Свеж
50 Парчиња Школка Розова Тврд Стап Природни Пердуви Од Гуска за Облека 5-7 /12-18 См Додатоци За Декорација На Домот Пердуви За Изработка На Накит

50 Парчиња Школка Розова Тврд Стап Природни Пердуви Од Гуска за Облека 5-7 /12-18 См Додатоци За Декорација На Домот Пердуви За Изработка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Различни Бои : Пердувите се разнобојни, доволно полни за да ги задоволат сите ваши потреби Вклучуваме 10 светли бои вклучува небесно сина, Портокалова,Црвена,Розова,Жолта,Виолетова,Темно сина,розова црвена,Зелена, Бебешка сина. Широки Апликации : Совршен За разни занаетчиски проекти, како што се фаќачи на соништа, цвеќиња од пердуви, украси за празници, додатоци за костими и украси за капи. Материјал : природни пердуви, секој пердув беше со процесот на стерилизација,безбедна и нетоксична, светла боја и не бледнее. Големина на пердув : Приближно 8см-12см(3-5 инчи), погоден за различни големини на ракотворби. Бидејќи сите пердуви се природни, можеби има мали отстапувања во големината, должината и обликот. Висок квалитет : сите наши пердуви се природни пердуви и професионално исчистени . Еко-пријателски технолошки процес осигурајте се дека пердувите се меки и меки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сите наши пердуви се вистински и природни кои биле дезинфицирани со температура, а предметите од пердув

Комерцијален Голем Капацитет : со капацитет од 6,5 Литри, ова топење на восок може да стопи 10 килограми во�

Не остава остатоци Селотејп МГ888 е многу разноврсна лента добро прилагодена за мноштво проекти за домаќ

Обоени пердуви од ној Должина : 12 "~14"(30~35см) Природни Пердуви од Ној ЗА Декорација На Канцеларија ЗА Свадб

?? ●ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН во ФОРМА на ПЕНКАЛО ● секачот за керамичка хартија е дизајниран со шарени цртани м�

Основни информации за производот : керамичката глинена машина има дијаметар од 21,5 см, висина од 22 см и те

Комплет За Осветлување И Нијансирање : 10 Богато Обоени Врвови Може Да Ви Помогне Да Креирате Уникатни Ди

Пердувите се вистински и природни кои биле дезинфицирани,испарени и дезинфицирани на температура Перд�

Quanty® : овој пакет вклучува 3,333 стапки шиење на кука и, содржи кука од 1 двор и јамка од 1 двор со ширина од 3 /

Висококвалитетни Пердуви Прекрасни природни цвеќиња за свадбен букет, сцена, дневна соба, спална соба, �

Поништи Спречува Извртување И Заплеткување На предиво намотувачот прифаќа флексибилен дизајн, кој им

Список на пакети : пакетот доаѓа со 1 комплет печати со букви за глина и 1 сет тркалезен секач за глина, по�

Одлично за општа употреба, такво сечење хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотографии, лес

Мали Чевли Во Облик На Свежи Силиконски Мувла5" Долг х 1 " Длабоко Мувлата е совршена за лиење смола, свежи

Ние Р Ваши Лента 26 ' 2 / ПкгКорали НИЕ Р МЕМОРИЈА ЧУВАРИВаши Лента Хартиената лента прави совршен акцент н

Практично и практично : спецификација на повеќе часовници, издржлив материјал, цврста структура и без д�

Материјал : Порцелан Земја на Потекло : Јапонија (Васами) Големина на производот : Дијаметар 6,7 х 1,0 инчи (17

1 Лист : 3 1 / 8 " х 3 1 / 8 "(7,94 см х 7,94 см) 1 Брошура( 25 листови) : 1 5 / 6 квадратни метри (0,56 квадратни метри)...

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал...

ГОЛЕМИНА : Печат Печат Дијаметар 0,98 инчи / 2,5 см, Должина : Прибл 3,5 инчи / 8,9 см;Пакетот Вклучува : 1 х Дрве�

?ПРАЗНИ ДРВЕНИ ЧИПОВИ исечоците Од велигденско дрво се направени од висококвалитетен дрвен материјал, �

МАТЕРИЈАЛ овој обоен кабел за макраме и Јаже со Жици се направени од природно cottonit е многу цврсто, издрж

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Многу Цврсто Дрво ова дрво е многу компресирано и кондензирано за да се направи цврсто, цврсто дрво Без

? ????? ?????? ????, ? ????? ???????? За 18" ширина, ние акции со различни должини кои се движат од 148 стапки со 2 часа испор�

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Резерви За Цвеќарници на големо : ќе добиете 80 листови бронзирани цветни хартии за завиткување во 4 бои (�

Можеме да обезбедиме прилагодување на големината и бојата за вас,КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ Кожената лента е лес�

●Големина и Пакување € Дијаметар : 7мм / 0,27 инчи; Должина : 100мм / 3,94 инчи ; Пакетот вклучува : 30 парчиња ста�

НЕДОВРШЕНИ ДРВО ТАБЕЛА ЗНАК : ?? Велигден Дрвени Зајаче Исечоци Недовршени Зајаче Маса Дрвени Знаци Заја

Scroll