Свеж
vvfelixl жолти лисја од лисја бебешки крпи за бебиња, бебиња муслински мијалници за момчиња девојчиња, памучно бебе за лице за бебиња за новороденчиња меки и апсорбира?

vvfelixl жолти лисја од лисја бебешки крпи за бебиња, бебиња муслински мијалници за момчиња девојчиња, памучно бебе за лице за бебиња за

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 287.84

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Димензии (во инчи) : 3,5 W x 5 H Направено од силен, издржлив метал отпорен на гребење Вклучува завртки за пој�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Амплимим Медицински одделение дигитален инфрацрвен инфрацрвен пакет на термометар на чело и уво Пинк, �

Ербавива извори со највисок квалитет на органски состојки од целиот свет Тесно соработуваме со земјоде

Памук Затворање на вратоврска Материјал за миење Материјал Корално руно 100% фотографии од вистинска ст�

【Одличен Absobent】 Бебешкиот крпа е изработено од 100% памук, 4 слоја памучно предиво, меки и густи, супер апс�

Сензорна четка : Материјалот за сунѓер е издржлив, компактен и преносен и удобен за масажа Четка за коса

100% памук 100% ткаенина за памучни крпи Ултрамек и прекрасен симпатичен стил на цртани филмови...

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Памук Комплетот вклучува две крпи со аспиратор на лице со животинско лице Симпатично, симпатично живот�

Апс Отпорен на и нема бледнее, неговиот изглед може да го одржува времето Премиум и прецизно мерење на к�

? Тоа е 100% природно Тоа е производ за животна средина што се раствора во природата Можете да го користите

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Производ на Тајланд Грејс Детска безбедност Бебе нос пинцети добар материјал Квалитетен производ Прои�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Пешкир за бања со качулка : има добра апсорпција на вода, лесна и брза да се исуши Бебе крпа за бебиња : Ек�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Точна и сигурна : Усвојување на последната технологија за инфрацрвено скенирање и опремена со сонда за �

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Комплетот вклучува : 1 крпа за бања (49x28 ") и 1 мијалник (22x12") Екстремно меки и мек микрофибер материјал : мек

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

100% памук *Направено од премија 100% органска памучна муслинска ткаенина која е мека и нежна на кожата на в�

Природни мијалници за памук од муслин машини што се мијат, мијат миење по миењето Доенчиња за миење на н�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

★ 【Неконтакт : Измерете ја безконтактната чело / телесната температура веднаш од растојание избегнува�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Муслин памук, памук Абсорбента, премиум памук Тери Худ пешкир со аспиратор од памук Се одликува со ситни

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, гус�

Scroll