Свеж
Маичка за кучиња за мали кучиња момче девојче, шарена облека за миленичиња истегнат памук основен елек, дише куче летни кошули костуми облеки облеки, миленичиња ку?

Маичка за кучиња за мали кучиња момче девојче, шарена облека за миленичиња истегнат памук основен елек, дише куче летни кошули костуми облеки облеки,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 287.84

Кошулата со кратки ракави со кучиња може да биде одличен избор како подарок за роденден или подарок за одмор за вашите прекрасни крзнени миленици Слатка загриженост за вашите кутриња додека ја носите оваа облека, ангажирајќи авантури на отворено или само да останете дома. Помалку лисја на косата на облеката, седиштето на автомобилот, тепих и подот. И лесниот материјал го штити вашето кученце од прегревање. Направено од 95% памук и 5% спандекс, супер мек и дише, што може да се пее и се суши брзо. Нов и висок квалитет, модерен, убав дизајн, симпатичен и прекрасен. Удобната кошула со миленичиња со миленичиња со класична шарена боја ќе го задржи вашето кученце симпатично и стилски. Карактеристики на пулвер и добар дизајн на еластичност, лесен за ставање и полетување, заштедувајќи го вашето време и енергија на ПЕТ. Xxs : должина на задниот дел = 20см/7,8in, градите на градите = 31см/12,2in, вратот на вратот = 22см/8. XS : должина на задниот дел = 25см/9,8in, градите на градите = 37см/14,5in, вратот на вратот = 26см/10. S : должина на задниот дел = 30см/11,8in, градите на градите = 43см/16,9in, вратот на вратот = 30см/11. М : должина на задниот дел = 35см/13,7in, градите на градите = 48cm/18,8in, вратот на вратот = 34см/13. L : должина на задниот дел = 40см/15,7in, градите на градите = 54cm/21.2in, girth на вратот = 38cm/14. XL : должина на задниот дел = 45см/17,7in, градите на градите = 60см/23,6in, вратот на вратот = 42см/16,5in. Врвот на резервоарот за кучиња е мек и пријателски за кожата, дише и удобно за носење цел ден, погоден за пролет, лето и есен. Погодно за секојдневно носење, пижами за спиење, фотографирање на фотографии, одење на отворено, забавни носии, празници, фестивалски прилики, итн. ?? 【Истегнување и дишење】 маица за кучиња е направена од 95% памук и 5% полистер, пријателски за кожата, Истегнување, меко, но многу тешко за секојдневно носење, лесен и го штити вашето кученце од прегревање. Машина за перење. ? 【Шарена лента】 Класичен и обичен дизајн со шарена шема и привлечна боја, направете ги нашите крзнени пријатели да се издвојуваат од паркот и плажата, совршени за забави, фотографии и секојдневно носење. Грејт за сите сезони, особено лето. ? 【Повеќекратна функција】 Затегната кошула за кучиња погодна за секојдневно носење и како спортски елек - може да ја апсорбира потта и да го задржи нашето милениче од сонцето, ги одржува чисти и да создаде заштитна бариера за да го заштити вашето домашно милениче од алергии. ? 【Лесно за носење】 Нашиот врвен шмит на резервоарот има директен дизајн на пуловер и добар дизајн на еластичност, лесен за облекување и полетување, сечење повисоко во стомакот за лесни паузи за ситни. Може да биде основен елек или пижама за вашите прекрасни миленичиња дома.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безбедносната брава За ослободување На Страната На бравата е изработена од квалитетна еколошка пласти�

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

Го одржува кучето безбедно и лесно видливо со рефлективен материјал и тока Светли бои на тон на земја за

€_Премиум Материјал Q : тркалезниот метален знак е изработен од висококвалитетен алуминиум кој е доволн

Пакет, вклучувајќи : Четири парчиња во еден пакет, 1x ПЕТ XMAS PLAIR BANDANA, 1 X HIRGIN DOG COG, 1x Crown Crown, 1x Dog Bowtie Coock со Xmas Bel

