Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи сребрен Hubcap Snap-on Fits Toyota Corolla

Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи сребрен Hubcap Snap-on Fits Toyota Corolla

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1584.00

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика Заврши со �

Тоа е најдобар начин да заштедите пари, да ги подобрите вашите возила целокупна појава на капаците за по

За магични тркала, сет од 5) Компатибилен со Dune Buggies со седиште во Фолксваген За магични тркала, сет од 5)...

【Предпрограмиран TPMS сензор】 Сензорот за притисок на гумите е 100% нов и доаѓа предпрограмиран специјалн

На располагање на USB полнење, без загриженост кога дождливиот ден или ноќно време Дигитален дисплеј во б

Само за тркала со столпчиња M12 x15 и конусно седиште 60 степени, компатибилни со Форд, Буик, Тојота, Митсуби�

Компатибилен со Cat, Man, Mercedes, RAM меморија, паметен и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM д�

▶ 150 psi】 Пумпата за надувување со моќен метален мотор вграден во пумпата за надувување Овозможува макси

Сет од 100 премија пластични капачиња изработени во САД од страна на Muzzysпоглед точно како метал, но нема д

Содржина : Една педесет (50) жолти контролни пункт CPY33mm 33мм тркала за движење на орев и индикатори за топли

Производот за автомобили Hub Cap Производот е одличен за замена на изгубениот, оштетен или исчезнат Hub Cap на

Нарачка за нарачка 4 компјутери Rota тркала и 4 капачиња со 5x114 Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

★ Материјал со висок квалитет Нашата резервна обвивка за гуми се изработени од висококвалитетно полие�

Јаглероден челик Материјалите ги исполнуваат стандардите за автомобилска индустрија SAE за јачина и из�

Дизајнирано, инженерство, тестирано и гарантирано за ГМ возила Прецизно вклопување за леснотија на инс�

Вкупна должина : 1,4 " Големина на низата : 12мм x 1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 3 / 4"

【Придобивки】 Просториите на тркалата се дизајнирани да го преместат тркалото подалеку од центарот, да

▶ ️ Алуминиумска конструкција на авиони; Анодизирана завршница ▶ ️ M12 x 1,25 нишка; 20мм надворешен дијаме

【Материјал】 : Секоја воздушна чак е изработена од цврст месинг со поголема сила и издржливост Материја

OE Број : 4250 C477, 1612477080 Лесно за инсталирање и не бара дополнителен хардвер, ве молиме следете го чекор во о�

Загрижените ретчиња за самотегнување обезбедуваат автоматско затегнување и центрирање Лесна инсталац

Покажете патриотско Американското знаме дизајнирано на матични капаци на вентилите за гуми е недооцен

најлон Мултифункционален инфлатор на гумипродолжено црево за лесна употреба, вградено под висок прити�

【Fitment1】 Компатибилен со Chevrolet Equinox 20052006, Cruze 20112015, Cruze Limited 20162016, Impala 20042013, Impala Limited 20142016, Camaro 19881992, Колорадо 2

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Големина на тркалото : 19x9 Модел на завртки : 5 / 114 Hub Bore Големина : 76мм Заврши : Мат црно Големина на тркалот�

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

OBD Relearn : Прочитајте ги новите информации за идентификација на сензорот и информациите за лична карта пр�

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Висок квалитет и естетика...

Вклучени се 421 Hubcaps Направено во Италија, направено од PA66 M20 + PP ABS за подобри перформанси на отпор Двоен сл

Универзални капаци на матични гуми за автомобили, камиони, велосипеди, мотоцикли, итн Капакот на вентил�

Пакет за кампување со ламби за кампување со 3ин1 со преносен компресор за воздух за надувување Пакет за к

Строго следете ги стандардите за производство на ОЕ и референтниот број на ОЕ е 42753 STKA04 Главната функциј

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 9 / 16" 18 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Scroll