Свеж
ЛУСИДЕКО 14 Ширина Природен Квадратickан Плетен Трска Плетење 12 СТАПКИOVАН Ткаени Ролна Гардероба Чевли Квадратни Мрежа Материјал за Кабинетот &засилувач; Врата

ЛУСИДЕКО 14 Ширина Природен Квадратickан Плетен Трска Плетење 12 СТАПКИOVАН Ткаени Ролна Гардероба Чевли Квадратни Мрежа Материјал за

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1039.84

️ € ® Убава и Практична€ : webан трска мрежи се користи за производство на basан кошеви ,airsан столици, лулашки, cabан кабинети, и други furnitureан мебел Секое ткаено парче од трска од canан е рачно изработено од талентирани занаетчии со 100% природенatан, висок квалитет. Затоа тие се користат се повеќе и повеќе, создава креативен простор за живеење, совршен за сите ваши пријатели и семејство да уживаат заедно. ️ € ●Силен и лесен за употреба q : дебелината на кожата од rан е униформа, а целокупното растојание на ткаење е рамномерно, така што силата е рамномерна, а флексибилноста е добра и не е лесна за кршење. ️ € ®Лесен за употреба q : Потребни Се Минимални алатки за да му дадете на вашиот мебел дотерување во тренд! Исечете до големина со ножици и едноставно закачете ја мрежата од трска лесно користејќи степлер за тапацир. ️ € ®Врвен совет : пред употреба, отстранете ги врските И натопете ја квадратната трска во топла вода 10-15 минути. Ова ќе ја направи мрежата еластична и лесна за ракување, како и што значи дека ќе се исуши научено кога е прикачено на рамка (на пр.предна фиока или врата од гардероба). ️ € ®Процес на производство на produceан q : Rан одгледуван во земјоделските Градини и Виетнамската шума. Суровиот materialан материјал со добар квалитет за правење мрежа од трска од canан. Прво Мораме да го измиеме rанот, а потоа да ги исушиме состојките на сонце додека не се исуши или исуши machineанот во машината додека не се исуши. Сите производи ги прават богатите искусни виетнамски занаетчии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ова се мали месинг цевки од монистра кои се одлични ЗА занаети И проекти САМОСТОЈНО Издржлив материјал :

лента за поправка на кожа доволно должина ве прави Повеќе имагинација СОСЕМА НОВ ПРОИЗВОД : потрајна Ко�

●Мерење ● должината на лентите е 10 стапки / 3м, која е ширина од 0,6 инчи / 1,5 см и дебелина од 0,7 мм €ЕкоПриј

Вкупна должина : 13 см должина на Стеблото : 11,5 см Игла На Министри : 1,5 см / игла сурова : 0,4 мм...

Професионални квалитетни глинени алатки дизајнирани за брзо и прецизно сечење глина под агли од 45, 30 и 60

Широка Употреба : неонски уметности и занаети лентата е погодна за инженери за осветлување, сценски раб�

Разно Ранец за Миленичиња еверестСиноСредно Ранецот За Миленичиња Лајф ЕВЕРЕСТ има автентични ремени

①Широко Користете Ја алатката задолжителна за производителот на глина за да креирате уникатни дизајни

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Повеќенаменски : комплет за удирање хартија за бележење, честитки и детски уметнички дела, украсување т�

Нашите резби на дрво се направени од висококвалитетно дрво кое е еколошки безбедно за употреба и издржл

Платно Со врвен Квалитет : платното е изработено од висококвалитетна маслена крпа, која е издржлива, вод

5д голема Големина 5д дијамантско сликарство со големи димензии, доволно за да ги прикаже деталите за сл�

Материјал : Ваши Хартија Големина на лист за налепници : 3,9 х 3,9 инчи / 10 х 10 см Ваши хартија маскирање лент�

Смешни Ѕид Уметност Метал Калај Знак Рацете надвор мојот скривам ножици игла и конец смешно хоби шиење �

Дали сеуште барате обичај дизајниран за брендирање на железо?Пробајте го овој производ! Имаме сопствен�

Недовршена Дрвена Печурка Природни Дрвени Печурки Необоена Дрвена Печурка За Уметности И Занаети Прое�

? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 40Х50СМ / 16 Х 20 Инчи Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки

Лепилото продолжува непречено, минимизирајќи го секое згрутчување или брчки Белиот лепак правилно се в

●Комплети за сликање дијаманти●1 x платно без рамка, 1 x послужавник, 1 x восок, 1 x алатка за дијамантско пе

Нашата Оризова Хартија е совршена и за почетници и за напредни занаетчии! Многу е полесно да се работи о�

Божиќните ѕвона не се лесни за ' рѓа, имаат добра текстура и лесно се закачуваат Се препорачува да ги инс�

Пакетот вклучува : дојдете со 600 пакувања 1 инч недовршени дрвени ѕвезди, вредни занаетчиски материјали �

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

16 бои : жолта, зелена, пацифик песок, оаза, тиркизна, кафеава,портокалова, тиква, кели зелена,црвена, маген

Нелеплив, лесен и брз за демулдирање со одржување на самото колаче или чоколадото недопрено во форма По�

Користи ткаенина од хемиски влакна ☁ Вежба пенкало*1 + вежба диск*1 + Дупчење кал*1 ☁ Платното сликарство �

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Висококвалитетен Еколошки Пла Материјал 3д Печатени Полимер Глина Машина Остро Сечење На Работ, Чисто С

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Полимер Глина Алатки Глина Вајарство Комплет Скулптура Измазнување Восок Резба Керамика Обликувачи Мо

Детските Ножици кленсат се ножеви од нерѓосувачки челик со обликувани пластични рачки се дизајнирани з

Создадете Го Вашето РемекДело : нашата глина за моделирање занаети е доволно еластична за лесно месење �

Ergономски Дизајн : овие занаетчиски ножици имаат ergономски дизајн кој може да го намали заморот на рацет�

Транспарентни листови ЗА МИЛЕНИЧИЊА : кристално чист пет материјал, кој има висока јасност, флексибилно

100% нов висок квалитет Лесен за употреба Кога имате било каков проблем,ве молиме не двоумете се да не кон�

Овие форми Се Тркалезна Мушка 5 / 16 инчи во дијаметар и 7 / 64 дупка недовршено дрво и се дизајнирани, исече�

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 100 парчиња стапчиња за бел лепак, доволно количество за да ги задоволит

Материјал : Глина Големина : Околу 23мм Пакување : 50гр / многу Се користи ЗА самостојна декорација,како што

●Природна Ролна За Завиткување На Столб Од Трска Од Canан, Нашите производи се направени од природен rан,

Scroll