Свеж
Систем за мониторинг на притисок на гумите во гуми YWSZJ SORRE TPMS со 6 надворешни сензори кои го следат мерачот на притисок на гумата на автомобили

Систем за мониторинг на притисок на гумите во гуми YWSZJ SORRE TPMS со 6 надворешни сензори кои го следат мерачот на притисок на гумата на

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 4480.00

Карактеристики : Аларм со висок притисок , аларм со низок притисок , аларм за истекување , аларм со висока температура , низок аларм за батерии , соларно полнење Режим на приказ : Екран за LCD боја. Соларно полнење безжично Convenventive , Исто така, има USB полнење за спречување на ноќта 13 -меркање Температура : -20 ~+80 ℃ Температура на складирање : -20 ~+85 ℃ Струја на исклучување : .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Комплет за вредност : Вклучува мерач, црево, чак, копче за дефлејт, јадра на вентили / алатки / капачиња и к

Погодно е за : 8мм, црево, автомобил, гаража и индустриски системи за воздушна линија, итн Состојба : ново..

【Одличен квалитет】 : Високо ниво на точност и чувствителност, подобрување на безбедноста на вашето воз

Мерачот на притисок на гумите поддржува до 300psi и има 4 кабриолетни единици : psi, bar, kg / cm², k Pa, а точноста е �

Дијаметар на главата : 8мм / 0,31 " Име на производот : магнетна алатка за пикап ; Материјал : Пластика, метал,

Покривањето на резервните гуми се изработени од висококвалитетен полиестер, уредно и тесно засилување

⚠ нема да работи со тркала облечени во хром Вашиот стил на тркала мора да биде точен натпревар со кожи з�

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 14мм x 1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Холандер #5210 Завршете детали хромирано тркало Болт шема 5120 Производот одговара на тркалото на репликат�

Содржина : Една педесет (50) жолти контролни пункт CPY33mm 33мм тркала за движење на орев и индикатори за топли

100% не'рѓосувачки челик Зашрафете ги овие од вас оригинал и олеснете го надувувањето на вашите гуми Тип :

Адаптерот за надувување на гумите е погоден за велосипед, моторцикл и пополнување на воздухот Адаптеро�

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Прецизна конструкција користејќи ги достапните легури со највисок квалитет на алуминиум Водечкиот реј

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Клип за пумпа за клипОвој адаптер за пневматска пумпа за воздух е усвоен за да се обезбеди максимална от

Затегнувачка макара за затегнување компатибилен со Kubotatractor Modelt1880 Replaces OEM Дел Број : 1 G77274320 ID 15 mm, OD 70,25 mm , Д

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

【Вклучен пакет】 Getе добиете 15pcs TR413 стебла на вентилите за дупки со дијаметар од 0,453 ”(11,5 mm), овие вентили

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

Вкупна должина : 1,77 " Големина на низата : M12x1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13 / 16" �

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Плочата на вентилот е ширина 59мм, а растојанието помеѓу дупките е 46мм Секоја плоча, вклучувајќи 5 парчињ�

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 14мм x 1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

【Цврст и издржлив】 Овој TPMS сензор е опремен со батерија од автомобилска класа за да ги исполни тешките

✔ Квалитетен материјал : капаците на вентилот за гуми се изработени од висококвалитетна легура на цинк

Сет од 20 лавчиња затворени крајни крајбрежни прицврстувачи на орев стил 1,38 "долг 7 / 16 UNF Chrome конусен кону�

Материјал : Нашите капаци на стеблото на вентилот се изработени од високоодделение алуминиумска легура

Сите капаци се скриени во капачето, елиминирајќи ги чистата за чистење Челично тркало 5 големи / 5 мали �

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 9 / 16" 18 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

50% полесен од челик, отпорен на корозија, валани навои25x25 за Nissan GTR Воздухопловно одделение 6al4v титаниум, �

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 9 / 16" 18 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Холандер #5668 Заврши детали црно тркало Болт шема 6139 Производот одговара на Silverado 1500 Големина на центар 78.

Scroll