Свеж
Механички Игри Тастатура,89 Копчиња RGB Позадинско Осветлување USB Жична Тастатура, Шарени Позадинско Осветлување Пловечки Тастатура, За КОМПЈУТЕР Лаптоп Десктоп Ком

Механички Игри Тастатура,89 Копчиња RGB Позадинско Осветлување USB Жична Тастатура, Шарени Позадинско Осветлување Пловечки Тастатура,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 202.88

●ШАРЕНО ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ● : ефектот на ладно осветлување поддржува 1 клуч за вклучување и исклучување на светлата, што ви дава незаборавно визуелно искуство ●ПЛОВЕЧКО КАПАЧЕ за КЛУЧЕВИ : дизајнот на пловечката капа за клучеви е сличен на механичкото чувство, удобно е да тропа и има силна еластичност. ●89 КОПЧИЊА● : компактниот изглед на тастатурата за игри со 89 копчиња заштедува повеќе простор на работната површина. Пловечките високи и ниски капачиња за клучеви се многу удобни за употреба, а врежаните знаци се многу издржливи. ●ДРЕНАЖНА ДУПКА● : на дното на тастатурата има дренажна дупка, која може брзо да исцеди течности како чај и пијалоци, така што може да се користи со доверба. Опсег НА ПРИМЕНА : широк спектар на апликации, КОМПЈУТЕР, лаптоп, десктоп компјутер универзален, може да се користи со доверба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

24 GHz Безжична / Жична Механичка Тастатура : X3 е тастатура за механички игри со двоен режим.4 GHz безжичен ре�

КАБЕЛ БЕЗ ЗАОСТАНУВАЊЕ И ПРЕЧКА : Избегнувајте заостанување на врската со бакарни жици Никогаш не се фа�

[Материјал] Случајот за патување е изработен од тврд лесен материјал ЕВА, е мек внатре и обезбедува сеоп�

се чувствуваше Направени во САД или увезени Материјал : Симпатичната торба за складирање е изработена о

Ergономски Дизајн : оваа половина тастатура прифаќа ergономски дизајн, а потпирачот за зглоб обезбедува ст

2023 Ново Издание : 95% Полистер, 5% Спандекс, ве Молиме дозволете мало разликување на бојата / моделот / детал

Направено од силикон со соодветна цврстина и еластичност, не е лесен за деформирање За специјален Silicone R

Верата НА атентаторот IV Црното Знаме е задолжително за играње на оваа игра Поминувањето На Сезоната На �

Xbox One, Xbox Серија X Слушалки ПС4, ПС5 Слушалки Нинтендо Слушалки Облак9 Специјално Издание ® Tne Mics : кога купу

【Нови надградени Quest 2 додатоци】 OculQuest 2 Отстранлива лента за глава одговара за официјалниот случај на Oc

АкцијаАвантура игра од перспектива на прво лице Сместен Во Кватермејнуниверзумот, создаден од Х...

●УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ® Поддршка PS4, PS4 Pro / Slim, Xbox One, Xbox One S / X, КОМПЈУТЕР, Nintendo Switch / 3 DS, PSP, Лаптоп, Ком

VR модни налепници кожи Не знаете која кожа да изберете? Симпатичниот стил на оваа налепница Окулус потр�

Заштитете ги леќите на слушалките VR Заштитете ги и прикажете ги слушалките VR во вертикалниот штанд со н

Прилагодливо : лентата за рака е прилагодлива според големината на вашата дланка, прилагодливата најло�

"МултиПлатформа Компатибилен"Поддршка Play Station 4 / Нов Xbox one / КОМПЈУТЕР / Лаптоп / Таблет Компјутер / Моб�

Нови Резервни Делови Дел Број : 1001118416 Апликација : Компатибилен ЗА JLG 450 AJ 510 AJ 340 AJ 800 AJ 1250 AJ 1200 SJP 1350 SJP...

●Осветлете Ја Вашата Работна Маса rgb gaming mouse pad има 11 режими на осветлување, вклучува 7 статички режими и 4

Наменето за гејмери ​​ Скејтс на глувчињата Hotline Games е дизајниран за професионални гејмери Замена на но

● Супер голема површина ● Ултра мазна површина ● Водоотпорна површина € Фантастичен RGB позадинско осв

Активен систем за вентилација : Опремени со микро турбо вентилатор, кој може брзо да го исцрпи воздухот �

Истражете рај На медитеранскиот остров со целосна вертикална слободаскок со падобран, СКОК ВО БАЗА и сл

[Микрофон За Поништување бучава] Користејќи технологија за Поништување На Бучава во Животната средина (

Глувче со висока Точност : мотор за позиционирање со Висока точност, точно позиционирање, стабилен мену�

5 ВО 1 МОБИЛЕН КОНТРОЛЕР : Комбинирајте мобилна гејмпад, активирачи За Мобилни игри, двоен вентилатор за �

Компатибилен со компјутер, прекинувач, Mac, Steam, Retropie, Raspberry Pi Кабел од 10 метри Чувствителен, точен и високо�

Антилизгачките испакнатини го подобруваат чувството и чувството Висококвалитетниот PU материјал има с�

Компатибилен со сите додатоци за додатоци Сервомотор без четки за моќни, прецизни И Одговорни Повратни

Решете сложено скриен случај на криминал Господар десетици незгодни гатанки и логички загатки Префрле�

【Заштитете ја вашата слушалка за потрага 2】 Окриптерот на OculQuest 2 е анти гребнатини, анти шокови и анти п

ВОЗАЧОТ ОД 50ММ ИСПОРАЧУВА ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК Без разлика дали сте потопени Во Богот На Војната или сакат

Точно, специјално развиен и компатибилен Со Аналоген Џеб Изработен од отпорен на гребење, високо трансп

Вклучува BLUETOOTH USB предавател за непрекинато Безжично Play Station 4 игри на среќа Литиум полимерната батерија

Дизајниран специјално ЗА СЛУШАЛКИТЕ PS5, но компатибилен со повеќето слушалки од трети страни Овој држач

4 ДИЗАЈНОТ НА ПОЗИЦИЈАТА ОБЕЗБЕДУВА ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : џојстикот на овој прекинувач може да го контр�

❤ 【Прилагодлива и потопна тастатура за ефект на светло на виножитото】 : Може да ги ресетирате режимите

Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност Со за

10 возбудливи активности со повеќе нивоа на тежина вклучуваат Прилично Катастрофални, Самовила Катастр�

Компатибилност : Овој штанд беше прилагодлив за T150 T150 PRO TGT T80 T300 RS (GT) T300 T500 RS TX, TMX 599 XX EVO T3 PAPRO T300 FERRARI GTE TH8 A F

Компактен дизајн : Ултракомпактен 68 копчиња со одвојлив USBC тастатура за тастатура Направете ја тастату�

Scroll