Свеж
Омабета Игра Глувци, 2400dpi Оптички Светла За Полнење За Работа

Омабета Игра Глувци, 2400dpi Оптички Светла За Полнење За Работа

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

24 GHz безжична Конекција (USB приемник и ПОЛНЕЊЕ НА ГЛУВЧЕТО USB кабел вклучени). Полнење 14500 батерија (не е вклучена). Треба да купите батерија на полнење од 14500, а потоа можете да го наполните глувчето. Designedономски дизајниран да го ремитира и спречи синдромот на карпален тунел. Л/Р копчиња на глувчето, 2 копчиња на палецот и тркало за лизгање што може да се кликне,напредување, повлекување, дпи. Оптичка технологија за прецизна контрола. Корисничка погодност со потпис на леле-пенкало, удобност на пенкало. Ја избирате положбата на раката што најмногу ви одговара. Приклучок и игра, компатибилен Со Mac и КОМПЈУТЕР. 7 бои на светлата за дишење донесе корисникот кул игра искуство. Опис : ова е HXSJ бренд безжичен гејмерски глушец со 6 копчиња и светла за дишење од 7 бои. Таа е погодна за љубител на играта. Reducономска површина што го намалува заморот на рацете и 4 прилагодливи ДПИ за избор, овој глушец ќе го направи вашето искуство со играње игри попријатно.Карактеристики : 2.4 GHz безжично Поврзување (USB приемник и ВКЛУЧЕН USB кабел ЗА полнење НА ГЛУВЧЕТО). Полнење 14500 батерија (не е вклучена). Треба да купите батерија на полнење од 14500, а потоа можете да го наполните глувчето. Designedономски дизајниран да го ремитира и спречи синдромот на карпален тунел. Л/Р копчиња на глувчето, 2 копчиња на палецот и тркало за лизгање што може да се кликне,напредување, повлекување, дпи. Оптичка технологија за прецизна контрола. Корисничка погодност со потпис на леле-пенкало, удобност на пенкало. Ја избирате положбата на раката што најмногу ви одговара.

Основни својства

Resolution:
2400dpi
Button:
5 buttons and 1 wheel (middle button)
Maximum Operating range:
10m
Size:
12.5 x 6.5 x 3.5cm / 4.9 x 2.6 x 1.4inch
USB Cable Length:
Approx. 80cm / 31.5inch
Color:
Black
Material:
ABS
Operating Voltage:
3.7V (1x 14500 Batteries. Not Included)
Rated Voltage / Current:
DC 3.7V /10mA
System Requirements:
Windows 98/Me/2000/XP/Vista/Win 7/Win8
Package Weight:
108g
Package included:
1 x Gaming Mouse:
1 x USB Cable:
1 x USB Receiver:
Note:
1. USB cable can only be used for charging. It can not be used as wired mouse.:
2. The mouse can be used while charging, but you should make sure that the USB receiver is plugged into the computer and the mouse switch is turned on. :
3. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
4. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real obje:

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компјутер Жичен : Добро чувство на допирање, може значително да ги подобри перформансите и искуството н

4 Прилагодливи Нивоа НА ДПИ (1000 / 1600 / 3200 / 6400 DPI), обезбедувајќи ви одговорно искуство со игри Издржливиот и

Придружете се на легендарниот пребројување на вампирите и неговиот верен слуга Игор Придружете се на с�

Вградена Батерија На Полнење : тастатурата има литиумска батерија со голем капацитет од 4000 m Ah; литиумск�

Помогнете Му На Меурчето да помине НИЗ 3Д океаните и да ги избегне опасностите пред него, за да му помогн�

Квалитет 100% сосема нов, испорака со целосно следење и пристигнува за 8 20 дена Лесно за носење и складира

Користете повеќе од вашата рака во игра Скратете го времето на одговор при вршење активности Пристапет�

ЦЕЛОСНО НОВ РЕЖИМ НА КАРИЕРА НА ПГА ТУРНЕЈА Докажете дека го имате она што е потребно за Да станете Шамп�

14 режими на осветлување RGB : Подлогата за глувче за игри RGB има 14 режими на осветлување RGB Алтернативен бл�

300 уникатни нивоа со 3 нивоа на тежина Поврзете што повеќе соседни скапоцени камења, не само хоризонталн�

Boowen е основана во 2013 година со цел создавање подобро искуство со игри преку производство на висококвали

[Тешка обвивка] Тешката обвивка на оваа торба за складирање е изработена од висококвалитетна ЕВА за да с

60% Механичка тастатура : Womier K61 Pro тастатура Компактен, преносен и лесен за употреба Само 61 клучеви за да у

Гејмерите можат да се поврзат и да соработуваат со одличното оружје за команда и команда, прилагодлив а�

Тоа е најдобриот избор за игри / онлајн учење / подароци Целодневен Дизајн На Удобност : Прилагодливата л

НА ДЛАБОКИОТ БАС т му требаат уште една слушалка за игри на конзолизатоа што обезбедува навистина сеопф

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Напојување За sony Play Station 4 pro напојување Модел N17300 P1 A / ADP300 FR PS4 pro модел CUH7215 B Совршено одговара ЗА PS4 PRO7200, �

Наградуваниот дизајн На Слушалки ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ ИгриБЕЗЖИЧНИТЕ слушалки PRO X се одликува со висококв�

Десетици загатки со скриени објекти чекаат да бидат решени Помогнете Му На Колин да ја врати изгубената

Непобедлива Разновидност и забава! РекламаБесплатни игри во своите најдобри! Бестселери и целосна игра

【Брзо полнење и трансфер на голема брзина】 Поддршка за кабел за врска типc 1215 W Брзо полнење и USB 30 транс�

Од Производителот Еден Крал Да Владее Со Сите Нив Во светот На Величественоста, вие сте владетел на крал

[Механичка Тастатура 60 Проценти] оваа механичка тастатура од 60% е во компактен распоред на копчиња 61 со 61

Единствениот ММО базиран на обемниот и сакан фантастичен универзум На Ј Толкин и првиот Ммо што обезбед

ВИСТИНСКА МЕХАНИЧКА ТАСТАТУРА за ИГРИ : дизајнот На ретро тркалезни капачиња за копчиња Е Чувствителен

? Супер компатибилност : Нашата слушалка за игра се вклопува за кој било друг уред во кој има 3,5мм компат

●Различни Режими На Осветлување На Rgb ● Оваа Жична Тастатура Има 12 Режими На Задно Осветлување Rgb И 8 Зад

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Отпорен на корозија, долг животен век, во нормални услови, минимален животен век од 50 години PE цевките не

Како да побарате : Отворете Ubisoft Connect (PC), изберете икона за три линии во горниот лев агол, изберете „Актив

Елита каиш со батерија од 8000m Ahлента за глава за OculСлушалници Вградена 8000m Ah Пополнете ја батеријата и ка

Легендата продолжува : K70 RGB Pro ги задржува иконите на елементите на наградуваниот K70 RGB со трајна рамка за

●7Променливо Осветлување во Боја € 7 различни led светли бои кои се менуваат додека се користат, нудејќи �

Ротирачки микрофон за поништување на бучавата, го елиминира опкружувачкиот шум, добар ефект на пикап, в�

Универзална : оваа рачна сопирачка за тркачки игри е универзална рачна сопирачка за симулирање трки и и�

КЛУЧНИ КАПАЧИЊА : врвен Квалитет прилагодено Пречекорување игри тематските цреша мх прекинувач капи ди

Scroll