Свеж
Заштитници на водоотпорни гуми со црно жолто пикап, резервоарот за резервни гуми, за RV, камион, приколка, кампер, дијаметар од гума од 24-33 инчи

Заштитници на водоотпорни гуми со црно жолто пикап, резервоарот за резервни гуми, за RV, камион, приколка, кампер, дијаметар

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1532.80

Повеќекратни големини : големина 14 инчи, погодна за дијаметар на гуми 23,5 "-27,5" Големина 15 ", одговара на дијаметрите на гумите 27,5" -30 ". Големина 16", одговара на дијаметрите на гумите 30 "-31,5". Големини 17 "и одговара на дијаметрите на гумите 31,5" -33 ". Ве молиме, потврдете го дијаметарот на гумите. Одговараат за повеќето возила, особено погодни за приколка, комбе, РВ и камиони и др. Висококвалитетен материјал : Нашата резервна гума за покривање е направен од висок квалитет Полиестерска влакна со мека поддршка од не-гребење. Моќна водоотпорна ткаенина, изолирана прашина и водоотпорна, сончање и анти-корозионирање на обликот на која било температура. Мулти функција : издржлива, водоотпорна и испуштање на прав, лесен за чистење, само треба да ја избришеш со партал. Сончање на сончање и антикорозија, заштити ја вашата резервна гума на возилото од оштетување на сонцето, нечистотија, 'рѓа, време на корозија кога вашите возила во гаражата или надвор. Тоа во голема мера го подобрува изгледот на возилото и ја одржува резервната гума чиста. Лесна инсталација : Нашата резерва Покривот за гуми е лесен за инсталирање и отстранување и не се потребни алатки. Нашиот капак за гуми за автомобили со најлон и тока за прилагодливо вклопување и спречување на капакот на гумите разнесени од ветрот, обезбедува побезбедно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Cap Капчето за гума во форма играчки за капачиња од гума од гума се изработени од гумен материјал со висо�

✅ 【Заменете】 55 КС 60 КС 70 КС 75 КС 80 КС 90 КС 19952006 ✅ Белешка】 Проверете ги препорачаните броеви на произво�

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

Сите капаци се скриени во капачето, елиминирајќи ги чистата за чистење Челично тркало 5 големи / 5 мали �

Обезбедува влечење за време на зимата Снежните чорапи со гуми со автоматска гума ви помагаат да се движ

? DSV Воздушен компресор гуми на инфлатор моќен преносен компресор на воздухот со максимален работен при

★ Спецификација : Внатрешен дијаметар : (Големина на центар за возило) 541мм; Надворешен дијаметар : (голем

Вклучено : Организатор на воздухот во воздухот и организаторот на трупот на автомобили со покривка на г�

Големина 20x9, неутрализирање 0 Мат црна w / темна нијанса завршница TPMS компатибилен Водечката индустрија �

Некои оригинални делови на ГМ можеби порано се појавија како оригинална опрема Acdelco GM (OE) Оригиналните д�

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

87 инчи Ајде да се соочиме; Сè е за бандажите Без разлика дали барате замени на акции или некои од најагре�

Трабна живот : N / A Сезона : Цела сезона Перформанси : Високи перформанси Тип на автомобил : камион / SUV Опсе

Дизајн инспириран од трка со екстремно внимание на деталите Лесен, но сепак дизајниран да изведува и да

АпликацијаУниверзална вклопува 2332 инчи дијаметар на гуми Висококвалитетни материјалиЗелената странс�

【Придобивки】 Просториите на тркалата се дизајнирани да го преместат тркалото подалеку од центарот, да

Број на размена на дел : 7 PP907275 F 7 PP907275 7 PP907275 F, 4 F0907275 B 4 F0907275 D 5501908, 7 PP907275 C, 955606060230000, 99760602321 Сензорот TPMS е изр

Супер квалитетен материјал : Нашата резервна обвивка за гуми е изработено од висококвалитетен полиесте

Метална структура на надувување : Овој надувувач на гуми безжични гуми е составен од метален цилиндер и

Количина : 16 Не е потребен посебен штекер 16 Chrome Spiked Lug Nuts Стандардни 1 / 2 "20 одговара на клупски автомобил�

✔ Врвна гордост : Оваа матична капаче на гуми е изработено од легура на бакар, специјален дизајн и плоча

Оревот за заклучување на тркалото се користи за да се отстрани завртката за навртки на тркалото за Volkswage

Компатибилен со Cat, Man, Mini, Nissan, RAM меморија и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од в�

★ [Оптимални перформанси] : Премиум за заклучување на тркалото, навртката за заклучување на тркалото се

Поставете го Snap на типот или поп на тип 16инчи челично тркало Не се вклопуваат во големина освен 16инчи...

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 12мм x 1,25 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Број на дел од производителот : 68193586 AC Подобрете ја перформансите, директната замена, лесната инсталаци�

LCD дисплеј LCD со позадинско осветлување : Дигиталната пумпа за гуми е опремена со посветла и потрајна LED д

★ 【Силен отпор на влијание】 Најлон влакна материјал, безбедност и заштита на животната средина, цврст�

Покривањето на резервните гуми се изработени од висококвалитетен полиестер, уредно и тесно засилување

Висок квалитет : Капаците за матични гуми се изработени од месинг, што е потешко, отпорни на корозија и о�

Сјајно црна завршница Мултиговор дизајн Едно парче алуминиумска конструкција обезбедува супер силно, �

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не центрични тркала на ва

Scroll