Свеж
ТЕС 16 Мерач 50 Стапки. 16/3 SJTW Продолжен Кабел Со Средна Должност Со Осветлен Приклучок

ТЕС 16 Мерач 50 Стапки. 16/3 SJTW Продолжен Кабел Со Средна Должност Со Осветлен Приклучок

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 399.84

За апликации со средна должност и во затворени простории и на отворено 16/3 50 стапки SJTW кабел со јасен обликуван приклучок. 16 мерач, 13 засилувач, 125-волти и 1,625-вати максимум. НЕМА 5-15 Приклучок и Еден Конектор, Вклучува индикаторско светло за проверка на напојувањето. Отпорен на вода/Временски Услови, ул/КУЛ наведени и ги исполнува спецификациите НА ОША. За апликации со средна должност и во затворени простории и на отворено. 16/3 50 стапки SJTW кабел со јасен обликуван приклучок. 16 мерач, 13 засилувач, 125-волти и 1,625-вати максимум. НЕМА 5-15 Приклучок и Еден Конектор, Вклучува индикаторско светло за проверка на напојувањето. Отпорен на вода/Временски Услови, ул/КУЛ наведени и ги исполнува спецификациите НА ОША. За апликации со средна должност и во затворени простории и на отворено. 16/3 50 стапки SJTW кабел со јасен обликуван приклучок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Класа RK5 Карактеристики на временско задоцнување Прекинување на оценката 200 килограм (AC), 20 килограм (ДЦ).

✓ Разновидни и прилагодливи : Светлосните тајмери ​​кои можат да се програмираат во затворен простор �

New version with IR 38 KHz and RF 433 / 315 MHz,user can use mobile phone app to control air conditioners, TVs, fans, DVD players, STBs, TV boxes, infrared devices, and RF appliances such as

【Параметар】 Надворешен дијаметар на конец : 28,3мм / 111 "; Должина на конецот : 12,5мм / 0,49"; дијаметар на кабел

●Технички Параметри Qнапон со номинален Осигурувач : 250 V; Максимална струја : 0,5 A ® Функција Qосигурувач �

Опсег на напон : AC 100500 V; Земја на производство : Кина Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 15g Содржина

9 S спој на топење, брзо греење во 18ти; 5000 пати живот на електрода Просечна загуба на топење 0.01d B; 3 години

Полјаци : 2 П Ампеража : 20 А ЗАСИЛУВАЧ Напон : 120240 VAC Тип : Калапи Случај ШИФРА : Б401243 (ПФ) Ампеража : 20 А ЗАСИЛ�

Земја Како Што Е Означено Дијаметар : 14Х51 Оценка : 2А 4А 6А 8А 10А 16А 20А 25А 32А Тип На Осигурувач : Удар Со Брзо �

Кц34250 Панел Прекинувач; Тип Обликувана Кутија, Термички Магнетни, Главни; Рејтинг На Напон 600 ВОЛТИ НАИЗМ

Име на производот (издржлив во употреба) : Врска Со Осигурувачи;Модел Бр : (најнова технологија) RGS44; Тип : �

Кабелот за адаптер за напојување на брегот NEMA 515 P до L530 R 125 V / 1875 W Редовен домаќинство 15А машки приклучок.

Направено од цврст месинг од 201 одделение и обезбедува отпорност на големо влијание против тешка сила О�

Термички Осигурувач 250В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 10А Дијаметар : 4,2 мм Вкупна Должина : 66мм Термички Осигурувач

Име на производ : Осигурувачи Од Стаклени Цевки;Карактеристики : Брз Удар(Ѓ) Низок Капацитет На Кршење (Л)

UT210 D / UT210 E е мини 200 A / 100 A (само UT210 E) Вистински RMS Auto Range Digital Clamp Meter со 2000 броење на дисплејот, тој е преносе�

1 Полиња за апликација (1) CNC 4 та оска (AIXS, ротирачка оска) со Chuck за CNC Router Machine (2) Hollow Rotary Axis rotary Axis 3 вилица 100�

Оваа ставка е прекинувач за ламби за ламби за ламби за левитон 4233 K кафеава Се користи за управување со е�

Изработени од абс пластика Рохс во согласност Произведено во САД Куќиштето На Серпак е кутија обликува�

Пребарување Од Фаско Д1092 Нов D1092 Фаско Замена Р Климатик Мотор За По Служба На Фаско И Колман...

ЛЕСЕН за УПОТРЕБАможете самоуверено сами да ги инсталирате вашите надворешни светла Оваа нисконапонск

The Тестер за јачина на врската главно се користи за тестирање на терен на јачината на врската на градежн�

Обезбедува Сервисен влез (СЕ) кабел За 3 / 3 преку 2 / 3 овален СЕ кабел Цинкобложена челична конструкција Р�

Тип На Производ : Авто Додаток Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 10.414 cms (L) x 27 Земја На Потекло : К

Функција за моментална мерка на звук Опсег на мерење : 30130Децибел Со две еквивалентни пондерирани нивоа

[Исклучителна Издржливост ] електричната водоотпорна кутија Le Motech е изработена од висококвалитетен пла

Канадски стандард невреме одложување осигурувач 10ка краток спој рејтинг 250 волти напон рејтинг...

Име на производот : Комбиниран Прекинувач w Покритие;Модел Бр : DZ4763; Материјал : Пластика, Електрични Комп

Овој индикатор за напон се користи за проверка на батеријата од 1 S8 S липо, самопроверка на липо батерија

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : Метал, керамика, (најнова технологија) елек�

Сосема нов OEM надграден мотор на вентилатор на кондензаторот 1 / 5 КС, 208230 Волт Дијаграмот за бои за жици OEM

Макс ЛЦД дисплеј : 1999 година (31 / 2 цифри) Овој мултиметар се карактеризира со тенка големина, преносни, ст�

Производот Е SGL БАНДА АДЏ Кутија Лесен за употреба Производот е произведен во Кина Патентираниот дизајн

Конзервирана Бакарна ЖицаНашата жица е направена од премиум конзервиран бакар Конзервираната бакарна

Производ 1 : Еднофазен, 125 Засилувач, 120 / 240Волт Производ 1 : Алуминиумска автобуска лента Производ 1 : конст

Scroll