Јаката За Домашно Милениче Бандана Со печатење мачки е изработена од висококвалитетен памук и лен, мног

Терилен здравје крпа Произведено во САД или Увезено Еластично затворање Миење Раце Само Овој костум за

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Диспензерот и преградите за торбички за да ви помогне да останете да се организирате додека сте на ваша�

Дизајн на половина патент празен Костум За Обновување На Женско Куче Од Роза : Отворете го патентот, лес�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шема на џакард и цврста огласена Украсено со кутр

Вклучува 2 плочи за стапала со инсталиран гумен ѓон Одговара на сите модели и големини На Потпорници, вк�

Висококвалитетен Материјал : Нашите Бандани За Кучиња се изработени од мека и висококвалитетна памучна

Телото е удобно и меко, без притисок; 360степен сеопфатна вентилација за да се обезбеди непречено дишење �

Брзо и лесно се прицврстува на рачките на велосипедот Рефлектирачки ленти за поголема безбедност...

【Безбедност】 Висококвалитетно рефлексивно цевководи околу мантил може да ја обезбеди безбедноста на

Х Голем, одговара на 36 инчи до 47 инчен обем Издржлив Портокал Неопренови Најлон 4 Дпрстени, 1 Рачка, 2 Токи.

М Јака : 1 "* 1518, 8", Измерете го вратот на вашето куче со мерна лента на претпочитаното место за одмор за јак

Измами или Третирај Ја Кошулата За Кучиња Со Самопечатен Екран Дизајниран за крајна удобност Направено

Мекиот материјал за дишење маичката за кучиња е изработена од полиестер, мека и удобна, издржлива и дише

①Материјал 95% отпорна НА УВ висока густина 100% нова HDPE (полиетилен) ткаенина за сончева сенка, издржливи �

Играчка за џвакање миленичиња ќе помогне да се заштитат непцата и да се исчистат' забите Одличен избор з

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

Одговара на 1832" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

Надградете ја лентата за приемник за ејака на вашето куче! Оваа јака е дизајнирана да понуди подобрена у

Вклучени се 2 закрпи Црна со бел текст Не вклучува страна на јамка Вклучени се 2 закрпи Црна со бел текст..

Мека и удобна : подлогата За миленичиња Кигаи е изработена од полиестерски влакна, отпорна на абење и не

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Ве молиме измерете го вашето куче за да се осигурате дека ќе ја изберете т

Додадете поп боја на вашите дневни прошетки Совршен за пролетните и летните сезони Прилагодлив и доаѓа

Го Одржува Вашето Куче Пријатно И Топло Висококвалитетна Удобност За Вашите Љубовни Миленици Материја�

Производ 1 : БЕЗ СУРОВИНИ : лесно сварливи џвакања за кучиња направени со здрави состојки Производ 1 : ВИС�

Getе добиете : 1 x Мексиканска марама за миленичиња , 1 x капаче за миленичиња, 1 x декорација на миленичиња м

Машина што се мие Вклучува аспиратори и ракави за да ги одржуваат миленичињата топло Cuddlers се исто така д

?●Сјај Во Темната Јака За Кучиња И Поводник Led јаката за миленичиња е лесна, цврста, издржлива и водоотпо

Утлегар јака и поводник во собата Оваа Јака е изработена од брокатна ткаенина и силна полипропиленска м

ОДМОРЕТЕ СЕ ВО СЕКОЕ времекога користите скутер за миленичиња дериеп, миленичињата можат да се одморат

Ден на вineубените кучиња Бандана : Пакетот содржи 2 црвени и црни карирани кучиња на Денот на вineубените Д

●Големо топло гнездо во стилот на куќата ● Сакате Да се фрлите во крзнено гнездо и да сонувате,Уживајте

Рачно изработена Јака со густа кожа од узда Во Тен или Кафеава Боја, со црн или воено зелен акцент на кож�

Scroll