Свеж
Rogz Catz AlleyCat Екстра Мали 5/16 Отцепените Рефлектирачки Маче Јака, Пурпурна Рефлектирачки

Rogz Catz AlleyCat Екстра Мали 5/16 Отцепените Рефлектирачки Маче Јака, Пурпурна Рефлектирачки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Рефлектирачки Сафелок Отцепена Тока. Отстранлив Боја-Кодирани Ѕвоно. Отпорна На Гребење. Целосно Прилагодлива Јака за Големини на Вратот 6-9". Малата (Мед) Мачка Од Алејата Рогз има отцепена тока со 3 поставки што и овозможуваат на вашата мачка да избега од ситуации кога може да се закачи на гранка. Постојат 3 поставки врз основа на тежината на вашата мачка. Отцепената јака На Рогз има лизгач за прилагодување во 3 насоки лоциран на задниот дел од бравата. Бравата е поставена во фабриката до најниската поставка, па можеби ќе треба да се прилагоди на вашата мачка врз основа на тежината. Грубиот водич за тегови е како што следува : -. 6,6 фунти - 11 килограми (3 килограми) користете ја најниската поставка. 11 килограми-19 фунти користете ја средната поставка. 19 фунти+ - користете ја високата поставка. С-Мали одговара на повеќето мачки со редовна големина со врат од 8 ин-12ин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Кожа со полно зрно Должина : 18до 40инчи Ширина : 1 " Инч Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела Кожа со полно з�

ДОНЕСИ! Дизајниран да лета низ воздухот за забавна игра на преземање ЧКРИПИ! Оваа писклива играчка за ку

●Комплет Торби За Храна за кучиња Ќе добиете торбичка за обука за кучиња и диспензерот со кеси за измет

100% Нов и квалитетен, дизајнерски ѓердан за миленичиња изработен од рачно изработени висококвалитетни и

Големина : големина На С,Обем на Вратот : 5,97,9 инчи, Длабочина / Ширина : 3,5 ИНЧИ;големина М,Обем На Вратот : 7

Куче Лифт Поддршка Куче Дише И Издржливо : ременот за подигнување на кучето е изработен од издржлива пол

Безбедносна рефлексивна лента во текот на ноќта, не се грижите за патувањето ноќе Дизајнот на доказ за д

??Одличен Материјал : Меморијал За Миленичиња За Кучиња Ангелски Крилја Прилагодено Име И Датум украс 2022

Утлегар дизајн за поголема контролајака од јаже со јаже е одлична алатка за тренирање на вашето куче да

Идеално ниво на омега3 од ленено семе и рибино масло за здрава кожа и палто Природни пребиотици како екс�

Одговара на 915" големина на вратот и е 1" широк Јаката јаже кое крепи утлегар обезбедува олеснување на при

Антилизгачката перница може да го одвлече вниманието на миленичињата и е погодно за употреба Лесно е и �

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од легура, удобен за носење Дизајн : прилаго�

Повеќето од елек за кучиња не се погодни за мали кучиња како мене Мора да ја измерите големината на град�

Висококвалитетен Издржлив Најлон Оваа најлонска јака им овозможува на вашите големи кучиња да се навла

МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА : Заштитете ја софата Од дамки и гребнатини на домашни миленици како мачки и кучиња (�

Играчката за обука на кученца симулира средина во која кученцето не е самСо своето друштво,кучето може �

Ејака конус алтернатива за кучиња хируршкиот костум за опоравување е најдобриот избор за да дозволите

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Погоден и ефикасен за целото куче : Свирче за тивки кучиња погоден за сите раси на кучиња Ова не е тивок с

Најдобар Истрел Еден Истрел Дезодорирачкиот Шампон продира длабоко за да ги елиминира повеќето неприј�

Quog Играчки за Агресивни Џвакачи}ова куче џвака играчки за агресивни џвакачи голема раса е доволно силна

Ги отстранува јазлите и заплеткувањата од влакната од домашни миленици без влечење, болка или притисок

+МЕК ДОПИР И ДОБРО ИЗРАБОТЕН Беируи е посветен на дизајнирање врвна јака за кучиња за неспоредливи иск

Функција чешел јазол масажа коса чешел Чешлањето и масажата се точни Рачката има хуманизиран дизајн и е

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

Стапчиња за автомобили, поштенски сандачиња и многу повеќе30 тежина магнет материјал ВИСОКО сјајно УВ м�

Ознака за домашно милениче : гласи „се изгуби во потрага по Погоден за секоја симпатична мачка или куче

Мека ткаенина : Божиќна худи е изработена од кадифен, мек лесен материјал за да ги задржи од прегревање, �

【Смешна DIY Trimmable Pig】 Можете да ги намалите многу фризури како што сакате за вашите кучиња Мора да се смее

ИздржливНежен За Забите Практичната играчка за фризби за пес е направена од повеќеслоен најлон, што ја

Ова зимско палто за кучиња е изработено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина која е м

Издржлив и Удобен : Изработен од издржлив шифон, не лесно деформиран, едвај згаснува или расипува; банда�

Scroll