Свеж
Пластични Клип Јака-Марихуана Градина Црна Зелена-Широк-Мали 13-18

Пластични Клип Јака-Марихуана Градина Црна Зелена-Широк-Мали 13-18

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 326.24

Одговара на 13-18" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од Плевел. Појавување води/каишки на располагање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Седиште за премија за автомобили 100% Заштита на задното седиште, задното седиште на кучиња Користете го

Производот вклучува : маица за миленичиња (не вклучува друг додаток) Истегната памучна кошула...

✿ Материјал Бамбус+Нерѓосувачки Челик ✿ Лесен за чистењесадот од нерѓосувачки челик е отстранлив за л

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели...

ДИМЕНЗИИ : ве Молиме измерете го вашето домашно милениче пред купување Нормалната големина на овој носа

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�

[Покривка за кревет за кучиња] : Изработена од 5слоен композитен материјал со висока густина, површината

* Големина : 55 "x58", Четири мрежи ја прават Подлогата безбедно на место *Материјал : 22 Еднократно И Перат, В�

①Висококвалитетен Материјал Седиштата За Засилување На Кученцата се изработени од издржлива Оксфордс

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

Направено Од Полиестер Што Дише И Не Пилинг, Мек И Добро Изработен Ако Мерењето Оди Помеѓу Две Големини,

100% полиестер Затворање на копчињата Материјал за миење на машини Затегнатиот материјал нема да ви даде

Кархарт Универзална Најлон Патка Миленичиња Бариера Бариера за миленичиња која е издржлива и лесна за �

Оштетување на вашиот дом, поранешен подови, врати и мебел Заштита од случајни гребнатини Обезбедува доп

БАГАЖ ЗА КУЧИЊАЛесно спакувајте, организирајте и чувајте се што му треба на вашето куче до една недела Н

Ткаена лента зашиена на силна и удобна најлонска мрежа Силна брава за брзо ослободување Избришете ја со

ღ Висок квалитет на материјал : Изработено од трајна полиестерска ткаенина, која е мека и удобна за носе

Неиритирачки Еластичен појас За Облека во стилот на пелена Секој е спакуван за малопродажба во погодно

М Јака : 1 "* 1518, 8", Измерете го вратот на вашето куче со мерна лента на претпочитаното место за одмор за јак

НАПРАВЕНИ ЗА Сите Мачки100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлич�

Полиестерска ткаенина Направени во САД или увезени ღ Висок квалитет на материјал : Изработено од трајн�

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција О�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Димензии : 24 х 1,5 х 30 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер За

Пакување : getе добиете 2 парчиња снежен човек Дедо Мраз кутре џеми во црвена и зелена боја; 2 симпатични об

Големина на бандана за кучиња : 53, 3х53, 3х76, 2 см / 20, 9х20, 9х30 инчи, погоден за мачки од сите големини и кучиња �

Безбедно најниска оценка на машината Кога полиестерската ткаенина е обложена, кислородот не може да по�

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�

[Големина на триаголник] : s = 23 '' x 16 '' x 16 '' (58cm x 40cm x 40cm) Големината S е погодна за куче чиј врат е помал од 16 ''

Јака За Куче Со Брава Биволска Карирана Црна / Црвена1,5 "ШирокСе Вклопува 1623" ВратМедиум Јака За Куче Со �

DT ПакетDt Забава Темперамент, Девојка Лепенка ТАТО, Црна w Жолта Трим, Мали (22"27") + Поместена Кутре Поводни�

Зајакнување На Имунолошкиот СистемЛути Шепи АлерИмунолошките Каснувања се меки џвакања без жито кои г�

100% џемпер од волна кучиња Рачно изработено од занаетчиски плетачи Најтопли џемпери за кучиња таму! X мал

Печатење чоколадна зебра Машина за перење АнтиЛизгање дното Земја На Потекло : Кина Печатење чоколадна

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

* Големина : 55 "x58", Четири мрежи ја прават Подлогата безбедно на место *Материјал : 22 Еднократно И Перат, В�

? Зајакната еластична кука и јамка? Голем проблем е што табулаторот Велкро на повеќето зимски палта на к

Scroll