Свеж
Изолирана операција со една рака, патна кригла 0,5 L, не'рѓосувачки челик

Изолирана операција со една рака, патна кригла 0,5 L, не'рѓосувачки челик

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Изолационата чаша изработена од не'рѓосувачки челик со двојни wallидови со капацитет од 5 l Чашата е висока 23 см и има дијаметар од 7 см. Благодарение на патентираниот капак со една рака со брзо отворање на 360 °, чашата е идеална за уживање во кафето во автомобилот и се вклопува во сите стандардни држачи за чаши. Ги чува пијалоците топли до 12 часа и ладно до 24 часа. Капакот докажан за протекување. Апсолутно безбедна храна, неутрална по вкус и без БПА. Лесно за расклопување и чистење. Изолационата чаша изработена од не'рѓосувачки челик со двојни wallидови со капацитет од 5 l. Чашата е висока 23 см и има дијаметар од 7 см. Благодарение на патентираниот капак со една рака со брзо отворање на 360 °, чашата е идеална за уживање во кафето во автомобилот и се вклопува во сите стандардни држачи за чаши. Ги чува пијалоците топли до 12 часа и ладно до 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дијаметар : 1 Сет од 4 компјутери Материјал : месинг + грижа : чист со влажна крпа Наутички мотив, идеален з�

Надвор од вода : Истурете ја супата од изготвен чај во чашата Бојата на чајот ја одразува бојата на тенџе

Кутијата со ориз е изработена од PP материјал, кој нема чуден мирис и е отпорен на притисок и паѓање Дизај

Големина : 8,3 x 4,1 x 0,8 инчи (212 x 104 Големина : 8,3 x 4,1 x 0,8 инчи (212 x 104 Професионалните готвачи носат комерцијале�

24 часа долготрајно навлажнувачки Ова шише шише со вода со широко уста има вакуумска изолација со двојно

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Премиум квалитет : Овие специјализирани висококвалитетни јапонски не'рѓосувачки челични ножици за сеч�

Вклучува (1) Сад за Мешање од 4 литри Со Црвен Пластичен Капак Направено од непорозно стакло што нема да и�

Супериорен челикпроизведен со ултра остра и криогенично третирана јадро за сечење челик кај HRC 5658 цврст

Појадок : Создадете совршени златни мини вафли секој пат! Лесно за чистење : Долготрајни нелепливи плочи

Вклучува : Девојки 16 мл Лате кригла, сет од 4 избрани дизајни Направено со трајно каменување Димензии на �

Двоен wallид : Направено со 18 / 8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вак

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Може да се постават две позиции на картички, тркалезни и квадратни табли за сечење Две оддели, вентилира

Капацитет : 380мл Капацитет на батеријата : 2000 Ма Големина : 23 7,5 7,5 см / 9.1 2,95 2,95 инчи Преносот на мини меша�

Направено од врвен материјал, држачот на прстенот од салфетка е здрав, нема да може лесно да се стигне до

❄ 【Изолирано спортско шише со вода】 Дизајнирано со вакуумска изолација со двојно идови, овој траен те�

Индија 1 Трипли Шпорет18 / 8 нерѓосувачки челик, Капацитет 5 ТРИПЛЕКС : Алуминиум за енергетска ефикасност

Hammer стакло чајник за домаќинство Електрично греење на греење чајник 锤纹 玻璃 煮 茶壶 家用 烧 茶 壶锤纹 玻璃 煮 茶

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Пакетот Содржи : ќе добиете 18 пакувања обични празни табли за сечење бамбус, секој е поединечно спакуван

Погодно е да се задржи ролна хартија, крпа, пластична обвивка, итн Проширување на достапен простор во га�

Изработено е од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, еколошки, нетоксичен, не е лесен за 'рѓа, не дефо

Котел со топло масло од не'рѓосувачки челик Безбедносни калено странични стаклени панели Квалитет на ц�

Пластика Добра изведба на протекување и посилна термичка изолација Горниот и долниот тесен дизајн ви г�

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Пакет од 24 Направено од тврда пластика Користете го ова јадење за да облечете колона Може да се користи �

36 "x 2" Хамерд бакарен прашок палто со 8 црни куки Доаѓа со хардвер за црна монтажа Направено во САД од Рога

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

Соодветна Количина : ќе добиете 12 парчиња табли за сечење бамбус со рачка; количината е доволна за да ја �

Замислете секој пат кога шетате во вашата кујна или оставата, чајната кујна, откривте дека сè е уредно о�

Мешач на вода од не'рѓосувачки челик усвојување на високо одделение и безбеден материјал, премиум текст

Произведено од неверојатниот термосиф полимер кој е побезбеден и поразновиден од меламин пластика Без�

Мерки 20 "l x 13" w x Направено од силиконски обложен нерѓосувачки челик Се вклопува над мијалникот, така што

Направен од земјени производи Вклучува лажица од дрво и вилушка Дијаметар 11 3 / 4" Направен од земјени про

Ова е инструмент што се истура Погоден е за особено ладно Ова е збир на инструмент за радост и чаша...

Прилагодување : Ве молиме, одете во продавницата на Којанг, најдете прашање за Којанг? Кликнете Почитува

Вклучува (1) Хестан Нанобонд 4 кварт Сос Тава Запечатени БандажиОбвиткани Со нерѓосувачки челик за да се

Пополнете со топла течност за да се трансформира од црно во бела, магично откривачка слика Бела керамич�

Елегантна темно зелена боја со златен трим, полн со елеганција Удобна рачка, деликатна и полна со тексту

Бела сјајна кригла Бела сјајна кригла Quieres ser mi madrina de bautizo? Подарок за кафе од кафе Загрејте ја душата на в

? За време на работата, LED дисплејот исто така го раскажува преостанатото работно време Дехидраторите за

Scroll