Свеж
Бесплатен Комплет За Ткаење Рафија Кошница Воведен Комплет За Ткаење За Почетници, Креативен Сад За Корпи Рафија Погоден За Детски Уметнички И Занаетчиски Проекти

Бесплатен Комплет За Ткаење Рафија Кошница Воведен Комплет За Ткаење За Почетници, Креативен Сад За Корпи Рафија Погоден За Детски Уметнички

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Комплет За Ткаење Корпи рафија : Пакетот вклучува 6 бои на рафија лента (20м/65,6 стапки по боја) и тапа игла Доволно за да се направи убава велигденска кошница. Практични и Убави : Едноставно користете обоени рафија кабел, секој може да направи убава кошница, еколошки и практични. Бесплатна Комбинација На Бои : материјалите доаѓаат во различни бои, и можете да одговарате на истите бои заедно или слободно да комбинирате различни бои. Нашите комплети САМИ ви овозможуваат да ја пуштите вашата имагинација!. Лесно За Почеток : оваа практична корпа е лесна за правење и погодна и за возрасни и за деца. Не ви треба многу време за да добиете уникатен рачно изработен волнен сад. Материјали за велигденска Корпа : слатки ткаени корпи во боја може да се користат Како Велигденски корпи или украсен рачно изработен занает, што е многу уникатно и значајно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

€ПОДОБРЕН КВАЛИТЕТ И КАПАЦИТЕТ q висококвалитетен пигмент за промена на бојата, 30g / 1oz, прекрасна и свет�

Додадете допир на сјај во вашите дизајни со оваа цевка од биоразградливи светло портокалови сјајни пра�

Произведено во Сад Должина на пакетот : 4 Ширина на пакетот : 0,25" Висина на пакетот : 7 Овој лист со налепни�

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Продаде тука е замени заврши јарболот за 1 : 50 ИНГЕРМАНЛАНД Оригиналниот јарбол во комплет треба собрани

КОРИСТЕТЕ КВАЛИТЕТНИ ГОЛЕМИ ДРВЕНИ КРУГОВИ за ЗАНАЕТИ внимание дискриминирачки занаетчии : Секој круг

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

●Божиќни Обрасци●Дизајнирани За Божиќ и Зима Комплетот има различни Форми На Снегулки со различни гол

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

€ Различни Бои На Глина } пакетот содржи 32 парчиња парафински восок за вежбање во различни бои Секоја ди

САМОСТОЈНО СНАБДУВАЊЕ ова обезбедува најмазна површина што може да се замисли за секој проект ДОДАТОК �

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

СОВРШЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие Алатки Се Изработени од Силиконски Материјал, Мек, Лесен За Чистење, Издржлив, У

Количина : (големината е околу 3,35*2,17 инчи) ќе добиете 10 комплети гроздобер бележници, со 50 парчиња во секо

Излупете и залепете проѕирна филмска лента за маскирање Ширина на лента : 1,2 инчи (30 мм); Должина На Лента

Овој Висококвалитетен Јапонски помошен нож е одличен за мали занаети како резба на дрво и работа со бам�

3 ВО 1 ПакувањеСушено цвеќе Јутбро Од три различни теми во боја (тема во боја : Виолетова Жолта Црвена) спа

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчист

Изработени од врвни пластични материјали со стабилни перформанси и долг работен век Одличната изработ�

Материјал : Изработен од тенок и флексибилен нерѓосувачки челик, се спротивставува на оксидација, издрж

Квалитетен материјал : сребрената занаетчиска жица е изработена од алуминиум, мека и лесно може да се св

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Прв рачен фрлач на глинени гулаби Фрла мешавина од глинени гулаби одеднаш во речиси секоја насока до 60 +

Шпоретот нема да зазема многу простор, така што ќе можете да го поставите на секој агол во вашата соба ил

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е изд�

Големина : Големина На Капаче : 10мм, Големина На Столб : 6мм, Големина На Основата : 10мм Измерете Ја Конверз

Геоде исечени калапи за лиење смола, 6 неправилни калапи во комплет Направете кристали геода камена пло�

Занаетчиски рамки : добијте 18 парчиња недовршени рамки за занаети од дрво во 6 различни стилови, и тие до�

Можете да ги купите најтрајните ленти кои се дизајнирани за перформанси и се пржени за активна употреба

Електричен сад, топол сад за топење кератин, алатка за продолжување Прилагодлива температура : електрич

Новите Капки За Сјај ќе ви овозможат забавни и возбудливи нови бои за украсување на вашите проекти за из

●ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ● недовршените дрвени блокови се изработени од природно басово дрво, кое е меко, униф

Овие пердуви може да се користат во многу прилики како што се свадбени центри и декорација на домашна за

€ [ГОЛЕМИНА 1pc x брод (11, 6x3x1, 2 инчи) Тежина : 0,3 фунти # [МАТЕРИЈАЛ] : целиот дрвен брод е направен од чисто др�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња дрвени кругови за изработка, доволни за да ги задоволите сите ваш

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

●Голема ГОЛЕМИНА ● 5д дијамантско сликарство со големи димензии е луксузна декорација Дијамантско сли

? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 40Х50СМ / 16 Х 20 Инчи Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки

Нови Комплети За Сликање Со Дијамантска Уметност Напуштајќи го претходниот метод за користење софтвер

Природната Колекција НА Ножици Се состои Од Рачно Изработен Природен Рог, Коска, Шума, Морски школки, Ке�

Раскошен Градина Смола Функција Раката заврши на сложени детали Отпорен на мраз Погоден за внатрешна и�

Висока Температура Изолација, Температура Рејтинг 2300 Ф Алуминиумска Фолија Со Кои Се Соочува...

САМОСТОЈНО БОЕЊЕ ДРВЕНА ЛЕПЕНКА ОД РОЗА користи деца сликарство, графити или САМИТЕ САМИ Рози деца да, �

Содржина на пакетот : недовршениот комплет дрвени печурки содржи 15 парчиња мини печурки во 7 различни фо

Лесен за употреба и ракување, погоден за почетници и професионалци Може да се користи за правење специј�

Scroll