Свеж
Бусман Мис-5 Погонски Уред

Бусман Мис-5 Погонски Уред

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Бусман МИС-5 Погон Уред Решенијата од серијата бусман се во согласност со главните индустриски стандарди и агенциски барања како ШТО се : БС, ИЕЦ, ДИН, УЛ, НЕМА, САЕ, АДС, СЕ, Ц-УЛ, итн. Произведени во објекти кои СЕ исо 9000 сертифицирани. Бусман МИС-5 Погон Уред. Решенијата од серијата бусман се во согласност со главните индустриски стандарди и агенциски барања како ШТО се : БС, ИЕЦ, ДИН, УЛ, НЕМА, САЕ, АДС, СЕ, Ц-УЛ, итн. Произведени во објекти кои СЕ исо 9000 сертифицирани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Висококвалитетен Стаклен Осигурувач Овој пакет има 10 парчиња стаклен осигурувач за брз удар Големина :

Канделабра база без клуч фенолен приклучок со хики Хики е прислушуван 1 / 8 IP, што е 3 / 8 инчен дијаметар...

Изработени од абс пластика Рохс во согласност Произведено во САД Куќиштето На Серпак е кутија обликува�

Дијаметар : 6мм (~ 1 / 4 in) Должина : 30мм (~ 11 / 4 во) Оценка : 1,25А 250 V Материјал на телото : стакло Тип на осигурува

YL WG Conn LCK 3 PO4 WI3 PH L1630 R30 A480 V Тип на производ : Конектор за заклучување Опис на производот Поларизиран тип; С�

? 【Лесно за инсталирање】 Може да налепница на магнетна привлечност или лепак, задниот дел на bellвончето

Одлики : овој МОТОР со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА има голема брзина 3000 вртежи во минута и голем вртежен момент, з

Направени Во Сад Ул Наведени, Водоотпорен Декаст алуминиумска легура, Издржлив финиш во прав, отпорен н�

5 суперсветло бели LED диоди Поддршка 640 x 480 пиксели (VGA) Резолуција видео и мирни слики Сондата со дијамета

Не само дрвосечач, туку паметен програмер Преносен околу w / o Поврзување w / компјутер со програма Можно�

Мулти употреба продолжен кабел за затворен и канцелариски употреба Идеално за компјутери, монитори, пе

Компактен и точен, само малку поголем од вашиот паметен телефон, лесен за приближување Карактеристики 99

Пакет : 3x светилка приклучок јака прстени само За е26 навој носителот светилка со дијаметар од 13 / 8 инчи (34

Изработени од абс пластика 4 парче рачен дизајн Рохс во согласност Произведено во САД Куќиштето На Серп�

Мала по големина и светлина во тежина, прилично лесна и удобна за спроведување 0,28 "видлив LED дисплеј, лес�

Име на производот : 1206 СМД Осигурувач; Тип На Осигурувач : Едно Време; Карактеристика На Спојување : Брзо �

Ова е дел од ОЕМ 1 / 4 HP 208230 V Кондензатор на вентилаторот на моторот 1 / 4 HP 208230 V Lennox / Armstrong / Ducane Note : Дел 72 L06 З

3Приклучок За Приклучок За Приклучок, Овој излез за приклучок За светло со добра функција може да го под�

Овој пролетен клип за задржување на ламбата е дизајниран да спречи лизгање на сијалицата, за центарот н�

?●Пакетот Вклучува Q овој пакет вклучува Ensenior 16 ПАКЕТ 4 Инчен УлтраТенок LED Вдлабнато Светло со Разводна

Совршено за каде било, сакате да го надградите изгледот на стандарден прекинувач Со класично движење на

Состојба на уметноста завршувањето на палтото во прав обезбедува максимална временска способност и от�

▲ може да ја измери UV енергијата, UV зрачење во исто време со голем ЛЦД за прикажување ▲ Опсег на мерење н

●Висока Осветленост И Заштеда На Енергија ● лепро таванско светло користете ги ажурираните LED чипови с

Работен Напон : 250 V Прекин на вртење : 100 А Работењетемпранж : 55 до +125 °C Типичнамелтинги2т : 26,24 А; Големина :

Засилувачи : 400 ПРЕКИНЕТЕ РЕЈТИНГ НАИЗМЕНИЧНА струја : 20000 Littelfuse IDSR 400 400 A, 600 VAC / 600 VDC, Класа RK5 Осигурувач 400

Земја Како Што Е Означено Дијаметар : 14Х51 Оценка : 2А 4А 6А 8А 10А 16А 20А 25А 32А Тип На Осигурувач : Удар Со Брзо �

Висока јачина галванизиран челик легура изградба Топло натопена цинкова обвивка за отпорност на короз�

Тој е многу погоден за инспекција на кола и електрично одржување и може да се користи за проверка на све�

Име На Производот : Керамички Осигурувач Големина : 10 * 38 мм Функција : Кога струјата е ненормално покачен

Оваа ставка е прекинувач за ламби за ламби за ламби за левитон 4233 K кафеава Се користи за управување со е�

Работен Напон : 250 V Прекин на вртење : 35 А Работењетемпранж : 55 до +125 °C Типичним Топење2т : 1,23 А; Големина : 31

Изработен од силикон со врвен квалитет, издржлив и не е лесен за кршење, погоден за различни работни мес�

Спецификации : Номинална струја : 6А, 10А,16А,20А,25А, 32А; Номиналниот напон е 90500v; Капацитетот на Кршење Е 6КА; �

Scroll