Свеж
Fhiny 2Pack Нерѓосувачки Челик Кутре Чинии, Миленичиња Одвикнување Хранење Сад Со Лажичка За Легла Миленичиња Сребрена Храна За Кучиња И Вода Бавно Хранење Сад Сад За

Fhiny 2Pack Нерѓосувачки Челик Кутре Чинии, Миленичиња Одвикнување Хранење Сад Со Лажичка За Легла Миленичиња Сребрена Храна За Кучиња

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 335.84

Кученцето јадење завиткан раб и дебела матер може да се спротивстави на залак и да спречи скршен Садовите за одвикнување од нерѓосувачки челик имаат подигнат центар за да ја задржат храната на надворешниот раб каде што кученцата можат да стигнат. Широката основа спречува превртување и лесно се полни и чисти. Нашите чинии за кученца се редат за заштеда на простор. Ве молиме проверете дали нашата големина на производот е соодветна за вашето домашно милениче пред да ја купите. Големината е рачно измерена, може да има грешка од 1-2 см, ве молиме разберете!. ●Сад За миленичиња Од Не ' рѓосувачки Челик + чинии за фидер за кученца од нерѓосувачки челик се разликуваат од пластичните и керамичките чинии. Пластиката не е здрава, а керамиката лесно се крши. Предноста на чиниите од нерѓосувачки челик е тоа што ако ги одржувате добро, тие можат да се користат неколку години. Не грижете се материјалот е штетен за кучето, нема лут мирис, материјалот е безбеден и сигурен. €Лесно За Чистење Q фидер за кутриња за отпадоци лесно може да се исчисти со сапун за садови или вода. Покрај тоа, садот за кученца може и безбеден за миење садови, финишот од нерѓосувачки челик е отпорен и на ' рѓа и на гребнатини, што значи дека овој сад ќе остане да изгледа добро како нов. ●Совршен Дизајн●садовите за кученца од нерѓосувачки челик се совршени за младите кученца да ја споделат својата храна или вода. Подигнат дизајн на центарот-помага да се обезбеди кученцата да не одат или да седат на садот, а нискиот раб многу го олеснува времето на хранење и помага кученцата да бидат почисти. Реден дизајн-овие чинии лесно се редат еден во друг за лесно складирање или патување. ●2 Сад И 1 Лажичка Ќе добиете две чинии за хранење кученца за отпадоци и лажица во едно пакување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1 Простран Дизајн : Совршено голем за големите кучиња да се прскаат наоколу, овој базен за кучиња што се п

ЧОВЕЧКО ОДДЕЛЕНИЕ : ако не би го јаделе, зошто би го нахраниле? Од состојките со кои се направени до кујни

Безбеден и удобен дизајн : оваа торба за миленичиња е цврста и издржлива, ја задржува својата форма кога

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

◪€Ефикасно Отстранување На Влакна●Опремен Со дизајн на копче за притискање, Чешел За Кучиња лесно ја �

100% полиетер, мек кадифе Достапни бои : тен боја сомотски (шарени) кадифе Посебни карактеристики : отстран

【Силен и здрав материјал материјал од кученце кученце】 : Оваа јака за кучиња за големи кучиња е направе

Пријателска за кожата и мека, бања и масажа, долгорочно миење без умор, заштедете лосион за капење Интим�

♥ Кариер за миленичиња Худи со торбичка за домашни миленици, идеална алатка за да ви помогне да носите �

Ветеринар препорачува, нерѓосувачки челик внатрешни работи Нема бакшиш, нема истури дизајн Отстранлив�

ФУНКЦИОНАЛНОСТ или клип на кој било ранец или поводник и започнете со истражување Сакаме Да ја сакате В�

1Ефикасно ги чисти и вежба забите, го намалува размножувањето на забниот плак и забен камен, со што се сп�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Достапни се 3 големини : S M L; за кучиња 16,5 lb88lb (7,5 kg40kg) Материјал : најлон ремен ●Сончев / USB ® 2 Режим На Полн�

гумената основа ги штити подовите и спречува лизгање на чиниите додека вашето домашно милениче јаде ма�

Еден од најлесните мултинамени животински елеци на пазарот; Идеално за топли клими Отстранливи / заменл

ЗАБАВА ТРЕТИРААТ ДИСПЕНЗЕРОТ на крајот на краиштата, разновидноста е зачин на животот за вашите кучиња,

Кадифен Бумбари снег Чудовиште Крик џвакање играчка пискање џвакање играчка за кучиња или домашни миле

Екстремна издржливост од повеќе слоеви на материјал Сошиени повеќе патиКритичните шевови имаат дополн

Волуменот НА Регенераторот МД10 е за употреба во комбинација со нашиот Шампон за врвен "Волумен" без да г

Одговара на 69" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака �

Мали : 27 х 22 х 7 во Пополнете полиестерски влакна со висока меморија Внатрешната перница е машинско перењ

Ги отстранува јазлите и заплеткувањата од влакната од домашни миленици без влечење, болка или притисок

Изработени од 100% прехранбен материјал и мека силиконска брадавица, перат и еднократно, исто така безбед

100% памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче Опкружување на шие�

Одговара на 1623" големина на вратот и е широк 1,5" Бравата е минијатурна автентична Брава на Безбедносниот

{Средна големина Средно одговара на нашите кученце од 3555lb одлично} Овој прицврстувач на кучиња одговара

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење...

Големина M : Grath на вратот : 895inch; градите : 1415,5инч; должина на задниот дел : 8.510inch; За тежина 5,510 фунти Стилот

Полиестерска ткаенина Направени во САД или увезени ღ Висок квалитет на материјал : Изработено од трајн�

Водоотпорна функција : ќебиња За миленичиња Од Големо пиво за кучиња каучите за мачки имаат добар водоо�

Погодни за XS до 2 XL кучиња Мали средни големи кучиња на пр.Пудл / Пуг / Дахшунд / Териер / Бигл / Питбул / Лабр

Scroll