Свеж
Кисангел Рамен Прибор Мала Лажица 1сет Вилушки Рачка Лажици Садови Мало Дете Виткање Бебе Деца Анти-Лизгање Безбедно Вилушка Деца Обука На Прибор Лажица Прибор За ?

Кисангел Рамен Прибор Мала Лажица 1сет Вилушки Рачка Лажици Садови Мало Дете Виткање Бебе Деца Анти-Лизгање Безбедно Вилушка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Пп БЕБЕШКИ ЛАЖИЦИ ВИЛУШКИСовршен За развој на сетила за бебиња како што се препознавање на бои, координација рака-око, вештини за размислување итн. Вилушка и лажица се достапни, лесно се сфаќаат за малото бебе. Големините на нашиот прибор за обука се соодветни за вашето дете. Изработен од врвен пп материјал и безбеден за долгорочна употреба. Прекрасен практичен и дарежлив дизајн на изгледот на производот. Пакетот Вклучува 1 x Лажица 1 x Вилушка 1 x Кутија За Складирање Карактеристики-Боја : Сини Прибор За Мали Деца-Совршен За развој на сетилата на бебето, како што се препознавање на бои, координација рака-око, вештини за размислување итн Учење Садови. - Ergономски дизајн, удобен за држење, Лесен За Ракување Садови За Обука. - Изработен од пп материјал за храна, за и безбеден за Употреба Детски Прибор за Јадење. - Материјал : Пп Бебе Деца Лажица-големини на нашите прибор за обука се само во право за Вашето Дете Бебе Лажици Вилушка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

4 производи во едно : Столче, повеќестепена засилувачка подлога за миење садови, лесен сад за бришење и с�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Мека и удобна памучна подлога е поставена на стомакот на детето за да се спречи стомакот на бебето да би�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Увезени Затворање на копчињата 【Лесен за употреба и чистење】 Библиите за хранење за бебиња се дизајни�

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на кука и јамка Симпатична подарок за прв роденден за момч

Донесете ја пита од тиква! Вашето малечко расте, проверете дали вашето бебе е добро подготвено да започн

Мултифункционална крпа за бебиња Печатено од едната страна со уникатна шема Направено од супер меко ру�

Помага во намалување на колика со вентилиран дизајн на брадавиците Отворите за вентилација и ребрата п�

Одвојлив Изолиран Оддел Повеќенаменски : Шишиња, Ручек, Вино итн Целосно Изолиран Водоотпорен...

Промена На Бојата На Сензорот за температура : Виолетовата Е Ладна (36℃ / 96,8), сината Е Оптимална Темпера�

Поделена Чинија за мали деца : убава алатка која ќе ви помогне да ги нахраните вашите деца, задолжителна

Шише Со Вода Отпорно на Истурање за деца : Шишето Со Вода За Деца Од 16 МЛ Е специјално Дизајнирано за Пома

Овој производ НЕ е за секого Содржи прирабници со широка уста од 2х24мм за спектра с1 пумпа, с2 пумпа и 9 пум

Памук Материјали и градежништво со висок квалитет : Направено од високогустина висококвалитетен тарпа�

100% памук Произведено Во Турција Затворање на вратоврската Машинско Перење Рачно изработена со 100% турск

Ладилникот со двојно шише држи 24 шишиња или чаши, храна и закуски; ги одржува шишињата и храната свежи и �

Што Добивате : пакетот вклучува 45 парчиња етикети за туширање за бебиња со 3 типа етикети за туширање за �

Малите деца можат да пијат Од Коала Голтка чаша без да прават хаос со оваа чаша Има easyономски дизајн кој

Памук Затворање на копчето Машинско Перење Изработен Од 100% Висококвалитетен Памук, Мек, Пријателски За

Големини : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 4 артикли; Еднострано целосен принт ; Материјал : 100% памук (конт

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

силикон Предвремено затворање рачно миење, машина за миење садови Силиконски Водоотпорен Бебешки Лига�

Памук Затворање на копчињата 【Лесен за употреба и чистење】 Библиите за хранење за бебиња се дизајнира�

*МЕК И БЕЗБЕДЕН : дизајнот Во Форма На Буквата У има широка, цврста основа и цврста, удобна површина за од�

Усвојување на абс пластика, многу издржлив и стабилен Може да се монтира на колички за бебиња или кревет

Идеален за Хранење Во Втора Фаза овие бебешки лажици за доенчиња се идеални за бебиња 8 месеци и погоре �

Прилагодување на плочата за оброци со 4 брзини, прилагодување на висината на 2, флексибилен простор, прак

12 Нивоа На Изразување 35 Пумпни Сесии Вградена Батерија на полнење 30 мин Автоматско Исклучување 24 или 27м�

①Наградувана Австралиска Награда За Добар Дизајн 2020 Златен Добитник За добро дизајнирани чаши од слам�

Сакам Игри 12oz, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ Напредна технологија за изол�

Четка За Чистење фидер оваа четка ви помага ефикасно и без напор да ги исчистите тешко достапните облас�

1 Х Термички Ракав [Безбедносен Притисок] Шише Топло Полнење На Бебето Е Многу Погодно...

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

100% памук €SOTTER И COMFORTURE®нашите крпи за подригнување се направени од најмекиот 100% чешлан памучен преден д�

Вилушките и Лажиците за мали деца се мека силиконска рачка, удобна за држење, полесно за бебето да научи

Замена на вшмукување дијафрагма x2, вентили (патка) x2 во малопродажна кутија за складирање за повеќекрат�

Информациите подолу се само по пакет САМОХРАНЕЊЕ нашето оригинално Јадење Со Силиконски Зафат е соврш�

Мултифункционална крпа за бебиња Печатено од едната страна со уникатна шема Направено од супер меко ру�

Scroll