Свеж
Ммијидс Топло Куче Кревет Куќа Мачка Троседот Перница Мало Куче Мачка Одгледувачница Кутре Перница Перница

Ммијидс Топло Куче Кревет Куќа Мачка Троседот Перница Мало Куче Мачка Одгледувачница Кутре Перница Перница

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

*** Обезбедете му на вашето крзнено бебе приватна затворена палата, кога сакаат да бидат тивки, можат да се сокријат во сопствената затскриена безбедна просторија ***Овој кревет за кучиња може да се обезбеди за кученца или кучиња со средна големина, супер мека, топла и антианксиозна средина, миленичиња што лежат на удобниот кревет за миленичиња како топли како мајчини раце. *** Креветот за миленичиња е опремен и со водоотпорна основа за спречување на влажни и валкани површини . *** Се користи дома или патува во кафези, гајби, одгледувачници, возила, куќи за кучиња и мачки . Меко и удобно, ова ќе биде одличен подарок за вашето кученце милениче. Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Бидејќи е компресиран, откако ќе го отворите пакувањето, ве молиме тапкајте, протресете и оставете да отстои 48 часа за да се размачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мемориска ПенаДодава Удобност, Помага да се намали ударот, Одговара на облините на телото на вашето куч�

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење...

Пет плацемат, користејќи мек силиконски материјал, силен и издржлив и лесно може да се исчисти Контакто�

Алатки За чешлање Рачки Што Не Се Лизгаат : не Треба Да Биде Тешко Да Го Четкате Вашето Домашно Милениче �

*** Обезбедете му на вашето крзнено бебе приватна затворена палата, кога сакаат да бидат тивки, можат да с

€ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : BowtieS=2"(5cm) x 4 "(10cm), ЈакаS=4 / 5"(2cm) x 10"~16"(25cm~40cm) Силно препорачуваме да го измерите вра

ИГРАЧКИ ЗА КУЧИЊА ЗА БЛАГИ ДО УМЕРЕНИ ЏВАКАЧИ : Играчката за Кучиња За Кучиња Со Хипер Миленичиња Е изра�

Одговара на 1832" големина на вратот и е 1 Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е н

24 "Долга 1 / 2" со дијаметар на кучиња јака x1; 4 стапала црно јаже куче поводник x1 ; Можете лесно да контактир

Сигурен материјал : изработен од квалитетен пластичен материјал кој е сигурен и нетоксичен, ЛЕД светлот

Материјал : крпа, големина : 60 * 90см Стил на боја, попривлечно милениче, возбуда на миленичиња за забава за

ЕКОНОМИЧЕН ПАНЕЛ ЗА ЛИЗГАЧКИ ВРАТИ; Вратата За Миленичиња Змеј за Алуминиумски Лизгачи нуди економски �

оксфорд Произведено во САД Или Увезено Гнездото за миленичиња е направено Од Оксфордска ткаенина, која

Xsmall 9 '' 13 '' Повеќебојни мониста Предизвикувач со тешка јака од кучиња изработена од 100% оригинална кожа с�

Памучен МАТЕРИЈАЛИзработен од мек памучен материјал, пријателски за кожата и удобен за вашето куче КЛА�

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : се користат Висококвалитетни нестатички заби од нерѓосувачки челик, кои

●МАТЕРИЈАЛ●Нашите чинии за кучиња за гајба се изработени од врвен НЕРЃОСУВАЧКИ челик 304 и пп смола за х

Меки и удобен материјал : Куклата со кучиња е изработена од висококвалитетен полиестер и памук, мек и ди�

Изработена Од Висококвалитетен Полиестер, А Внатрешната Обвивка На Нашиот Ремен Е Дизајнирана Со Лесна

Поставени Врски За Кучиња За Денот на свети Патрик : има 30 стилови на зелени вратоврски за кучиња и 30 сти�

€●Свадбена Свечена Јака За Кучиња ● свечена јака за свадбена Бандана Во стилот На Куче Смокинг Може да

Заштита на автомобилот100% водоотпорна заштитна обвивка за да спречите неред од пролевање крзно, калливи

Играчки за Загатки За Кучиња за Да ги Држат Зафатени (4 различни бои) : топчињата За Кучиња може да се Полн

Единствената целосно пелена за кучиња отпорна на бегство на пазарот која е погодна за сите кучиња, вклу�

Муцка за кучиња што дише и спречува лаење и гризење за да спречи кучињата да јадат по грешка Користете п�

Мерења18" W x 22" L x 24" H Дрвена Рамка & 21 "l x 25" W Перница Покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели животни...

[големина на производот] 12,3 * 3,5 см [материјал на производот] СТОМАЧНИ [количина на пакување] 100 парчиња [сп

Лесен и Удобен,овој носач за миленичиња ви помага при носење без раце и ја прави најбезбедната и најзгод

Нерѓосувачки Челик ДПрстени 2 Активирајте Безбедносен Клип Анти ' Рѓа Клип Издржливо Мрежесто Полнење..

Ефективен Комплет : пакетот доаѓа со една јака за кучиња и еден поводник за кучиња, што е практичен и фун�

Мерења28" х 39" х 32" Дрвена рамка и 31" х 40 " капак за Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено од �

ГОЛЕМИНАXS : (Вратот : 9 " / 23cm; Градите : 15 " / 37cm; Назад : 10 " / 25cm) Измерете Го Обемот На Градите, Должината На Гр

? ИСЧИСТЕТЕ ГИ ЗАБИТЕ со ПОГУСТИ ШИЛЕСТИ КОПЧИЊА : Дизајнирани Со погусти кадри за чистење заби од други�

Постои уред за тајминг, кој може да го прилагоди времето на јадење на миленичето во рок од 24 часа, така шт

【Удобно и стилски】 уникатни, живописни и стилски обрасци дизајнирани со удобност и стил на вашето куче

Прекрасна јака за кучиња изработена од мека и издржлива вистинска кожа, обложена со филц Удобно за носе�

€Карактеристики ножиците за Сечење Коса се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, остри, �

100% полиестер Направено во нас Поларна јакна со качулка за зима со везено колегиумско лого и отворање на

Scroll