Свеж
Продавницата РОП | 2 ланци на гуми за врски и затегнувачи за косилка за трева торо со гуми 17x8x8 гуми снежна кал

Продавницата РОП | 2 ланци на гуми за врски и затегнувачи за косилка за трева торо со гуми 17x8x8 гуми снежна кал

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користењето за снег доаѓа како што е прикажано на првата слика. Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користете за снег Затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги разгледаат информациите дадени во оваа листа пред купувањето. Ништо не е полошо од тоа да мора да вратите производ, верувајте ни .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Синџирите за дијамантски гуми се среќаваат со стандард за квалитет на австрискиот квалитет V5117 кој трае

【98% од покривањето на возилата】 Сензор за притисок на гумите LTR01, како економичен универзален сензор, к�

Компатибилен со Cat, Man, Mini, Nissan, RAM меморија и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од в�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Радикалните дизајни со импресивна завршница го разгледуваат вашето возење до следното ниво Прецизнома

Тркалата со растојанија додаваат на потребата за подолги завртки за лагер Овие завртки за долги држачи

Адаптерот за надувување на гумите е погоден за велосипед, моторцикл и пополнување на воздухот Адаптеро�

Директна замена Лесна инсталација Не се потребни специјални алатки за инсталирање на оваа закачалка з�

Корица за резервни гуми : Заеднички на години 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 модели 32 инчи и 33 инчи гуми 17 "18" и 20 "трка

Направено од АБС пластика Му дава нов изглед на вашиот автомобил Лесен за инсталирање...

Капаци на вентил за гранати Подобрете го изгледот на вашата гума! Украсете го тркалото со овие капачиња

Тежина на пакет : 36,0 фунти Тежина на пакет : 36,0 фунти Ајде да се соочиме; Сè е за бандажите...

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

Димензија на пакетот : 30 "L x 9" W x 18 "H Земја на потекло : Кина Модел Број : 52106882aa Тежина на пакет на артикли : 10

Овој адаптер за црево на инфлаторот е дизајниран да користи стандардна конекција за конец на САД 0,305 "x32tp

Белешки за вклопување : Орев за замена на тркалото на тркалото 26,44 мм должина на тркалото на тркалото PKG К

Функција】 Овој сензор за притисок на гумите TPMS го следи притисокот на гумите и температурата во кое бил

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Содржина : Едно далечинско монтирање на Haltec RI255020 без надзор регулиран надуен гуми со 20 стапало црево Фун

【Спецификати】 1 / 220 конец отворено испакнатост во стилот на желади конусни 60 степени седиште 3 / 4 "HEX 21м

Конусно седење во стил на приемник од 60 степени Ултратенок дизајн Уникатен 7 starвезден спој Топлина трет�

【Монитор за монитор за монитор на притисок на гумите】 Со функцијата на матичните капаци на вентилот за

5 режим и моќен притисок : Овој миниинфлатор на електрична пумпа за воздух има максимален притисок на ин�

Димензиите специфични за апликацијата ја оптимизираат динамиката на возилото и расчистувањето на гуми

За магични тркала, сет од 5) Компатибилен со Dune Buggies со седиште во Фолксваген За магични тркала, сет од 5)...

【Префект замена】 Системот за монитор за притисок на гумите (TPMS) е компатибилен со Астон Мартин, Ауди, По

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

? После илјадници циклуси во вистинската врата за широко тестирање за да се обезбеди долгорочен животен

Ве молиме, разгледајте ги сите информации за производот за да се осигурате дека овој производ е компати�

Вклучува : 4 M12 x 1,50 Отворен двојна нишка од сијалички навртки од ореви од acorn Спецификации : M12 x 1,50 Внатреш�

Дојди ново Дојдете на еден компјутер Лесен за инсталирање Ве молиме, проверете дали режимот на автомоби

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не центрични тркала на ваши�

✔M14x15 Mag Lug Nuts : Професионално дизајнирани ореви за ламби за тркала со 12x1.50 теми, 7 / 8 "(22mm) хексадецимален, в�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Ајде да се соочиме; Сè е за бандажите Без разлика дали барате замени на акции или некои од најагресивнит�

Компатибилен со Cat, Infiniti, Man, Nissan, RAM меморија и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од

Заврши орев за челично тркало Сосема нов, врвен квалитет Погледнете го описот подолу за компатибилност!

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

Водоотпорна сончаница и антикорозија : изработено од траен полиестер, дишење и издржлив материјал, ја о�

[Изградено до последно] изграден од цврст, едно парче леано алуминиум за максимална јачина и минимална т

【За инфлацијата и дефлацијата на гумите】 Оваа преносна гума за надувување на гуми на гуми за гуми се ко

Синџирите на челични гуми од легура 10 B21 трае до 80% подолго од стандардниот челик Rockwell 56 За разлика од кон

Scroll