од прецизно дизајниран месинг, има долгорочна отпорност на корозија;Пријателска рачка и прилагодена мрежа отпорна на прашина;двојни вентилатори за ладење,висок капацитет за дисипација на топлина. ●Прецизна Контрола На Температурата ● SConstant Автоматски ја прилагодува температурата според температурата на внатрешната средина; Рачно поставете ја температурата помеѓу 5-40 степени. Querational Sefecture®нашите ладилници за вода имаат повеќе функции за заштита и аларм,автоматско предупредување за аларм во случај на абнормален проток;ако температурата на работната вода е превисока, таа ќе даде автоматски аларм;заштита од прекумерна струја На Компресорот : заштитете ја стабилноста на ладењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Nife, нож за комунални услуги од 1 x 5 инчи, нож од 1 x 5 инчи Сантоку, нож за боење на 1 x 5,5 инчи, нож од 1 x 7 инчи, н

Двострана печатена керамика (обезбојување чувствително на топлина) : Студената чаша е црвена Откако ќе �

【Топло или ладно】 од 40 ° F до 131 ° F Користете ја ладното поставување за да ги зачувате вашите козметички

Прославете ги тушевите за невести, венчавки и забави за ангажмани и дадете изјава со овие прекрасни печ�

【Најдобар пријател за подароци за подароци : : Совршен подарок за кригла со долги растојанија за приј�

Сјајна и убава : ќе добиете 8 парчиња држачи за салфетки, секој од нив мери приближно Во должина од 0,11 инч�

1 Ironелезна боја на спреј, не е лесна за 'рѓа, дизајн со двоен ред Може да се користи хоризонтална вертикал�

Роман Божиќни стилови на елени : Овие божиќни држачи за салфетки се дизајнирани во златен стил на елен с�

●Висококвалитетен Материјал●Нашиот ролери За мраз за лице е изработен од висококвалитетен силиконск�

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени...

Безбедно и сигурен : БПАбез, изработен од храна од 18 / 8 не'рѓосувачки челик, шише изолирано со вакуум со д�

Пакет од 20 салфетки за пијалоци, секој 5 x 5инчи (свиткана големина) Меките, но силни, 3хартии од хартија се

Модерна и шик, исклучителна изработка Прекрасен украс за дома Направете ги вашите семејни собири повеќ�

Нашата кригла со 11 унци има големи рачки за лесно зафаќање и принтотпечаток Овие тешки чаши се и машина �

Челичен Метален Тенџере : Тенџере Со Пароброд За Храна, Изработен од материјали, многу издржлив за употр

Стомна За Топење на Чоколадо : дизајн На Тркалезна и мека рачка, лесен за држење, удобно чувство на рака Ф

ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ФРИТЕЗА ЧИСТАдали сакате печење, но мразите чистење? ОБЛОГАТА ЗА пржење СО ВОЗДУХ ОРИ�

Цврст дизајн : Нашата корпа за организатор на складирање е изработена од челик со ритам, хромирана заврш

Удобно за држење и издржлив Устата на чашата е заоблена за да одговара на формата на усната...

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Чаша чај го прави животот поудобен, а срцето е тивко Чајот се среќава со добар уред, како убавина на стра�

Силна лепливост и штити од вода Носител на пешкири изграден од ПП, обезбедувајќи квалитет и долговечнос

Најдобар специјалист за поддршка на врсници некогаш кафе лажица чаша подароци за пријател лажица вреж�

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Овој производ има висока завршница на сјај

100% керамика Овие смешни подароци имаат печатење од двете страни и тоа е употреба на дома и ресторан, маш�

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

[Can Cooler Sleeve]Направени за да ги задржите вашите пијалоци крцкави и свежо и ладно, овие изолатори се најдоб�

Сет за чај за чај од шкотски амблем Познатиот дизајн на шкотски трн на чајната крпа е симбол на храброст,

Високи перформанси : Изолацијата со вакуум со двојни wallидови ги задржува пијалоците топли до 6 часа, заг�

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

Идеално за складирање и држење на талбевари, кујнски прибор и така натаму Одржувањето на предметите орг

Зошто Минуно : Ние веруваме дека нашите производи можат да го направат животот на луѓето подобар Ние сак

Полиестер Полиестерска обвивка Спецификации на машината Лесно за носење и еколошки : Повторно користењ

Дизајниран да ги собере сите тенџериња од 28 см или тави за пржење Калено стакло и раб од нерѓосувачки че�

Содржина на пакет : 50 парчиња Исклучителни прстени за салфетка во домаќинството дизајнирани во форма на

Одговара на повеќето стандардни големини Мора да има за секој домашен бар или ресторан Мора да има за се

Со рачка, не до топли раце и погодно за ласкање ориз Фино и мазно, без масло, издржлив и отпорен на гребењ�

Салфетки за пијалоци : Донесете ја забавата со овие слатки салфетки за пијалоци 20броеви : Секоја мерка 5и

[Замена на заптивката за заптивка] : Овој заптивка Онгирање работи одлично како замена како заптивка за �

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

Големина : Чаша 9,5 см* 7,4 см, дијаметар на садот 16см* Висина 2,4 см, должина на лажица 12,5 см Културата на цере�

Изработен од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, кој е 'рѓа и Совршен за пукнатина тврда обвивка мор�

Пакет пакет вашата нарачка пристигнува со еден сет на контејнери Omiebox и еден DIP контејнер (2 парчиња) Дец�

[20oz изолирано шише]Намалете ја пластиката со единечна употреба со ова екопријателско изолирано шише со

Scroll